Probuzená minulost

Probuzená minulost

V prestižním aukčním domě v Londýně se v nabídkovém katalogu objeví diamantová brož, jež se měla údajně ztratit za druhé světové války. Erika Rosenthalová, majitelka odcizeného šperku, požádá svou dlouholetou přítelkyni Gemmu Jamesovou, aby zjistila, proč se vůbec brož objevila v aukčním domě. Pátrání je zpočátku neúspěšné. Poté však náhle přijde o život Kristin Cahillová, která přijala brož do prodeje... Podaří se Gemmě Jamesové a jejímu partnerovi Duncanu Kincaidovi objasnit, kdo ukradl Erice Rosenthalové vzácnou památku po otci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30007/probuzena-minulost-30007.jpg 4.533

Kincaid - Jamesová (12.)

Where Memories Lie (2008)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

CAM
11.05.2014

Jeden z nejlepších detektivních příběhů od D.Crombie. Vlastně se tu prolínají dva příběhy - jeden z minulosti. Opět nečekané odhalení. Pro mě pohodové čtení.

jasmína
08.09.2013

Mám ráda autorku, ale tento příběh byl na mě rozvleklý až moc, snad u další to bude lepší :)

Katuska001
27.07.2013

Úžasná detektivka, jako vždy od této autorky, probíhající ve dvou časových úrovních, v současnosti a z doby válečné a poválečné, tento díl se hlavně týká života Gemminy kamarádky Eriky a co jí vše potkalo a o ranách, které jí udělil život...

bookcase
04.06.2013

Skvělá detektivka, vrací se i do minulosti. Napínavá a čtivá, jako všechno od DC

Selinute
10.12.2012

Mám ráda knížky od Deborah s jejími mladými detektivy Gemou Jamesovou a Duncanem Kincaidem. Jako vždy vynikající.