Chladnetka Chladnetka komentáře u knih

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

"Zmocnil jsem se jejích rtů a ona se neodvratně zmocnila mého srdce."

10.10.2014 5 z 5

Dva hroby Dva hroby Lincoln Child

No, to byla jízda! Jsem asi zaujatá, jako spousta z nás, kteří milujou tyto knihy, ale musím hodnoit pěti hvězdami. Styl psaní je zkrátka skvělý, příběhy, které nám autoři předkládají, i když občas "šílené", mají spád a agent Pendergast k tomu. Co víc dodat? Jen tak dál!

10.10.2014 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Téma knihy bylo zajímavé (ring a nemoc), ale... . Tak málomluvný hrdina, v knihách tohoto typu, se jen tak nevidí, což až tak nevadilo. Zato neustálé ódy Brooke na Remyho tělo, to už bylo moc (krásné, pevné, silné a nevím jaké ještě tělo, tak to si tam přečtete nesčetněkrát). Napsané to bylo sice dobře, ale od druhé poloviny knihy se tam mohlo ubrat popisu erotických scén, jelikož se v malých obměnách opakovaly. Takže dávám 3 hvězdy a uvidíme, co přinese druhý díl.

14.09.2014 3 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

Na začátku to vypadá, že kniha bude pracovat s několika příběhy najednou, ale vzápětí se tyto příběhy začnou proplétat, což se mi na knize moc líbilo. Myslím, že kouzlem v této knize je náhoda a správné načasování. Tento příběh se mi líbil o malinko víc než ostatní (ještě mě ale čeká Já a pan Darcy).

28.08.2014 4 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Další kniha napsaná podle dobře známé šablony. Neočekávejte tedy nic nového ani překvapivého. Ale je to dobře napsané a hezky se to čte, Takže komu se toto téma ještě nepřejedlo, tak s chutí do čtení.

24.06.2014 3 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Skvělý román! A autorčin styl psaní je úžasný. Myslím, že tuto knihu vystihuje jedna věta z ní samotné: "Všechny ty zmarněné životy a roky, tragédie a lítosti, nepředstavitelný žal a pocity viny...".

05.05.2014 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Musím říct, že tato kniha pro mě nebyla tak strhující, jako Než jsem tě poznala, ale přesto se mi velmi líbila a autorčin styl psaní vás zkrátka vtáhne do děje.

16.04.2014 5 z 5

Láska je ve vzduchu Láska je ve vzduchu Jane Moore

Skvělá kniha, která se moc dobře čte. Vtipná, ze života, romantická. Jen Toma, který byl moc sympatický, tam mohlo být trochu víc.

06.04.2014 4 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Moc pěkná romantická kniha, která se dobře čte. Jediné co mi vadilo byl překlad, možná korekce překladu. Tolik zdvojených slov, mnohdy i na jedné straně. Jeden kousek věty nebyl ani přeložen a s překladem nepomohl ani Google. Dojem mi to ale nezkazilo.

06.03.2014 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Kateřina Petrusová opět nezklamala. Vtipný, milý a romantický příběh. Mám pocit, že to snad ani nepíše česká autorka :-). Jedinou vadou bylo málo stran.

06.02.2014 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Jéé, to bylo tak hezký :-). Moc pěkny příběh o lásce a bolestech, které život přináší. Je to moc hezky a čtivě napsané, že jsem se nedokázala, a ani nechtěla odtrhnout.

19.01.2014 5 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Milé a oddychové čtení. Moc hezky napsané. Oproti jiným (Odstíny, Crossfire apod.) příjemná změna. Jinak pokračování by mělo vyjít v červnu tohoto roku, tak se máme na co těšit :-).

13.01.2014 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Pro mě trochu zklamání. Od první kapitoly je jasné, kam se bude příběh ubírat a jak kniha skončí. Dost často mi přišlo, že se hrdinové nechovají na svůj věk. Buď byli až příliš dětinští nebo se naopak chovali až moc dospěle, což dokazuje uzavření sázky hlavních hrdinů..Co jsem moc nechápala, byla nenávist Maddie vůču Bradenovi. Proč? To že se podobal jejímu závislému bratrovi? A v čem? Občas mi to přišlo přitažené za vlasy. Jinak kniha celkem plyne a nejsou tam zbytečné pasáže. Takže čistý průměr.

09.01.2014 3 z 5

To musí být láska! To musí být láska! Rachel Gibson

Příjemná, romantická oddychovka. Jediné, co mi vadilo, byl místy špatný překlad a překlepy,

04.01.2014 3 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Tato série mě naprosto uchvátila. Byla to první série, kterou jsem četla, kde se vyskytují andělé. Nic jsem si od toho neslibovala, ale po dočtení všech knih jsem měla sto chutí autorce poděkovat, že stvořila něco takového. Ještě dnes si pamatuji pocity, které ve mě knihy zanechaly, i když už jsem je četla téměř před rokem. Celá série je velmi, velmi povedená. S odstupem času si je určitě znovu přečtu. Doporučuji!

01.01.2014 5 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Příjemná a zábavná oddychovka s nádechem romantiky.

28.10.2013 4 z 5

Chlápek od vedlejšího hrobu Chlápek od vedlejšího hrobu Katarina Mazetti

Moc příjemné, úsměvné a pohodové čtení. Už se těším na pokračování. Krásná a výstižná obálka.

02.10.2013 4 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Co na to říct. Určitě ne šedi lépe napsané. Jak už bylo napsáno, chování hlavních postav je nelogické, nereálné a zvláštní. Moc se toho nedovíme, co za jejich pohnutkami stojí. O charakteru postav nevíme téměř nic, protože mají na práci "jiné věci". No, uvidíme, co přinese druhý díl. Ode mě snad i lepší hodnocení.

16.09.2013

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Moc se mi tato série líbila, a ani třetí kniha nebyla výjimkou. Je krásně a čtivě napsaná. Napínavá a plná překvapivých odhalení. Tak s chutí do toho.

02.08.2013 4 z 5

Dohoda s ďáblem Dohoda s ďáblem Simona Ahrnstedt

Krásná kniha z řad červené knihovny. Patřila mezi mé první knihy z žánru historické romance a velmi se mi líbila. Myslím, že podtitul knihy - Román o vášni, lásce a zlu - knihu zcela vystihuje. Kniha krásně plynula a dobře se četla. A hlavní hrdiny si prostě nejde nezamilovat.

25.07.2013 5 z 5