caldap caldap komentáře u knih

Dům u hřbitova Dům u hřbitova John Everson

Napětí, krev, duch čarodějnice, klasický horor, který se dobře četl. Těch jatek bylo trochu moc, ale kniha mě bavila.

17.07.2021 4 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Na začátku četby jsem měla sto chutí knihu odložit, vůbec mě nebavila, ale dočetla jsem ji. Za mě hodně slabé.

04.07.2021 2 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Další úžasně propracovaný díl, kde je děj doplněn skutečnou historií i místy, kde se vše odehrává. Skvělé čtení.

02.07.2021 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Pěkný příběh, chvíli mi vadila věta: ,, Do prasečí řitě". Jinak velice pěkné, poutavé čtení.

14.05.2021 4 z 5

Pravá čarodějka Pravá čarodějka Nora Roberts

Čekala jsem nějakou zápletku, ale je to čistě romantika. Knihy od této spisovatelky čtu ráda, tento příběh byl asi nejslabší.

13.09.2020 3 z 5

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Kniha se pěkně čte, příběh je zajímavý, nechybí napětí a místy překvapivý děj, akorát ten alkohol u hlavní představitelky mi moc neseděl. Pěkná detektivka.

27.04.2020 4 z 5

Zlodějka stínů Zlodějka stínů Kay Hooper

Velmi podařená detektivka, příběh nenudí, pro milovníky tohoto žánru vřele doporučuji.

19.11.2019 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Opravdu vydařená trilogie. Stejně jako předchozí dily - poutavý děj, ve kterém stále něco odehrává. Určitě doporučuji.

19.08.2019 5 z 5

Kořist Kořist Andrew Fukuda

Tento díl se mi líbil ještě víc než první, kniha se čte velice pěkně, je opět psaná formou vyprávění. Těším se na další díl.

12.03.2019 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Začátek docela nudný, od poloviny byl děj lepší a ke konci zajímavé odhalení - ten byl pěkný.

16.12.2018 3 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Čekala jsem více napětí, hlavní hrdinka mi povahově nesedla, příběh se dal číst, ale už bych se k této knize nevrátila.

15.12.2018 3 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Kniha se mi líbila, dobře se četla, stejně jako první díl - poutavý příběh.

15.03.2018 5 z 5

Dcery Lamače kostí Dcery Lamače kostí Ted Dekker

kniha velice čtivá, nechybí napětí, spisovatelův styl psaní se mi líbí.

26.02.2014 4 z 5

Hřbitov pátera Hansena Hřbitov pátera Hansena Ted Dekker

čtivá kniha, napínavý děj, jak se příběh blížil ke konci, tak bylo vše jinak - no úžasné. Doporučuji přečíst.

10.02.2014 4 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Docela drsný příběh, negativní. Na mě to bylo v určitých úryvcích hodně brutální. Povahy lidi, davové šílenství - ovce. Podruhé bych po téhle knize nesáhla.

19.09.2021 3 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Pěkná kniha, dobře se četla, trochu více vulgarismu, ale asi to k tomu patří. Kdo má rád detektivky, určitě doporučuji.

13.08.2021 4 z 5

Poslední dny Jacka Sparkse Poslední dny Jacka Sparkse Jason Arnopp

Jack Sparks arogantní spisovatel, jeho charakter jedna velká katastrofa. Děj knihy docela ušel, ale znovu bych se k němu nevracela.

29.05.2021 3 z 5

Nejtemnější část noci Nejtemnější část noci Jeremy Finley

Kniha se dobře čte, téma zajímavé, nedělalo by mi problém si ji znovu přečíst.

20.02.2021 4 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Kniha plná dobrodružství, napětí a hledání dávných artefaktů. Tento spisovatel opět nezklamal.

26.08.2020 5 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Asi nejhezčí díl z těch, které jsem četla. Nic otřepaného, nudného a pěkně se kniha četla.

04.08.2020 5 z 5