CAM CAM komentáře u knih

Její konec Její konec Shari Lapena

První kniha od této autorky, kterou jsem četla. Napínavý děj, překvapivé zakončení. Dobře se čte.

20.10.2021 5 z 5

Přežít s vlky Přežít s vlky Misha Defonseca

Po přečtení tohoto příběhu z války, který autorka popisuje a který prožila v dětství, si člověk připomene krutost té doby, kterou naštěstí nezažil. Myslím, že si nikdo nedovede pořádně přestavit, co lidé za války prožívali. Jinak za mě plný počet hvězdiček. Kniha se dobře čte a připomene smutnou historii.

15.09.2021 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Zajímavý příběh, čtivý, nemohla jsem se od něj odtrhnout. První kniha od této autorky a skvělé čtení.

15.09.2021 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Kniha se mi dobře četla. Zajímavý příběh.

28.07.2021 4 z 5

Žebřík ke Stvořiteli Žebřík ke Stvořiteli Roman Cílek

Pěkné detektivní příběhy.

06.07.2021 5 z 5

Hledá se levá noha Hledá se levá noha Jan de Hartog

Pěkná detektivka. Postupně se v příběhu objevují nové postavy. Děj se zamotává a končí zajímavým rozuzlením.

07.02.2021 4 z 5

Doktor Marcus a jeho rod Doktor Marcus a jeho rod Jaroslav Dietl

Kniha se mi líbila. Hodně dobře se čte, upoutá od začátku do konce.

19.01.2021 5 z 5

Eset Eset Brigitte Riebe

Příběh ze starého Egypta vypráví o osudech sourozenců, kteří nepoznali mateřskou lásku, o jejich vztazích, lásce, nenávisti. Zajímavý závěr příběhu.

01.01.2021 3 z 5

Muž, který četl Muž, který četl Inna Rottová - Mirovská

Taková pohodová detektivka nebo spíše pátrání a rozluštění záhady. Důchodkyně, která se pátráním zabývá, mi byla sympatická.

22.11.2020 3 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Kniha opět nezklamala. Těším se na další díl.

09.11.2020 5 z 5

Kam zmizel zlatý poklad republiky Kam zmizel zlatý poklad republiky Stanislav Motl

Knihu doporučuji. Souhlasím s názorem "povinně zařadit do škol". Člověka až mrazí nad touto skutečností a je mi z toho smutno. Na jedné straně lidé, kteří usilují o bohatství naší země, pak o návrat zlata zpět a na druhé lidé, kteří toto všechno zahodí...Autorovi děkuji a smekám za fakt skvělou práci.

05.11.2020 5 z 5

Setkávání s Irenou Kačírkovou, jejími přáteli, nepřáteli a jinými zvířaty Setkávání s Irenou Kačírkovou, jejími přáteli, nepřáteli a jinými zvířaty Kristina Novotná

Krásně napsaná kniha. Autorka vypráví nejen o životě herečky, ale vzpomíná i dobu, ve které žila, jak se v ní cítila. Rozhodně doporučuji, četla jsem knihu od prvních řádků až do konce - moc mě zaujala.

14.10.2020 5 z 5

Ďábelská tvář Ďábelská tvář Klára Janečková

Historický příběh, krásně vyprávěný - dobře se čte. Hlavní hrdinka Isabela není kladná postava. Příběh je plný nečekaných zvratů a proto jsem měla knihu rychle přečtenou, byla zvědavá, jak to dopadne.

20.09.2020 5 z 5

Otazník je polovina srdce Otazník je polovina srdce Sofia Lundberg

Krásný, dojemný příběh. Prolíná se tu současnost a minulost hlavní postavy Elin. Děj je tak zajímavý, že jsem od půlky knihy nemohla přestat číst a do toho byly i slzičky.

04.09.2020 5 z 5

Já si tě najdu Já si tě najdu P. D. James (p)

Příběh, hodně psychologický se zajímavými životními osudy jednotlivých postav. Nutí k zamyšlení. I když nepatří ke klasickým detektivkám, kterými je autorka známá, tak se mi kniha líbila.

31.08.2020 4 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Poutavý příběh hned od začátku. Kniha se četla jedním dechem.

17.08.2020 4 z 5

Plzeňské mordy, Nepohřbený rytíř, Případ s alchymistou Plzeňské mordy, Nepohřbený rytíř, Případ s alchymistou Vlastimil Vondruška

Krásná historická detektivka. Dobře se čte, taková pohodovka.

30.07.2020 5 z 5

Marie Terezie - nejmocnější panovnice Evropy Marie Terezie - nejmocnější panovnice Evropy Vladimír Liška

Pěkně psaná kniha, četla jsem ji jedním dechem.

03.04.2020 4 z 5

Znamení rožmberské růže Znamení rožmberské růže Vlastimil Vondruška

Pěkná detektivka. Dobře se čte.

03.04.2020 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Moje první kniha od tohoto autora. Ze začátku mi trvalo než jsem se začetla, pro mě více brutální. Pak, ale děj dostal spád, nemohla jsem se od knihy odtrhnout, překvapivý závěr a hlavně konec...možnost pokračování ?

18.08.2018 4 z 5