Naše parta

Kniha vypráví o partě kluků z Prahy na prázdninách u jezera.

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98060/nase-parta-98060.jpg 4.842
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Naše parta

PROCESOR
13.12.2018

Bimbalapindr,
To chápou jen Ti co to četli..) Nesmrtelná a kouzelná knížka, jako vzpomínka na dětství, funguje i po létech a věřím, že po ní rád šáhnu i v domově důchodců.

kristijan
22.10.2018

Ani zdaleka to není tak dobré, jak se tu píše. Někde v půlce jsem knížku dokonce dost otráveně odložil, protože jsem už měl plné zuby toho, jak se tam pořád někdo "válí" a "řve smíchy", přitom některá sranda na úkor ostatních lidí mi občas přišla spíš hnusná než k smíchu. Zvlášť pana Naumana mi bylo vyloženě líto. Taky 30 let stará mluva mládeže, kterou se autor urputně snažil napodobit, dneska nutně působí totálně mimo mísu.
Jsem nicméně rád, že jsem se ke knížce nakonec vrátil a dočetl ji, ať už kvůli překvapivé proměně Pysků, fackám pana doktora nebo všeobecně dobrému konci. Spoustu neduhů jsem tak knížce nakonec odpustil a ukončil její čtení s úsměvem na tváři.

Loginus
13.06.2017

Bezesporu jedna z nej knih mého dětství, po které s chutí sáhnu i dnes. I když už je to vlastně historické čtení. Balón nemá chybu a jeho deník je kouzelný. Hravé, zábavné lehké a letní. Top.

Skawin
25.11.2016

Jedna z nejhezčích knih mého dětství, která mě nezklamala ani po letech...

Dagmara36
13.06.2015

Je to ta nejskvělejší knížka pro děti jaká kdy vyšla. Takové prázdniny jsem vždy toužila zažít. Teď i jako dospělá po ní ráda sáhnu a směju se stále stejně jako když jsem byla malá.

mob
16.03.2015

Moc lituji, že nevyšlo žádné pokračování "o rok později", tuhle knížku jsem přečetl již nejmíň 10x a doufám, že si ji, se stejnou chutí, přečte alespoň 1x i můj syn.

tlampač
04.01.2015

Podle mého názoru nejlepší česká dětská knížka, je to "prdel", je to realita a přesto snový prázdniny. Odzkoušel jsem už na další generaci a jsou z toho naprosto stejně PAF!

Toňula
15.10.2014

Tuto knihu mám ve své knihovně natolik ohmatanou, že se bojím, aby se mi nerozpadla..Kniha mého dětství plná humoru, vtipných situací i trefných komentářů, že jsem po ní sahala znovu a znovu,abych opakovaně prožívala s toutou povedenou partou naprosto nezapomenutelné léto.