Stačí pár kapitol navíc

Stačí pár kapitol navíc https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507505/bmid_staci-par-kapitol-navic-8Vd-507505.jpg 4 25 8

zamilov.do.knih
10.03.2024 5 z 5

absolutně jsem nečekala, že se mi nějaká bonusová brožurka bude takhle líbit (já ty bonuskovky totiž vždycky považovala spíš za nepotřebný doplnění, který je fajn, ale obejdu se bez něj), ale páni, tohle bylo hrozně miloučký (cilka a rob) a zároveň hrozně vtipný, protože mě hrozně bavilo číst konverzace autorky a redaktorky. rozhodně doporučuju, tohle určité není nepotřebný doplnění!

Damonka12
28.12.2023 3 z 5

Nejsem moc fanoušek povídek a podobných dodatků, ale hezky se to četlo a bylo to fajn.

Knižní_Molka
31.10.2023 4 z 5

(SPOILER) 4*
kde je ta pusa??

VevodkyneLinda
09.04.2023 5 z 5

Ufff, tak u této knihy jsem brečela jako malé dítě. Moc krásná kniha, a velmi se mi líbila bonusová kapitola. Konec je krásný, dojemný a jsem moc ráda, že si to mezi sebou uzavřeli (vy víte kdo :-)
Po knize Stačí mávnout křídly je to must read kniha :-)

Hobitka
20.02.2023 5 z 5

Skvělá jednohubka :)
Pěkně doplňuje závěr Stačí mávnou křídly. (A myslím, že je dobře, že ten je tak jak je, a bonusové kapitoly jsou opravdu až bonusem v brožurce vedle.) Tři kapitolky dohlazují závěr příběhu. Navíc ukazují, že závěr knihy není žádný hollywoodský happy end po kterém už bude všechno jenom růžové, ale že to všechno ještě bude chtít čas a péči :)
A k tomu chatové konverzace mezi autorkou a redaktorkou, které pobavily!

Irsaf
09.02.2023

Chtěla jsem si knížku koupit…
Bohužel nelze :(((

Vjeerus
21.01.2023 4 z 5

Bonusové kapitolky jsou skvělé, ale taky mohl narušitel dojít trochu později :D.

Lejčís
31.12.2022 5 z 5

Pokud jste stejně jako já postrádali v knížce další vývoj vztahu Cilky a Berta, tady na Vás ještě pár stránek čeká. A nejen to :) Konverzace autorky a redaktorky během příprav knihy jsou nejen originální, ale také ojedinělé, protože možnost nahlédnout do zákulisí vzniku dané knihy zrovna moc často nedostanete :)

Sára Topinková
česká, 2003
2022  89%Stačí mávnout křídly
2022  89%Stačí pár kapitol navíc
2023  87%4 povídky

Kniha Stačí pár kapitol navíc je v