Dcery Lamače kostí

Říkají mu Lamač kostí. Je posedlý touhou mít dokonalou dceru, a protože žádná zatím nedokázala jeho nároky splnit, už sedm dívek odsoudil k smrti s polámanými kostmi. Ryan Evans, důstojník zpravodajské služby, si s bolestí uvědomuje, že své dceři Bethany zřejmě nikdy nebude dobrým otcem. Osudy obou mužů se protnou ve chvíli, kdy si Lamač kostí vyhlédne další oběť: Bethany. Ryanův život se změní v noční můru. FBI totiž dojde k názoru, že Lamačem by mohl být on sám. Bestie v lidském těle rozehrává svou zvrácenou hru a láme nejen kosti, ale i lidská srdce......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42725/dcery-lamace-kosti-mHf-42725.jpg 3.895
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Metafora

BoneMan’s Daughters, 2009

Kniha Dcery Lamače kostí

Ava365
23.12.2020

Nečetlo se to špatně, ale hlavní idea je snadno rozpoznatelná. Autor se snaží čtenáře příliš toporně šokovat neobvyklým způsobem vraždění. Jeho snaha ale na mě působila příliš okatě a chyběla tomu lehkost, která by tomu dala punc opravdovosti a uvěřitelnosti.

ArwenAragorn
15.12.2020

35%

Tak tahle knížka mě příliš nenadchla. Ani téma mě nezaujalo, hodně nelogických věcí a hlavně jednání hlavních postav mi přišlo těžko uvěřitelné.

JustWomen
13.09.2020odpad!

Naprosto nesmyslá kniha, na začátku to vypadalo nadějně, ale pak zcela slabý děj, nelogický, nudné popisy, ohánění se názvy jako Lamač kostí, Satan, Otec lží, lámání kostí, mazání krémem, popisy, jak se někdo celý třásl a brečel... opravdu je to brak. Úplně jsem ztratila chuť dále číst.

maličkán
05.12.2018

Přečetla jsem docela rychle, dobře napsané. Podtitul knihy vyjadřuje vše, o čem se tam jedná. Konec mohl být rozsáhlejší. Už jsem začala číst Sběratele nevěst, tak uvidíme, která u mne zvítězí.

NADEI
24.10.2018

Pro mě děj byl emočním zážitkem, který trochu zkazil samotný závěr, kdy se z hrdiny stal superman, co běhá s rozdrcenou patou.... těžko tomu uvěřit. Proto jen 4 hvězdičky, ale celkově moc hezká knížka.

Tabby
14.09.2018

Lehce průměrný thriller, který mě moc nenadchnul.
Autor začal slibně, únosem vojáka v Iráku, bohužel ta cca po 30 stranách končí a hop začíná nudnějši část o pár týdnů dál. V této části se nic moc neděje a vrah se tam ukáže jen velmi sporadicky. Kniha se opět trošku víc rozjede až za polovinou a ke konci autor, už zase neví kde má brzdu, nebo už ho to nebaví, a tak nám to rychle ukončí. Bohužel už pár věcí nedořeší a nevysvětlí.
V knize jsem si nikoho neoblíbila, charakterově nebylo koho.
Škoda, námět vypadal totiž zajimavě. :)

hvězdo.kupa
01.03.2018

Navzdory takovému "hnusnému ději" mě to potěšilo. Byla to má jedna z prvních zkušenností s thrillerem, možná, že dnes už by mě neuchvátila, ale tehdy tedy rozhodně ano, proto doporučuju spíš thrillerovým začátečníkům ;)

Ellise
23.12.2017

celá kniha byla napínavá, ale ten závěr všechno pokazil... Lamač kostí měl všechno plně pod kontrolou a na konec udělá takovou školáckou chybu.

Ted Dekker
americká, 1962