Bez pravidel

Hlavní hrdinka Charlotte „Charlie“ Silverová je talentovaná tenistka a ve všech ohledech řádná dívka, kterou přivedl k bílému sportu a poté i na špičku mezi juniory její otec, bývalý aktivní tenista. Po prohře ve Wimbledonu a nepříjemném zranění se Charlie rozhodne přejít k novému trenérovi. Rázem se stává hvězdou kurtů a její jméno se pravidelně objevuje na předních místech sportovních stránek novin. Smlouva s Toddem Feltnerem však připomíná smlouvu s ďáblem. Todd je živoucí legenda, která až dosud tvrdě trénovala výhradně muže, a podle toho také přistupuje ke své nové svěřenkyni. Je odhodlaný změnit její image hodné dívky – na kurtu i v soukromí – a vychovat z ní nemilosrdný a bezohledný postrach svých soupeřek. Ženu, která bude nejen vyhrávat zápasy a šplhat vzhůru po sportovním žebříčku, ale zabydlí se také na titulních stránkách časopisů a bude pobírat sedmiciferné částky za reklamu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/301250/bez-pravidel-Bee-301250.jpg 3.636
Vydáno:, Baronet

The Singles Game (2016)

Kniha Bez pravidel

malazluta

Jako milovnice tenisu jsem si nemyslela, že by mě kniha z tenisového prostředí mohla nudit.... no stalo se.

motokatty
06.08.2018

Od autorky jsem přečetla všechny knížky a ani tato mne nezklamala (Lauren Weisberger nenapsala jen Ďábel nosí Pradu). Líbí se mi, jak si autorka dává záležet na tom aby prostředí kde se její kniha odehrává bylo co nejvíce věrohodné/autentické.
Svět ženského tenisu sleduji již nějaký ten pátek a nemohlo mi uniknout, že občas jsem v hlavní hrdince poznávala Mariu Sharapovovou :-) ačkoliv autorka v Poděkování uvádí slovenskou hráčku Danielu Hantuchovou.
Děj je svižný, pěkně se čte.

domino2002
11.05.2018

Skvělá kniha, miluju takovéhle knížky.

stju
05.01.2018

Samotný příběh, seznámení s prostředím ve vrcholovém sportu mě zaujalo. Hlavní hrdinka mi byla sympatická a držela jsem jí palce, ale kniha mi celkově připadala taková rozvláčná.

Eleanor-ka
10.09.2017

I přes to, že byla kniha velmi hezky psaná a čtivá, tak obsahovala nezáživný děj, který nikoho nijak zvlášť nenadchne.

JanaDobby
30.06.2017odpad!

Bohužel autorka nedosahuje humoru a poutavosti jako u Dábel nosí Pradu, tohle nezaujme, nenadchne a po pár stránkách to s klidnou duší odložíte.

Samira
12.06.2017

Autorčiny knihy jsou u nás prezentovány jako především knihy romantické, vždy s odkazem na sladký filmový přepis Ďábel nosí Pradu. Kdo romantiku čeká bude však zklamán, její knihy jsou především o pracovní a osobní realizaci, se všemi jejími úskalími a jen tak mimochodem a opravdu pouze okrajově se do té zajímavé směsice připlete láska.
Tenisové prostředí a jeho odvrácená, ale i světlá strana.
Příjemné čtení, ve kterém jsem ocenila, že se autorka příliš nepouštěla do popisů jednotlivých zápasů, to by se podařilo na knižních stranách jen málokomu.
Stojí za přečtení!

mschmidtova
14.03.2017

Kniha se mi líbila, ale něco mi na ní chybělo. I když má autorka daleko k mým oblíbeným spisovatelkám, nakonec jsem se do příběhu začetla a bavil mě. Postrádá pro mě ale potřebnou jiskru, která mi chybí do 5 hvězdiček. Svět vrcholového sportu mi autorka ale přiblížila velice dobře, je vidět, že o tom něco ví a ví, o čem píše.

Při čtení jsem si opět potvrdila svůj názor, že sport se má pěstovat pro zábavu a ne pro peníze, pak nemusíme přemýšlet nad tím, jak vyhrát za každou cenu.