Dagmara36 Dagmara36 komentáře u knih

Počátek Počátek Dan Brown

Za mě jsou top Digitální pevnost a Šifra..., ale Brown je Brown. Četla jsem jedním dechem, profesora prostě miluju, a ten konec jsem tak trochu předvídala a dost mě z něj mrazí. Nikdy nevíme.................

11.05.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Harry Hole co dodat. Prostě paráda.

26.03.2018 5 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Co k tomu dodat...... Nechápu jak to mohl vůbec dát, všechny ty hrůzy kterých byl svědkem.

08.11.2017 5 z 5

Gideonův kruh Gideonův kruh Carin Gerhardsen

Opět přečteno jedním dechem.

11.10.2017 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Jak jinak než SUPER.

27.09.2017 5 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Jak jinak než SUPER.

28.08.2017 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Trochu slabší než ostatní, ale taky dobrá.

31.10.2016 3 z 5

Washingtonský dekret Washingtonský dekret Jussi Adler-Olsen

Jako vždy super. Přečteno za dva dny.

14.10.2016 5 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Zajímavá.

01.10.2016 5 z 5

Naše parta Naše parta Karel Ptáčník

Je to ta nejskvělejší knížka pro děti jaká kdy vyšla. Takové prázdniny jsem vždy toužila zažít. Teď i jako dospělá po ní ráda sáhnu a směju se stále stejně jako když jsem byla malá.

13.06.2015

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Přečetla jsem za jediný den, Andělíčkářka byla rozhodně lepší. Ale jako oddychovka dobrý.

02.06.2015 2 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Supe, super, super. Co jiného dodat.

01.06.2015 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Od začátku se mi líbil ten styl, u některých knih mě ruší když se skáče do minulost a zpět, ale tady mi to tak nějak nevadilo. Zhltla jsem opět pomalu na jeden zátah. V postavách jsem se vyznala, nebyl s tím žádný problém.

01.06.2015 4 z 5

Hlídej si svou holčičku Hlídej si svou holčičku Zdenka Hamerová

Po opravdu strašně dlouhé době moje první knížka od naší autorky. Byla docela zajímavá, líbila se mi. Dávám všech pět hvězdiček. Těším se na další knihy od této autorky.

01.06.2015 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Co k ní dodat než jen supr. Jedním dechem od začátku do konce.

28.03.2015 5 z 5

Spící panna Spící panna Jeffery Deaver

Dávám pouze tři hvězdičky. Nečetla se špatně, ale nějak mi vadilo to rozvláčné vysvětlování všeho okolo. U jiných autorů tu omáčku skoro nevnímám, je prostě skvěle zabudovaná v příběhu, tady mi to přišlo trochu násilné. Ale jinak zajímavý příběh.

24.01.2015 3 z 5

Máma, táta, děti Máma, táta, děti Carin Gerhardsen

Hammarbyjská série - skvělé čtení, skvělé zpracování. Jsem moc zvědavá na pokračování. Doufám, že autorka udrží laťku, kterou nastavila hodně vysoko.

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Přečetla jsem jedním dechem. Trochu mi z těch vražd bylo úzko. Jak jinak než pět hvězdiček.

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Začátek sice nic moc, aspoň teda pro mně, ale potom se to rozjelo.

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Nic jiného, než že je to skvělé čtení.

03.12.2014