CAM CAM komentáře u knih

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Napínavý děj od začátku až do konce. Vůbec jsem nečekala takový závěr příběhu. Kniha se mi líbila, měla jsem ji rychle přečtenou - nemohla jsem se odtrhnout od děje.

28.07.2014 5 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Knihu jsem četla jedním dechem. Tekly i slzičky. Byla jsem zvědavá, jak celý příběh dopadne, protože jsem s každou postavou v příběhu soucítila. Rozhodně doporučuji přečíst.

05.07.2014 5 z 5

Probuzená minulost Probuzená minulost Deborah Crombie

Jeden z nejlepších detektivních příběhů od D.Crombie. Vlastně se tu prolínají dva příběhy - jeden z minulosti. Opět nečekané odhalení. Pro mě pohodové čtení.

11.05.2014 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Tento díl se mi zdál slabší, má táhlý děj, působilo to nastavovaně, až konec byl humorný. První díl byl super, asi jsem čekala od druhého víc.

11.05.2014 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha je super. Hlavně začátek knihy - brečela jsem smíchem. Už se těším na druhý díl...

16.02.2014 5 z 5

Jih proti severu - V bouři Jih proti severu - V bouři Margaret Mitchell

Oba díly románu jsem objevila u rodičů v knihovničce a ani jsem netušila, co je to za poklad - opět něco, co jsem četla jedním dechem a už se těším na druhý díl - Po bouři.

05.10.2013 5 z 5

Zmizela beze stopy Zmizela beze stopy Deborah Crombie

Detektivka se mi moc líbila, doporučuji.

25.09.2013 5 z 5

Poutníci Poutníci Kathleen Winsor

Kniha se mi moc líbila, četla jsem ji na dovolené a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

26.08.2013 5 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Kniha Robin nemá chybu! Četla jsem ji několikrát a stále s k ní ráda vracím - prostě nezklame.

04.08.2013 5 z 5

Utajené případy Sherlocka Holmese Utajené případy Sherlocka Holmese Donald Michael Thomas

Utajené případy vypráví doktor John H. Watson, který se po Holmesově smrti rozhodl tyto příběhy sepsat. Případy, které se zdají být na první pohled jasné, dokáže Sherlock Holmes překvapivě rozkrýt.

21.07.2013 3 z 5

Vraždící Anubis Vraždící Anubis Paul Doherty

Detektviní příběh ze starého Egypta - krásně se čte. Od začátku plno záhad a nemálo vražd - přesto je to pohodové čtení.

22.06.2013 5 z 5

Vianočný stromček Vianočný stromček Michel Bataille

Kniha mi byla doporučena, četla jsem ji jedním dechem. Příběh je smutný. Ještě po přečtení knihy jsem měla o čem přemýšlet.

04.03.2013