Láska v jiném městě

Láska v jiném městě

Osmadvacetiletý Jack Cantrell si stále silněji uvědomuje, že jeho život ztrácí smysl. Zklamaný neúspěšným manželstvím s Amy – svou láskou z dětství, se přestěhuje do Kentu, kde se cítí volněji a lépe se může soustředit na svou práci. Do Kentu se rovněž nedávno přistěhovala Maggie, poté co ji opustil manžel kvůli mladší ženě. Rozvedená a bolestně odcizená svým dospělým dětem, Maggie doufá, že právě zde začne nanovo žít. V Kentu se Jack Cantrell a atraktivní okouzlující, ale o patnáct let straší Maggie setkávají. I přes velký věkový rozdíl vzniká mezi nimi silné citové pouto. Přestože jim v cestě stojí Amyina nevyléčitelná nemoc, její neochota se rozvést i vnitřní nejistota samotné Maggie, podaří se jim překážky překonat a v novém městě najdou sami sebe i štěstí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41826/laska-v-jinem-meste-41826.jpg 321

Love in Another Town (1995)

Vydáno:, Alpress

EvikU.

Hezký příběh, láska kvete v každém věku a předsudky, že musi byt muž ten starší už vůbec neřeším. Za mě ano, přečtěte si ji.

modranka
08.03.2016

SPOILER:
Príbeh sa mi nepáčil. Nie preto, že by nebol dobre napísaný, ale nepáčila sa mi téma vzťahu staršej ženy a o 15 rokov mladšieho muža. Takýto vzťah nemá šancu prežiť veľmi dlho. Plynutím času sa veková hranica premení na 70 ročnú ženu a 55 ročného muža (ten si v tomto veku myslí, že je stále mladík).
Navyše si myslím, že je nezodpovedné mať dieťa v 44. rokoch. Ani nie tak pre samotnú ženu, ale pre dieťa, ktoré v zraniteľnom veku dozrievania nemá matku, ktorá jeho mladú dušu pochopí.

Luccy78
06.09.2015

Pěkný příběh lásky a vzájemného porozumění i přes věkový rozdíl.. Mě se knížka líbila, jen mohla být klidně delší a příběh rozvinutější :-)