Dvacet deka lásky

Soubor povídek o lásce a jejím nedostatku.

Zdá se, že všichni toužíme po hoře lásky, ale jak čas běží, mnohdy zjišťujeme, že musíme vystačit s pouhými dvaceti deky …

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47472/big_dvacet-deka-lasky-Mzz-47472.jpg 3.7281

Kniha Dvacet deka lásky

cukrovka

Čtivé krátké povídky o vztazích. Stručné, místy vtipné a pravdivé.

Aleh

Povídky ze života o životě. Monyová zvolila opravdu výstižný název. Někdy to je prostě jenom těch dvacet deka lásky. Život s sebou nese různé podoby lásky. A že jsou moc pesimistické? Někdy tomu prostě tak je. Autorka měla z čeho čerpat. A chápu, že se pro ni psaní stalo jistou formou terapie.

lucie.dc

Z tohoto dila je mi smutno... neni to vtipne, ale smutne, alespon vetsina, nejaka mala vyjimka se najde - tahle predstava muzu... Bohuzel je realna a ja se desim predstavy, ze by mela nastat doba hledani noveho partnera...

Povidka Italii k rozvodu je nejdelsi a pro me nejzajimavejsi, 3 naprosto nepovedena manzelstvi a ponekud drsne reseni na zaver.

Vetsina povidek mi nic nerika, pokud bych si z toho mela neco odnest, tak doufat, ze se stanu lesbou, starou zapšklou babou nebo se nechala radeji zavrit do klastera, nez to s chlapem vubec zkouset. Muzum toto dilo nejspis pochrouma ego a zenam se rozplyne predstava pozorneho muze z romanu, jako para nad hrncem. :D

Jesteze uz jsem dost stara, abych vse nevidela jen cerne nebo bile. ;)

Ale ted si budu muset jit spravit naladu nejakou romantikou :D

miretti
21.01.2020

Další skvělá kniha z díla paní Monyové. Skvěle jsem se bavila, jako vždy. A čím víc jejích knih čtu, tím větší mám dojem, že psaní bylo její terapií. A nepochybuji o tom, že ty příběhy z knih mají reálný základ.

Surikata369
02.01.2020

Já mám prostě knihy této autorky moc ráda, až vždycky při čtení zalituju, že nejsou tak dvakrát tlustší :) Příště se v knihovně kouknu po nějaký delší, protože mám strašně moc ráda styl psaní p. Monyové

Ishir
12.12.2019

Tato kniha vás uvrhne do reálného života.

Páájinka
11.07.2019

Na zamyšlení je knížka fajn...od smrti paní Monyové vidím ve všech příbězích jí. Chudáka.

JancaMia
27.03.2019

prima povídky ze života ..