caroline44 caroline44 komentáře u knih

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Ze začátku jsem si tou knihou nebyla jistá, ale po prvních stránkách jsem se pomalu zamilovávala do hlavních postav. Nejvíce mě zaujal zajímavý konec, který jsem vůbec neočekávala. Příští díl určitě zhltnu jako malinu. :))))))

26.08.2015 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Tohle je kniha, která stoprocentně stojí za přečtení. Musím přiznat, že jsem se málem rozbrečela. Byl to nesmírně silný zážitek........

13.09.2015 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Tahle kniha je skvělý zážitek. Děj byl svižný, napínavý a nečekaný. Z téhle knihy jsem prostě unešená, Jo Nesbo opět prokázal svůj spisovatelský talent, i když musím přiznat, že jsem se na začátku trochu ztrácela ve jménech, ale po prvních padesáti stránkách už jsem věděla, kdo je kdo. :-)))))

28.08.2015 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Je to skvělá série, která nezklame. První díl se mi sice líbil víc, ale i tak byla knížka super. Opět tam bylo spoustu nových zvratů, které jsem vůbec nečekala. Už se moc těším na další díl. :-)))

13.09.2015 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Výborná kniha, většinou moc české autory nečtu, ale tahle mě dostala. Smála jsem se celou dobu a byla strašně smutná, že kniha skončila. Díky bohu za druhý díl, který je sice kratší, ale stejně dobrý. :)))))))

25.08.2015 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Celou dobu jsem nevěděla, kdo to byl vrah. Agatha Christie je prostě úžasná spisovatelka, která vás vždy překvapí.

13.09.2015 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Hrůza a děs. Na tuto knihu jsem se těšila, ale tak moc mě zklamala. Do konce jsem přečetla 14 dílů v domnění, že se to zlepší. Lepší, ale byli jen ty poslední čtyři díly. Bylo to nepropracované, nudné a lehce předvídatelné. Jsem ráda, že jsem si knihu nekoupila.

26.08.2015 1 z 5

Když jsem tu četla recenze na tuto knihu tak jsem usuzovala, že asi nebude nic moc a ani bát se nebudu. Ale mě se kniha líbila a moc mě bavila dokonce jsem se i trochu bála, takže to bylo příjemné překvapení. Jsem zvědavá na další díly a na připravovaný film.

P.S.
Bála jsem se hodně, asi jsem strašpytel. :-))))

27.08.2015 4 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Tohle je velmi slabý odvar Greena. Myslím si, že tahle kniha je nejhorší, kterou napsal. Je mi moc líto, že to musím říct, Green je můj oblíbený autor, ale nemůžu si pomoct. Ty dvě hvězdičky jsou za nápad, že hlavní hrdina chodí jenom s Kateřinami a za sympatické postavy.

26.08.2015 2 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Milá oddechová kniha na prázdniny. Má jednoduchý příběh, který je napsán velmi čtivě a na dlouhé deštivé dny se skvěle hodí.

25.08.2015 4 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Tak tohle jsem nečekala. Je tam naprosto všechno magie, láska, skvělá zápletka a úžasná hlavní hrdinka, která sice není dokonalá, ale přesto je sebejistá a samostatná. :-))

24.09.2015 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Bohužel, mě tato kniha zklamala, po Července to bylo zdlouhavé, nudné a předvídatelné. Takže, to pro mě byla spíše taková oddechovka.

18.09.2015 3 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Zajímavá kniha, která nezklame. Začátek je trochu složitější, ale dá se to. Jakmile se dostanete přes prvních padesát stran, začne mít kniha spád a okamžitě se začtete. U konce knihy je to tak rozjeté, že určitě sáhnu po dalším dílu.

25.08.2015 4 z 5

Rozhodující bitva Rozhodující bitva Rick Riordan

Výborné zakončení série. Moc mě mrzí, že dílů není víc. :(

25.08.2015 5 z 5