Nevítaný host

Nevítaný host https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2363/bmid_nevitany-host-K2s-2363.jpg 4 21 2

Emma Harte série

< 4. díl >

Paula je dědičkou velkého rodinného podniku, který vybudovala její babička Emma. Mezi Paulinými dcerami však začíná doutnat sourozenecká rivalita, když jedna z nich touží po rodinném majetku. Na scéně se ale neočekávaně objeví mladá módní návrhářka Evan, která se nápadně podobá babičce Emmě...

Žánr:
Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Emma's Secret , 2003


více info...

Přidat komentář

knihovniceS
11.10.2020 5 z 5

Nevítaný host : Série Emma Harte se mi moc líbí. Jak už jsem psala dříve, první tři díly jsem přečetla rychle, další díly prokládám jinými knihami v čase čekání na pokračování. Jsem netrpělivá a díly čtu na přeskáčku , 5. a 7. díl mám přečtený, teď jsem dočetla 4. díl Nevítaný host (zbývá přečíst 6. díl, který zatím nemám). Zjistila jsem, že to tak moc nevadí. I v ději je časový odstup – postavy přibývají i ubývají, děj ubíhá a čtenář je napnutý – zase záhada, ... opět jsme se nemohla odtrhnout ... Nic neprozradím, komu se líbily předchozí části, doporučuji!

helenkan
21.04.2015 4 z 5

Příjemné,pohodové čtení.Jen jsem udělala tu chybu,že jsem si přečetla napřed pátý díl a pak teprve čtvrtý.Neměla jsem tušení,že je celá serie.