Dalgiona Dalgiona komentáře u knih

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Blíží se prázdniny a tohle je přesně ten typ oddychové četby pro slečny či paní, které mají rádi romanticku, dobrodružství, erotiku, prostě mix přesně pro ně a prázdninový čas.

18.06.2021 5 z 5

Nebeský vězeň Nebeský vězeň Carlos Ruiz Zafón

Jako první jsem četla Stín větru a přijde mi, jako kdyby to na tuto knihu navazovalo. Ale kdo ví. Nicméně nezklamala. Prostě opět super ve stylu, k sakru, já už to dnes nedočtu. Jen nerada jsem to odkládala na druhý den. Kniha vtáhne čtenáře okamžitě do děje a není stránky, která by byla nudná. Naopak, každá mě spíše hnala a to doslova dál a dál ke konci. Jsem moc ráda, že konec knihy pěkně navnadil na třetí, do které se pustím a to je Andělská hra. Ale nejprve si ji budu muset koupit. Mám se alespoň na co zase těšit. Krásné počtení této knihy přeji i vám.

12.06.2021

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Skvěle napsané. Čtenáře to vtáhne do děje a on je tou ženou, která se každé ráno probudí a neví kdo je, kde je a co tam dělá. Závěr byl opravdu hustý. Doporučuji všemi deseti.

15.05.2021

Láska v jiném městě Láska v jiném městě Barbara Taylor Bradford

tahle knížka mě hodně dostala a na konci i slzička skápla, moc hezky napsané a vůbec ne smutné, ale nádherné

04.05.2021

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Úžasná krása českého jazyka. To je Máj. Verše nádherně plynou a jsou místa, kdy doslova okouzlí. Máj, to je pocta jazyku českému. Stojí za to si jej přečíst.

09.10.2018 5 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Většina tu píše, že knihu četli jako náctiletí, nebo se zarděním po třicítce. No já se nestydím za to, že jsem ji četla po padesátce a náramně jsem si to užila. Kniha přesně zahrála na mou romantickou strunu ve zcela jiném, do té doby neotřelém podání. Četla jsem sérii tak rychle, že jsem pomalu nestíhala měnit knihy a na konci jsem měla pocit, že to skončilo nějak brzy. Filmy jsem viděla až po přečtení a jsem tomu ráda. Knihy jsou lepší. Filmy se sice daly, ale dost mi nabouraly mé představy o vzhledu hlavních hrdinů, což se u filmů stává pravidelně. Takže, milé čtenářky, nestyďte se a klidně si přečtěte, na věku nezáleží. Romantika potěší vždy. No a vy, pánové, zkuste raději něco akčnějšího. Tohle není zrovna trhák pro vás.

09.10.2018 5 z 5

K této knize mohu říci jen jedno, kdo ji nečetl, jako by nečetl. Je to kniha o velkém množství stránek, které se nakonec ukážou jako málo. Klidně jich mohlo být i více, protože jsem ji přečetla nějak moc rychle. Prostě super. To říká vše co potřebuje znát ten, kdo ji minul a nevzal do ruky.

24.09.2018 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Kniha se mi moc líbila. Přímo mě nutila číst, abych se dozvěděla zda uniknou. Líbila moc.

24.09.2018 5 z 5

Atlantský svět Atlantský svět A.G. Riddle

Závěr byl trochu jiný, než ty předcházející. Ale zkušení čtenáři sci-fi s tím problém mít nebudou. Vplují do děje bez problémů a ani nezakolísají. Trilogie, která se prostě čte sama. Už teď se těším, jak si to celé zopakuji.

Atlantský mor Atlantský mor A.G. Riddle

Když se už začalo prvním dílem, nešlo nepokračovat. A to co nejrychleji, aby se mohlo přistoupit k dílu třetímu. Fakt super napsané.

Atlantský gen Atlantský gen A.G. Riddle

Od začátku chytlo a pustilo až když jsem dočetla. Doporučuji číst, když nemáte nic důležitého na práci.

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Ano, i já jsem si tuto knihu koupila tak trochu kvůli tomu obalu. Ale to nebylo prvotní, co mě zviklalo k nákupu. Nelitovala jsem. Kniha mě vtáhla do děje a nepustila mě, dokud jsem nepřečetla poslední slovo. Byla jsem nadšená a tak se nedivte, že jsem se těšila na její pokračování. Chyba. Možná se vám líbilo, ale já jej do dnešního dne nepřečetla, přes několik pokusů začít. Zklamalo mě to. A co vy? Dočetli jste pokračování? Poraďte co s tím. Díky D.

Artemis Artemis Andy Weir

Opravdu skvěle jsem si početla. Od začátku jsem byla zvědavá, jak to nakonec dopadne a nebyla jsem zklamaná. Naopak. Knihu jsem sice uložila po přečtení do knihovny, ale je mi už teď jasné, že se k ní po čase zase vrátím.

16.09.2018 5 z 5