Dalgiona Dalgiona komentáře u knih

Touha Touha Helen Hardt

Knížka se velmi dobře četla a pokud má někdo rád romantiku, říznutou erotikou a tajemstvím, je to přesně to pravé, navíc konec skutečně navnadil na pokračování. Už se těším na další díl.

28.10.2023 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět kniha, která se krásně četla, byla napínavá, prolínají se tam nakonec vlastně dva případy. Překvapil i závěr a vrah, kterého hledali. Kdo ještě nečetl něco od tohoto spisovatele, touto knihou neprohloupíte.

14.10.2023 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Sice byl ten konec trochu rychlý, ale celá série se mi líbila mnohem více než film. Zejména konec byl fajn, více uvěřitelný než ten filmový. Tak pokud jste už přečetli první dva díly, neváhejte a hurá do třetího dílu.

30.09.2023 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

kniha mě bavila, je trochu jiná než film, ale řekla bych že lepší a zábavnější

12.09.2023 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Zajímavé čtení o světě, který není až tak nereálný, co se týče žen, služebnic. Kdoví, co nás bude čekat za pár let. Každopádně trochu mrazivé čtení, ale čte se to dobře. Je to čtivě napsané.

30.08.2023 4 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Čtu již po druhé a zase mě to baví. Jasně, pokud někdo srovnává s moderními sci-fi a romantikou, nebude to asi to pravé, ale jako pohodové čtení, kdy se chce člověk jen bavit a nezkoumat či neporovnávat se seriálem, bude spokojen. Je to čtivé a dobře napsané. Jdu na druhý díl.

18.08.2023 5 z 5

Vážení truchlící a ostatní hosté Vážení truchlící a ostatní hosté Ladislav Muška

Malá útlá knížka, která i když se týká smutného okamžiku loučení se s blízkými mi vždy zvedne náladu. Nečtu ji po prve, ale opět jsem se musela zasmát. Nedivte se, kdo by se nezasmál například u věty: Zlá nemoc v něm hlodala, hlodala až dohlodala.

04.08.2023 5 z 5

Madisonské mosty Madisonské mosty Robert James Waller

Kniha, která se čte jedním dechem a nelze ji odložit, dokud nedojdete na konec. Nádherný příběh lásky, při kterém mi na konci kanou slzy a já je neutírám.

13.07.2023 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

fajn četba, která neohromí, ale vcelku pobaví. Další příjemné čtení pro letní dny, kdy po dočtení budete chtít číst pokračování.

01.07.2023 5 z 5

Tvrdohlavá nevěsta Tvrdohlavá nevěsta Catherine Coulter

příjemné čtení pro ženy na letní čas.

25.06.2023 4 z 5

Ukradená známka Ukradená známka Bram Klein

Zajímavý příběh, který se četl jedním dechem.

20.06.2023

Zakázaná láska Zakázaná láska Jaroslava Černá

četla jsem to díky čtenářské výzvě a dalo mi hodně velkou práci to dočíst

18.05.2023 odpad!

Případ doktora Karpety Případ doktora Karpety Jaroslav Boček

Zajímavé téma s ještě zajímavějším rozřešením. Je a nebo není to pravda a může se to stát? Zejména se mi zde líbilo, jak autor pojal možnost jak takový život žít. Dobře promyšlená kniha.

01.05.2023 5 z 5

Setkání s Rámou Setkání s Rámou Arthur Charles Clarke

četla jsem už podruhé a opět jsem vplula do děje a neodtrhla se od knihy, dokud jsem nedočetla. Prostě skvěle napsaná sci-fi. Doporučuji

01.05.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Přestože toto byla ze série kniha první a já ji četla jako poslední, nezklamala. Velmi dobře napsané i když.... pachatel mě napadl hodně brzy, ale psáno velmi dobře, takže trvalo až téměř do konce než to byl opravdu on

27.04.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Velmi čtivé, děj s překvapivými zvraty a konec co se nečekal. To je kniha Vetřelec.

20.04.2023 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Četla jsem ji jen díky čtenářské výzvě a vůbec nelituji. Viděla jsem sice film, ale kniha se mi líbila více. Pěkné počteníčko a já děkuji, že mě k tomu čtenářská výzva přiměla.

17.03.2023 5 z 5

Bouře Bouře Lincoln Child

Velmi dobře napsané, napínavé s gradujícím dějem až do konce. Kdo tohle miluje, ať se vydá s autorem hledat tajemství Quiviry spolu se členy archeologické expedice. Nebudete litovat.

23.02.2023

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Příjemná četba pro pohodový relax. Trocha romantiky, trocha dobrodružství, trocha napětí, ale celkově velmi dobré čtení.

23.02.2023 5 z 5

Ďáblova lest Ďáblova lest Arnošt Vašíček

není špatné čtení i když 3 dílný film natočený podle této knihy, je možná o trochu lepší. Ale kdo ví? :o)

19.02.2023 5 z 5