Záchrana Lilandgarie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! Boj o záchranu Lilagardie vrcholí! Elfí družina cestuje Tmavým lesem ke Stříbrnému jezeru, kde se má setkat s Aranis a Veraginem, který konečně svým přátelům odhalil své tajemství. Královna Kassandra na hradě Santiel čelí novým hrozbám. Válka je sice zažehnána, ale zdaleka není vyhráno. Podaří se království zachránit a nastolit opět rovnováhu světa?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2377/zachrana-lilandgarie-poselstvi-jednorozcu-2377.jpg 4.3214
Série

Poselství jednorožců 3.

Žánr
Literatura česká, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Kniha Záchrana Lilandgarie

Přidat komentář
Luigi1
12. února

Opět úžasná knížka i počteníčko.Děj má zpád,ale i napětí.

Konfu97
23.02.2019

Zakončení jaké má být. Všechny linky a otázky zodpovězeny, konec nechám lehce otevřený, šance na pokračování tu zůstává. Byla to již v dětství moje oblíbená trilogie a díky ní jsem na samotnou autorku přišla. :) A ač mám již všechny knihy/série přečtené několikrát, nedělá mi problém se k nim kdykoli vracet. :)


any333
02.03.2018

Byla jsem zvědavá, čím vším se bude autorka v tomhle díle zabývat, když už v tom minulém válku ukončila. Nakonec mě věci, co bylo nutné vyřešit, párkrát ani nenapadly, dává se na ně zřetel až teprve tady. No, nikdo však nemůže namítnout, že by autorka něco opomněla, všechny rozběhnuté linky došly zdárného konce. I když, konec samotný... není až příliš otevřený? Teď můžu jedině tak doufat, že něco bude v povídce o Snížkovi, i když v to přímo nedoufám, ale přesto by se to tam mohlo objevit.
Jako vždy se na mou nejvíce oblíbenou postavu, přeneslo prokletí, ale tak už to bývá. Proč já si vlastně vždycky oblíbím toho zlejšího z bratrů, když je jasné, že pokud nezmění své chování, spěje to s ním k nezvratnému závěru? Každopádně jsem doufala až do poslední chvíle, bohužel marně.
Pak jsem dále zbožňovala i Veragina a Snížka, ale Aranis mi i přes svou dobrotu stále k srdci nepřirostla, dokázala jsem ji však akceptovat. To ale neplatilo u Nelil, kterou jsem začala jen krapet - a vážně krapet- chápat až po jisté události, co si vydupala. Ale chápu, takové charaktery prostě jsou.
Také se mi líbily ty myšlenkové pochody o dobru a zlu, člověk se v tom našel a několikrát jsem se nad nimi i zamyslela podrobněji, než že bych si jen přečetla text bez nějaké hlubší odezvy.
Tedy, další hezká série od autorky je za mnou - i když mi ze začátku chvíli trvalo, než jsem se začetla, ani nevím proč - a chystám se tedy ještě nahlédnout do povídek. Řekla bych ale, že u mě stále vyhrává Syn pekel.

bubblebut
17.12.2017

Jako malá jsem celou sérii milovala, ale dnes už bych se znovu do čtení asi nepustila. Stále je to pro mě ovšem jedna z mých nejmilovanějších trilogií.

Slugterra
02.10.2017

Jedna z nejlepších knih, kterou jsem kdy četla. Bylo to super... Knížka se mi strašně líbila. (Jak knížka, tak i série.) Knížka mě dokázala vtáhnout do děje. Cítila jsem to co cítily postavy. Nejraději mám Veragina a Snížka. Jinak, děj byl originální a vtipný. Já dávám rozhodně 5 hvězd. I když je to dost málo na tak úžasnou knihu...

Elen telemna
29.08.2017

Obsahuje spoilery!!!

Moc pěkná knížka. Jen bych vynechala občas zbytečné a nudné popisy a nedělala bych z Aranis takovou bezchybnou a dokonalou hrdinku. Často mě to hodně štvalo...
Pořád mám v hlavě konec. Ten byl prostě nezapomenutelný.
Postavy mi byly z nějakého důvodu bližší než v předchozích dílech. Více jsem je chápala. Tedy kromě Nelil. Tu jsem neměla ráda celou sérii a stále jsem nezměnila názor.
Velice na mě zapůsobil vztah mezi Veraginem a Maxarelem. Dokázala jsem se do nich naprosto vžít a jasně jsem cítila bolest v jejich srdci, jejich zármutek a zoufalství. A když Maxarel umřel, nezmohla jsem se vůbec na nic. Cítila jsem to, co Veragin. Proč? Proč musel umřít?
Celkově moc hezká knížka s krásným poselstvím, přestože má nějaké nedostatky...

Zornaddie
27.06.2017

Co mi na této knize vadí:
°Podivný roh jednorožce na obálce
°Pravopisné chyby

Co se mi na této knize líbí:
°Rychlý děj
°Pěkný konec (kvůli kterému si stoprocentně nepřečtu Snížkova dobrodružství)

Tak si to shrňme:
Nejlepší knížka celé série

camie
08.01.2017

nejlepší knížovečka ever...s mejma bff kámošenkama přečteno za odpoledne...nejlepší den s nima

1