Chladnetka Chladnetka komentáře u knih

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Nějak nerozumím tomu, proč to všichni čtete, když je to takový odpad a tak hrozně nudné a o ničem, ale ve finále přečtete všechny 3 díly.

03.07.2013 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná, vtipná, dojemná, romantická kniha. Už po prvních stránkách jsem věděla, že se mi bude líbit, ale takový příběh jsem opravdu nečekala. Kniha je smutná, ale zároveň zábavná, občas jsem brečela i smíchy. Nepamatuji si, kdy by mě kniha, tak zasáhla, natož, abych musela použít kapesník (a ne jeden).

02.07.2013 5 z 5

Zblbnout, ale krásně Zblbnout, ale krásně Terezie Braunová

Zajímavý a šokující příběh, o to víc zajímavější, že je skutečný. Docela obdivuju autorku (hrdinku), jak se se svým životem pere, i když za hodně svých nesnází si může jen ona sama. Co mi přišlo líto, byly její děti. Držím jí palce.

30.06.2013 4 z 5

Před svatbou Před svatbou Jane Costello

Krásné, zábavné a romantické čtení. Žádné nudné pasáže, knížka pěkně plyne. Skvělá oddychovka.

27.06.2013 5 z 5

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

Asi jsem čekala malinko víc. Už podnázev Padesát odstínů... Po Česku, v tom bych viděla ten problém. Chyběl mi tam ten správný náboj. A kdyby měla kniha o 100 stran méně, vůbec bych se nezlobila. Během čtení mi začalo dost vadit slovní spojení ´uragán vášně´, kterého tam bylo nesčetněkrát. Dávám 3 hvězdy. Uvidíme, co přinese další díl.

16.05.2013 3 z 5

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Skvělá kniha, stejně jako první díl, možná o malinko lepší. Vřele doporučuji!

10.05.2013 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Skvělá kniha od české autorky. Žádné protahování děje, vtipná, napínavá, romantická, zkrátka skvělé čtení. Moc mě bavily dialogy mezi Johnnym a Robertem. Ráda se k ní ještě vrátím.

04.05.2013 5 z 5

Miluju tě, tak vypadni Miluju tě, tak vypadni Michaela Patočková

Nevím, co na to říct. Ani nevím, co jsem od této knihy čekala, ale tohle to asi nebylo. Během čtení této knihy jsem přečetla další dvě a do čtení jsem se musela nutit, jenom abych ji neměla nedočtenou. Knihu si určitě znovu nepřečtu, naštěstí ji ani nevlastním. Dávám 2 hvězdy, jednu za to, že kniha vůbec vyšla a druhou za tu obálku. Jinak kde nic, tu nic. O to smutnější je, že je to true story.

22.04.2013 2 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Asi bych tuto knihu nenazvala strhujícím erotickým příběhem, jak se píše v anotaci. Jde o popisování střídání jednoho muže za druhým, za účelem zapomenout na svého dlouholetého přítele, který hrdinku pustil k vodě kvůli jiné. Neobjevují se téměř žádné dialogy. Ačkoli kniha má jen 140 stran, četla jsem ji poměrně dlouho, oproti jiným mnohem delším knihám. Znovu ji číst určitě nebudu a ráda na ni zapomenu, což nebude velký problém.

27.03.2013 2 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Knihu jsem po pár stranách chtěla odložit. Protože jsem četla Fifty Shades, neubránila jsem se srovnávání. Seattle, Portland a zase hrdinka kousající si ret?! Nakonec jsem se přes to přenesla, knihu dočetla. Myslím si, že kniha by určitě snesla ještě dalších 100 stran, kvůli charakteru postav a kvůli kvapnému konci. Nelituji, že jsem knihu četla, ale je to spíš průměr.

24.03.2013 3 z 5

Jak začíná láska Jak začíná láska Meg Cabot

Příjemné, oddychové čtení. Zajímavá forma psaní (emaily).

24.03.2013 3 z 5