bubblebut bubblebut komentáře u knih

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Možná jsem čekala trochu propracovanější a složitější děj, místy se příběh zdál strašně nezáživný, ale jinak moc krásná knížka

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

V prvních dvou třetinách knihy jsem se musela do čtení lehce nutit. Poslední třetina ale nabrala napínavý spád, který přidal na dynamičnosti děje, což mě velice bavilo. Knížka určitě stojí za přečtení.

08.09.2021 4 z 5

Záchrana Lilandgarie Záchrana Lilandgarie Michaela Burdová

Jako malá jsem celou sérii milovala, ale dnes už bych se znovu do čtení asi nepustila. Stále je to pro mě ovšem jedna z mých nejmilovanějších trilogií.

17.12.2017 5 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Neskutečně mě mrzelo, koho si vybrala, a taky mě štvala arogance Lucase. Vím, že je to nesmírně sobecké takhle říct, ale protože se příběh nevyvíjel podle mých představ a Bianca byla ohledně vztahu s Balthazarem neskutečně hloupá, do dalších dílů se už nepustím.

23.06.2017 3 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Mně osobně si kniha trochu hůř četla, protože je psána v přítomném čase, ale příběh moc pěkný

24.03.2017 4 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Pro mě měla kniha místy až hororový nádech, ale četla se dobře a zaujala.

21.02.2017 4 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Příběh mě velice zaujal, byl ohromně dojemný, ale do dalších dílů nemám odvahu se pustit... Snad aby mi nezkazily dobrý dojem z první knihy

První láska První láska James Patterson

krásné, dojemné... není co dodat
a jo, brečela jsem :D

Miriam - malá Arabka Miriam - malá Arabka Pierre Estrate

Bylo to pro mě trochu náročnější čtení, které se docela natáhlo. Zpětně ale musím říct, že je kniha plná neuvěřitelných svědectví, které se skládají v jeden ucelený příběh výjimečné řeholnice, a kdyby kniha postrádala jakýkoli zdánlivě nepodstatný odstavec, ztratila by na své obdivuhodnosti. Malá Arabka je důkazem toho, že Boží plány můžou být vskutku neobyčejné.

03.10.2023 5 z 5

Báječný nápad Báječný nápad Allison Estes

Celou sérii jsem asi jako desetiletá MILOVALA, škoda, že se knížky tak neproslavily, protože jsou SUPER.

23.06.2017 5 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Možná trochu slabší než první díl, místy trochu více fiktivní, ale jinak super knížka :)

09.03.2017 4 z 5

Audrey se vrací Audrey se vrací Sophie Kinsella (p)

Moc krásný příběh :)

21.02.2017 5 z 5

Prázdniny za všechny prachy Prázdniny za všechny prachy Petra Braunová

Moc pěkný a dobrodružný děj

Papírová města Papírová města John Green

Moc mě to nebavilo... ale jinak pěkné

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Špatně se četla z jednoho důvodu - první jsem totiž viděla film. Nedělejte to! Zkazí vám to celkový dojem a budete stále srovnávat knihu s filmem, a to je škoda :)

Když byl bůh králík Když byl bůh králík Sarah Winman

moc jsem to teda nepochopila, ale zaujal mne styl psaní

15.02.2017 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

Četba se mi protáhla na delší dobu, nemohla jsem se dostat do děje. Naopak některé kapitoly byly vtipné a taky se mi líbil pohled a názory Bereniky na různé věci

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Moc se mi líbila stylistika celé knihy, byla opravdu procítěná a některé pasáže byly prostě dokonalé. Super!

Nick a Norah: Až do ochraptění Nick a Norah: Až do ochraptění Rachel Cohn

Překvapilo mě, jak autoři mohli tak krátký děj protáhnout do celkem dlouhé knížky. místy jsem příběh nechápala, taky mi vadily vulgarismy. Co se dá dělat...

15.02.2017 3 z 5

První První Kiera Cass

Neskutečně mě ohromil závěr příběhu a jsem ráda, že po všech těch problémech z předchozích dílů to dopadlo aspoň takhle :)