Láska je ve vzduchu

Dobrý, nebo nejlepší? Cam Simpsonová vede s přítelem Deanem pohodlný klidný život, v němž nechybí kamarádství a pocit bezpečí. Vždyť Dean má všechny vlastnosti, které ženy zpravidla u mužů hledají. Je oddaný, mužný a velkorysý. Jenže po šesti letech společného soužití má pocit, že cosi mezi nimi odplynulo. Cam potřebuje změnu a vyrazí s kamarádkami na dovolenou na Tenerife, kde potkává svobodného otce Toma. Nastal čas zeptat se sama sebe: Mám se spokojit s panem Dost Dobrým, nebo riskovat vše pro pana Možná Toho Pravého?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94859/laska-je-ve-vzduchu-94859.jpg 4.132
Vydáno, BB art

Love is On the Air, 2011

Kniha Láska je ve vzduchu

terka95

Klasická odpočinková kniha pro ženy, která byla narozdíl od jiných docela i reálná a ze života :) 3,5-4*

babiočka
26.01.2018

Fajn čtení o mezilidských vztazích.
Celkem reálný příběh ze života, kde neschází humor, srdečnost, romantika i trochu napětí.

rajen
28.06.2016

Romantická oddechovka podle mého gusta. Ty britské mám raději než přeslazené americké, jsou tak nějak víc ze života a nenudí přílišnými erotickými scénami. A tato se myslím povedla. Zajímavě zpracované téma váhání mezi vrabcem v hrsti nebo holubem na střeše. Možná se zdá to rozhodování dlouhé, ale myslím, že tak přesně to hodně žen má, neví, jestli riskovat kvůli "novému objevu" zažitý vztah. A není jednoduché se rozhodnout ze dne na den. Ale asi bych to nenechávala tak dlouho "vyhnít" jako hrdinka. Celkově ale hodně čtivá kniha a dala bych tak ideálně tři a půl hvězdiček.

Pivísek
21.07.2014

Oddechovka na dovolenou, příjemné čtení. Od knížky jsem moc nečekala, vyloženě jsem si chtěla u něčeho odpočinout a sáhla jsem po tomto. Přečetla jsem ji za 2 dny a byla jsem naprosto spokojená...

dubakm
16.06.2014

Cam a její rozvaha o tom, která láska je pro ní ta pravá. Tá, která je pro ni spolehlivá, zažitá a trochu nudná, nebo tá nová, očarujíci ale bez záruky úspěchu?Hezká a čtivá kniha, sice předvidatelná, ale k odpočinku jako stvořená :-)

Chladnetka
06.04.2014

Skvělá kniha, která se moc dobře čte. Vtipná, ze života, romantická. Jen Toma, který byl moc sympatický, tam mohlo být trochu víc.

muchomurka
14.04.2013

Oddychové milé čtení. Jen mě v jednu chvíli už začínala štvát ta nerozhodnost a to, že se děj nikam neposouvá. Ale celkově se mi kniha líbila.

Neri
28.01.2013

Moc příjemná kniha, typická ukázka, jak skvěle může být napsaný román pro ženy. Moje druhá kniha této autorky a jsem opět okouzlena.

Jane Moore
britská, 1962

Kniha Láska je ve vzduchu je v

dalších seznamech1x