brijana brijana komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Páni... nádherná kniha. I když strašně smutná. Člověk se díky knize dostal do úplně jiného prostředí. Ale znovu ji asi číst nebudu. Nerada brečím

05.01.2018 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Jako malá, jsem pořád otravovala babičku, aby mi vyprávěla Vodníka a Polednici. Pak když se mi kniha dostala do rukou a já si ji mohla přečíst, byl to pro mě svátek. Od té doby se ke knize velice ráda vracím. Pokaždé je to zvláštní pocit, číst v té staré knize. S novou by to nebylo ono!

23.09.2017 5 z 5

Nevím, zda to bylo tím, že to byl scénář, ale kniha mě docela zklamala. Čekala jsem víc. Harry Potter jako takový to pro mě nebyl. K jakémukoli dílu HP se moc ráda vrátím, ale k tomu to ne.

14.09.2017 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Čtivá kniha se smutným příběhem. Člověk si vůbec nedokáže představit, jaké hrůzy se děly za války...

07.04.2018 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

První kniha, kterou jsem od Nesba četla. Ze začátku jsem se nemohla začíst, nudila jsem se a myšlenky mi utíkaly jinam. Přeskakování z jedné události na druhou mě dost mátlo, chvílemi jsem nevěděla, čí příběh zrovna čtu a musela jsem se vracet. Díky tomu jsem postavu vraha zaregistrovala až na konci a nemohla si vybavit, jaká zmínka o něm byla ze začátku. Za mě trochu zklamání, musela jsem číst s přestávkami a moc se mi k pokračování vracet nechtělo. Pořádně jsem se začetla až na konci, kdy se to začalo číst už lépe.

16.12.2017 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Strhující příběh. Tak silné emoce jsem u žádné knihy ještě nepociťovala. Klobouk dolů!

04.11.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Překvapivý závěr, moc dobře se četla a těším se na další knihu Loutkář!

06.04.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Co na to říct... kniha ve mně nechala tolik emocí. Opět smekám před Colleen.

30.09.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Od začátku až do konce napínavé.

29.03.2019 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Pěkná oddechová kniha, která nenadchne, ale ani neurazí.

21.08.2018 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nejlepší kniha od J. Greena. Předpokládala jsem, že to tak dopadne, ale i přes to jsem si knihu užila. Nakonec ukáply i slzy.

08.05.2018 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Místy nezajímavé, místy jsem se nemohla odtrhnout. Naštěstí zajímavých kapitol bylo více. Konec hodně napínavý.

21.01.2018 4 z 5

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Ze začátku to vypadalo zajímavě, ale pak je většina knihy o pocitech a o ubezpečování, jak Ramie a Calebovi na sobě záleží a proč. Několikrát po sobě podobně znějící věty už byly chvílema dost ubíjející. Konec to zase trochu vylepšil, ale celkový dojem nic moc...

18.04.2019 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Moc zajímavý příběh s nečekaným koncem.

15.12.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Myslela jsem, že u tohoto dílu nebudu brečet, ale to byl omyl. Moc hezky napsané, opět to chytlo za srdce a člověk si po přečtení uvědomil, jak málo stačí a vše je v životě jinak.

04.02.2018 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Zajímavá kniha. I když ze začátku trochu nuda, ale neustále mě něco nutilo číst dál a zamýšlet se spolu s hlavním hrdinou nad velkým Možná.

11.11.2017 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Doporučuji. Chci se ke knize znovu vrátit :-)

23.09.2017 5 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla :-) Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

07.09.2017 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Vážně nejlepší kniha od Nesba, co jsem zatím četla. Od začátku do konce napínavé, od knihy jsem se nedokázala odtrhnout.

06.03.2019 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Kniha, kterou nešlo přestat číst. Moc zajímavý příběh s nečekaným koncem.

30.12.2018 5 z 5