CAM CAM komentáře u knih

Vraždy aristokratek Vraždy aristokratek Christine Trent

Majitelku pohřebního ústavu Violetu jsem si oblíbila již v prvním díle. Tentokrát se děj odehrává přímo v královském prostředí královny Viktorie. Kniha je čtivá, zajímavá a opět překvapivý závěr.

29.07.2018 5 z 5

Uloupené tělo Uloupené tělo Christine Trent

Knihu jsem četla hned po prvním dílu Dáma z popela. Violetin příběh pokračuje. Více je tu popisováno pohřebnictví a balzamování. Pro mě hodně zajímavé. Opět autorka nezklamala. Knihu jsem četla jedním dechem. Zajímavá zápletka, kniha se čte velmi dobře.

29.07.2018 5 z 5

Dáma z popela Dáma z popela Christine Trent

Úžasný příběh z viktoriánské doby, hlavně z prostředí pohřebnictví. Velmi zajímavé, četla jsem knihu jedním dechem a těším se na pokračování.

20.06.2018 5 z 5

Dívka o půlnoci Dívka o půlnoci Katarzyna Bonda

Knížku jsem četla jedním dechem. Dobře se čte. Zajímavé rozuzlení na závěr.

20.08.2017 5 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Příběh tří sester, které jedou na oslavou otcových narozenin v jednom autě. Každá má své problémy a starosti. Ani jedna z nich není šťastná a ani manželství jejich rodičů není šťastné. Sestry se vzájemně moc neznají. Na mě ten příběh působil smutně.

20.08.2017 3 z 5

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Kniha se mi dobře četla, ale je tam spousta nevyjasněných věcí. Autorka píše úžasně komedie, ale tento příběh je průměr.

11.06.2017 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Od knihy jsem čekala víc. Ráda čtu detektivky, ale toto je příběh Ráchel, která má problémy s alkoholem. Žádný soucit ve mne hlavní hrdinka nevyvolala. Kniha se čte dobře, měla jsem ji rychle přečtenou, ale rozhodně bych se k ní nevrátila.

03.06.2017 2 z 5

Krutá smrt Krutá smrt Stanislav Češka

Moc pěkná detektivka. Dobře se čte. Hlavní postavou je soukromý detektiv ( bývalý kriminalista) Stanislav Berka. S touto postavou je spojeno několik dalších detektivek, na které už se moc těším - prostě jdu do nich!

02.10.2016 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Úžasná detektivka. Je to první kniha, kterou jsem od tohoto autora četla. Ze začátku jsem měla problém, než jsem si zvykla na děj od konce k začátku, ale pak super. Četla sem ji jedním dechem. Když už jsem si myslela, že přišlo rozuzlení příběhu, tak pak přišlo ještě další... prostě bomba, doporučuji.

15.08.2015 5 z 5

Chrám Panny Marie v Paříži Chrám Panny Marie v Paříži Victor Hugo

Na knihu jsem si vzpomněla při návštěvě katedrály Notre Dame. Po příjezdu jsem knihu začala číst a četla s nadšením. Autor zde hodně popisuje život ve středověku, popisuje tehdejší Paříž. Nevadilo mi to, právě naopak. Cítila jsem atmosféru doby, ve které se tento krásný příběh se smutným koncem odehrává.

05.07.2015 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Pěkná detektivka, dobře se čte. Nečekané rozuzlení.

13.06.2015 5 z 5

Domeček na Vesuvu Domeček na Vesuvu Ludmila Vaňková

Zajímavý příběh o vztahu dvou lidí, kteří se setkali na železnici, kde pracují a kde se odehrává téměř celý příběh. Kniha se mi líbila, je ze života.

14.02.2015 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Krásná detektivka. Strhující děj, neustále přibývají další postavy, které jsou do případu zapletené a na závěr nečekané rozuzlení.

28.10.2014 5 z 5

Zvuk rozbitého skla Zvuk rozbitého skla Deborah Crombie

Úžasné! Opět autorka nezklamala. Na knihu jsem se těšila, byla jsem zvědavá, jak bude pokračovat příběh hlavních hrdinů a co se týká případu, který tentokrát vyšetřují, tak to bylo napínavé až do konce a samozřejmě nečekané rozuzlení.

19.10.2014 5 z 5

Dvacet deka lásky Dvacet deka lásky Simona Monyová (p)

Kniha mě moc nenadchla. Od autorky jsem četla lepší knihy.

19.10.2014 3 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Moc pěkná detektivka. Překvapivé rozuzlení případu. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

04.10.2014 5 z 5

Tajná dcera Tajná dcera Shilpi Somaya Gowda

Krásná kniha, dojemná, nemohla jsem se od ní odtrhnout, tekly i slzičky. Rozhodně stojí za přečtení. Není jen o mateřské lásce, ale popisuje i prostředí, ve kterém matky své děti vychovávají.

20.09.2014 5 z 5

Falešní hráči Falešní hráči Zdena Frýbová

Kniha mě moc nenadchla. Je to příběh 3 manželských párů. Jejich osudy se propletou a nakonec to končí vraždou. Děj je chvílemi táhlý.

20.09.2014 3 z 5

Přátelství navzdory Hitlerovi Přátelství navzdory Hitlerovi Judita Matyášová

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Před autorkou této knihy smekám, úžasný, co dokázala.

13.08.2014 5 z 5

Zběsilá bezmoc Zběsilá bezmoc Jan Žáček

Knihu jsem ohodnotila pěti hvězdičkami. Ne proto, že by se mi ten otřesný příběh líbil, ale proto, že byla napsaná, aby i ostatní věděli, co se u nás děje. Kniha otevře oči - je se nad čím zamyslet!

04.08.2014 5 z 5