Channach Channach komentáře u knih

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Drsné. Ale okolo Vánoc jsem na to neměla nějak chuť. Pak jsem se přejedla cukroví a zhltla to jako nic. Skvělý příběh, Vyvolený je naprostý úchyl. Více v mé recenzi v záložkách.

26.12.2016 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Nebylo to špatné. Andělé a démoni a Šifra byly ovšem lepší. Pravdou ovšem zůstává, že i horší Brownova kniha převyšuje některé autorské TOP. Více v mé recenzi pro Chrudimku v záložkách.

11.12.2016 4 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Hodně dobré. Čtivé, napínavé, lehce erotické a legrační. Více v mé recenzi v záložkách.

06.12.2016 5 z 5

Zářivý anděl Zářivý anděl Nelson DeMille

Za mě určitě překvapení. Autora jsem četla poprvé. Velice čtivé, mělo to spád. Dala bych 4,5 hvězdičky. :-) Více v mé recenzi v záložkách na serveru Chrudimka.cz

03.12.2016 4 z 5

Zrádná frankovka Zrádná frankovka Věra Fojtová

Neurazí, ale mého dědečka by určitě nadchla. Více v mé recenzi v záložkách.

27.11.2016 3 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Úžasný nápad, vynikající zpracování. A moc se mi líbila jména. Více v mé recenzi v záložkách. (Chrudimka.cz)

15.11.2016 5 z 5

To chce zloděje To chce zloděje Kay Hooper

Žádnou šílenou zápletku na 196 stránkách nečekejte. Je to ale docela milý příběh plný lásky. Prostě, když potřebujete vypnout nebo si zahojit dušičku. Více v mé recenzi v záložkách.

10.11.2016 3 z 5

Bez pravidel Bez pravidel Lauren Weisberger

Kdybych mohla dala bych 4,5*. Velice luxusní kniha. Tenisová Pretty Woman. Více v mé recenzi v záložkách.

07.11.2016 4 z 5

Útěk Útěk Peter May

Byla jsem velice mile překvapena. Podle anotace jsem se až tak moc netěšila, ale byla to docela pecka. Více v mé recenzi na serveru Chrudimka.cz v záložkách.

01.11.2016 4 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Moje první knížka od těchto autorek. Skočila jsem do děje rovnýma nohama. Jako samostatná kniha se mi to moc líbilo. Ale nevím, co tomu předcházelo. :-) Více v mé recenzi v záložkách.

01.11.2016 4 z 5

Nezlomná Nezlomná Lesley Pearse

Nezlomná vysoce převyšuje první dvě knihy autorky. Velmi mile mě překvapila. Poněkud drsné svědectví z první světové války. Více v mé recenzi v záložkách.

22.10.2016 5 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Tak to bylo hodně luxusní. více mě bavilo Skotsko, ale Francie i přítomnost byly skvělé. Více v mé recenzi v záložkách.

16.10.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

To byla jízda! Od knihy jsem čekala hodně a nebyla jsem zklamaná. Moje recenze v záložkách na portálu Chrudimka.

07.10.2016 5 z 5

Strašný. Kterak moje hrdinka J. K. Rowlingová nechala zprznit Harryho příběh a duši, aby ještě trochu vydělala. Více v mé recenzi v záložkách.

03.10.2016 2 z 5

Nejdřív zklamání, pak mráz po zádech a docela nadšení. Další díly budu určitě potřebovat. Více v mé recenzi v záložkách.

26.09.2016 4 z 5

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Co na to říct? Myslím, že se do toho sám zamotal. Na další díl se ani netěším. Neustále přidává postavy, které si může zapamatovat jen nerd. O Sanse, Genrymu, Arye, Rickonovi, Ohařovi a jiným buď ani slovo, nebo téměř nic. Už chápu, proč toho HBO tolik změnila. Kdyby to natočili jak to je, tak se všichni unudíme. 3 hvězdy jsou za ty světlé okamžiky, fenomén a odvahu zabíjet oblíbence.

22.09.2016 3 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

454 stránek přečteno téměř na jeden zátah. Čas odejít mi vyrval srdce z těla a vysmál se veškerým mým očekáváním. Dostane i vás. Více v mé recenzi v záložkách.

22.09.2016 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Krásné pohlazení po duši. Vynikající nápad. Vtip a neskutečná fantazie autorek. Více v mé recenzi na Chrudimka.cz v záložkách.

16.09.2016 4 z 5

Hrdinové ve člunu Hrdinové ve člunu Daniel James Brown

Strhující! Pokud máte rádi Kokosy na sněhu a dobré knihy, určitě po knížce sáhněte! Více v mé recenzi v záložkách. A nenechte se zmást - v Berlíně 1936 je to na vážnou notu.

16.09.2016 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Velice dobře jsem se bavila! Více v mé recenzi v záložkách (Chrudimka.cz)

08.09.2016 4 z 5