Voda jako kámen

Voda jako kámen https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5883/voda-jako-kamen-5883.jpg 4 44 4

Kincaid - Jamesová série

Detektivové Duncan Kincaid a Gemma Jamesová na stopě cheshirskému vrahovi. Vánoční svátky hodlají Duncan a Gemma strávit se svými dětmi na venkově u Duncanových rodičů. Poklidné dny však naruší nález mumifikovaného těla novorozence v jednom z místních rekonstruovaných domů. Není to však zdaleka poslední záhada.

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Motto

Water Like a Stone , 2006

Marla
19.12.2018 3 z 5

Chladně zasněžené čtení, tak řešící vztahy mezi zúčastněnými, že jsem až na konci lekla, kde že je vlastně samotné řešení zločinu.....

broskev28
06.05.2018 2 z 5

Pro mne je tohle už třetí detektivní příběh Deborah Crombie a jako detektivku jej hodnotím nejhůře. Většina knihy se totiž věnuje rodinným vztahům všech zúčastněných, takže ta detektivní linie je tam jaksi zbytečná. Navíc mi naprosto uniká smysl názvu knihy, takže tentokrát lehké zklamání.

syskas
12.08.2016 5 z 5

Ďalšia skvelá kriminálka s touto dvojicou detektívou. Zamotané, zaujímavé, ako vždy.

Páči sa mi, že okrem pracovného života žijú aj ten súkromný a popri riešení vrážd riešia aj vlastné problémy.

Selinute
10.12.2012 5 z 5

Pro mě výborná, ale to je můj osobní názor. Mám knihy od Deborah Crombie moc ráda.