To musí být láska!

Tajný policista Joe Shanahan je jednoho rána nešťastnou náhodou přepaden a nakopán do zadku Gabrielou Breedlovou, podezřelou číslo jedna, kterou sleduje. Zastříkala mu oči obyčejným sprejem na vlasy. Od té chvíle musí předstírat jejího přítele. Ale tolik času stráveného s naprosto neodolatelnou kráskou způsobí nečekané komplikace. A aby toho nebylo málo, jeho dohazovačské sestry si ji vyberou za svou potencionální švagrovou. S dobře vyhlížejícím Joem, v tričku napuntém přes mohutné svaly, vypadá všechno na první pohlded jednoduše, ale jak by mohl Gabrielu přitahovat detektiv, který byl povýšen hledáním důkazu její viny a následným zatčením?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94059/to-musi-byt-laska-94059.jpg 3.820

Vydáno: , Slovanský dům (Praha)

It must be love, 2000

Kniha To musí být láska!

Kudík
26.09.2021

Knize dost ubližuje obálka a těžkopádnější překlad s překlepy. Jinak je to spíše taková kratší čtivá jednohubka s úžasným papouškem Samem. Škoda, že nedostal víc prostoru. Jinak Gabriella je sice alternativně a duševně zaměřená, ale jako přesný opak detektiva Joea, ideální protiklad. Jen ten konec byl trošku moc hrr, a to s Annou moc rychle odpuštěno.

nani_nka
15.02.2020

Príšerná obálka zodpovedajúca priemernej romantickej knihe. Autorka sa podľa mňa aj snažila obzvlášťniť hlavných hrdinov, či staviť na humor (Joe nedá dopustiť na svojho papagája a Gabrielle má záľubu v éterických olejoch a v duchovných záležitostiach), no napriek tomu to na mňa vôbec nezafungovalo.

Chladnetka
04.01.2014

Příjemná, romantická oddychovka. Jediné, co mi vadilo, byl místy špatný překlad a překlepy,

balat
13.03.2013

Vtipná knížka a dostatek vzrušujících scén