Dagmara36 Dagmara36 komentáře u knih

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Jak zde již někdo napsal - zrůdná kniha. Toho konce sem se bála, ale tušila sem ho. Dávám jen tři hvězdy, byla to docela síla.

06.07.2014 3 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Mám předčtené všechny - Šifra mistra Leonarda ......až Inferno, všechny skvělé, ale tahle mě dostala, ten zvrat na konci sem fakt nečekala, dostal mě. Dávám plný počet hvězdiček a jdu číst Digitální pevnost.

06.07.2014 5 z 5

Den odplaty Den odplaty John Katzenbach

Bohužel mi pocit z knihy zkazily chyby v knize, spousta překlepů. Ale jinak autorovi nelze nic vyčíst. Zajímavá kniha.

06.07.2014

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Jak jinak, než dát všechny hvězdičky. Super čtení, krátké kapitoly, krásně se čte. Už se těším až dopíší další. Děj byl svěží, skvěle ubíhal.

26.05.2014 5 z 5

Vražedné alibi Vražedné alibi John Katzenbach

Příběh se mi moc líbil, i když tak od půlky knížky jsem si tipla jak to dopadne a trefila jsem se, a to nemám ráda. Ale dávám i tak 5 hvězdiček.

23.05.2014 5 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Tahle kniha se mi líbila nejvíc. Napínavá od začátku až do konce.

30.04.2014 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Kniha se mi líbila. A ten konec, ten jsem opravdu nečekala. Docela mě Theorin dostal.

28.04.2014 4 z 5

Zpověď šílence Zpověď šílence John Katzenbach

Prostě úžasné čtení.

28.04.2014

Ztracený přístav Ztracený přístav Tana French

Skvěle se četlo, všechny knihy od této autorky jsou čtivé.

07.04.2014 5 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Krásné čtení, ani mi nepřipadalo, že je v knize moc postav jak zde píšou jiní. Napínavé až do konce. Těším se na další knihu této autorky.

20.03.2014

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Nemůžu dát jinak, než plných pět. Děj od začátku napínavý. A konec opravdu překvapivý. Sama jsem měla dvě tři teorie jak to dopadne, samozřejmě všechny úplně mimo. První knížka tohoto autora - už se těším na další.

14.03.2014 5 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Od začátku se čte velice dobře. Ale ten konec byl nějak moc rychlý. Jsem zvědavá na další knihy této spisovatelky.

26.01.2014

Hra Hra Anders de la Motte

Začátek takový nijaký, ale potom se to už četlo samo.

21.01.2014 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Stejně jako u Sněhuláka, nešla odložit dokud jsem ji nepřečetla. Skvěle napsáno. Skvěle se čte.

18.01.2014 5 z 5

Na Věrnosti Na Věrnosti Tana French

Přečetla jsem jedním dechem. Zatím nejlepší knížka od této autorky. Moc se mi to líbilo.

11.01.2014 5 z 5

Dokonalá podoba Dokonalá podoba Tana French

Opět jsem četla jedním dechem. Ještě lepší než předchozí V lesích. Jsem zvědavá na další.

30.12.2013 5 z 5