Láska je ve vzduchu

Láska je ve vzduchu https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94859/laska-je-ve-vzduchu-94859.jpg 4 36 11

Dobrý, nebo nejlepší? Cam Simpsonová vede s přítelem Deanem pohodlný klidný život, v němž nechybí kamarádství a pocit bezpečí. Vždyť Dean má všechny vlastnosti, které ženy zpravidla u mužů hledají. Je oddaný, mužný a velkorysý. Jenže po šesti letech společného soužití má pocit, že cosi mezi nimi odplynulo. Cam potřebuje změnu a vyrazí s kamarádkami na dovolenou na Tenerife, kde potkává svobodného otce Toma. Nastal čas zeptat se sama sebe: Mám se spokojit s panem Dost Dobrým, nebo riskovat vše pro pana Možná Toho Pravého?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Love is On the Air , 2011

helenkan
27.01.2022 4 z 5

Pěkný příběh a celkem uvěřitelný. Někdy člověk moc neočekává a pak je mile překvapen. Což se u téhle knížky stalo mě. Fakt mě bavila, bezva čtení. Potřebujeti-li si od něčeho oddechnout? Tohle je to pravé. Troufám si doporučit. :-))

terka95
18.02.2019 4 z 5

Klasická odpočinková kniha pro ženy, která byla narozdíl od jiných docela i reálná a ze života :) 3,5-4*

babiočka
26.01.2018 4 z 5

Fajn čtení o mezilidských vztazích.
Celkem reálný příběh ze života, kde neschází humor, srdečnost, romantika i trochu napětí.

rajen
28.06.2016 4 z 5

Romantická oddechovka podle mého gusta. Ty britské mám raději než přeslazené americké, jsou tak nějak víc ze života a nenudí přílišnými erotickými scénami. A tato se myslím povedla. Zajímavě zpracované téma váhání mezi vrabcem v hrsti nebo holubem na střeše. Možná se zdá to rozhodování dlouhé, ale myslím, že tak přesně to hodně žen má, neví, jestli riskovat kvůli "novému objevu" zažitý vztah. A není jednoduché se rozhodnout ze dne na den. Ale asi bych to nenechávala tak dlouho "vyhnít" jako hrdinka. Celkově ale hodně čtivá kniha a dala bych tak ideálně tři a půl hvězdiček.

Pivísek
21.07.2014 4 z 5

Oddechovka na dovolenou, příjemné čtení. Od knížky jsem moc nečekala, vyloženě jsem si chtěla u něčeho odpočinout a sáhla jsem po tomto. Přečetla jsem ji za 2 dny a byla jsem naprosto spokojená...

dubakm
16.06.2014 4 z 5

Cam a její rozvaha o tom, která láska je pro ní ta pravá. Tá, která je pro ni spolehlivá, zažitá a trochu nudná, nebo tá nová, očarujíci ale bez záruky úspěchu?Hezká a čtivá kniha, sice předvidatelná, ale k odpočinku jako stvořená :-)

Chladnetka
06.04.2014 4 z 5

Skvělá kniha, která se moc dobře čte. Vtipná, ze života, romantická. Jen Toma, který byl moc sympatický, tam mohlo být trochu víc.

muchomurka
14.04.2013 4 z 5

Oddychové milé čtení. Jen mě v jednu chvíli už začínala štvát ta nerozhodnost a to, že se děj nikam neposouvá. Ale celkově se mi kniha líbila.

Neri
28.01.2013 5 z 5

Moc příjemná kniha, typická ukázka, jak skvěle může být napsaný román pro ženy. Moje druhá kniha této autorky a jsem opět okouzlena.

maya.taufer
21.08.2012 5 z 5

Nádherná knížka, hezky napsaná a pro ženu, která žije ve stereotypu úplně dokonalá :)

bookcase
26.01.2012 5 z 5

Oddechovka přesně dle mého gusta.

Jane Moore
britská, 1962
2011  81%Láska je ve vzduchu
2009  79%Ideální dárce
2011  76%Klub druhých manželek

Kniha Láska je ve vzduchu je v