Nevítaný host

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Paula je dědičkou velkého rodinného podniku, který vybudovala její babička Emma. Mezi Paulinými dcerami však začíná doutnat sourozenecká rivalita, když jedna z nich touží po rodinném majetku. Na scéně se ale neočekávaně objeví mladá módní návrhářka Evan, která se nápadně podobá babičce Emmě...

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2363/big_nevitany-host-K2s-2363.jpg 4.321
Série:

Emma Harte 4.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Emma's Secret, 2003


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Nevítaný host

knihovniceS
11.10.2020

Nevítaný host : Série Emma Harte se mi moc líbí. Jak už jsem psala dříve, první tři díly jsem přečetla rychle, další díly prokládám jinými knihami v čase čekání na pokračování. Jsem netrpělivá a díly čtu na přeskáčku , 5. a 7. díl mám přečtený, teď jsem dočetla 4. díl Nevítaný host (zbývá přečíst 6. díl, který zatím nemám). Zjistila jsem, že to tak moc nevadí. I v ději je časový odstup – postavy přibývají i ubývají, děj ubíhá a čtenář je napnutý – zase záhada, ... opět jsme se nemohla odtrhnout ... Nic neprozradím, komu se líbily předchozí části, doporučuji!

helenkan
21.04.2015

Příjemné,pohodové čtení.Jen jsem udělala tu chybu,že jsem si přečetla napřed pátý díl a pak teprve čtvrtý.Neměla jsem tušení,že je celá serie.