brijana brijana komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nejlepší kniha od J. Greena. Předpokládala jsem, že to tak dopadne, ale i přes to jsem si knihu užila. Nakonec ukáply i slzy.

08.05.2018 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Velice napínavý příběh. Jen vraha se mi tentokrát podařilo odhalit dříve, než u jiných příběhů s Harrym... Těším se na daší pokračování, kde jak doufám, už dostane toho "Davida Haselhofa" za mříže.

03.05.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Čtivá kniha se smutným příběhem. Člověk si vůbec nedokáže představit, jaké hrůzy se děly za války...

07.04.2018 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Ze začátku pro mě bylo těžké za začíst a hlavně jsem měla zmatek ve jménech. Bylo těžké si zapamatovat, kdo je kdo. Nebýt toho, tak dám plný počet hvězdiček. Ale když se prokoušete začátkem a uděláte si jasno ve jménech, tak je to skvělé, napínavé čtení!

02.04.2018 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Smutný příběh... ale ráda se ke knize vracím

10.03.2018 3 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Vtipné, čtivé a příběh zajímavý :-)

05.03.2018 5 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Mrzí mě, že v čj nevyšel ťretí díl... po druhém pokračování mám v hlavě více otázek, než po tom prvním. Neuvěřitelný příběh!

03.03.2018 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Švábi se mi líbili více, než netopýr. Těším se na další pokračování

25.02.2018 4 z 5

Cesta ze ztracena Cesta ze ztracena Cecelia Ahern

Kniha, která neurazila, ale ani nenadchla. Ale příběh byl zajímavý, nutilo mě to číst dál.

17.02.2018 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Myslela jsem, že u tohoto dílu nebudu brečet, ale to byl omyl. Moc hezky napsané, opět to chytlo za srdce a člověk si po přečtení uvědomil, jak málo stačí a vše je v životě jinak.

04.02.2018 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Zajímávý děj... zpočátku bych řekla, že půjde hlavně o jiný druh kriminálních případů, ale že to bude tak zamotané a překvapivé, to jsem vážně nečekala :-)

31.01.2018 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Kniha by se mi líbila mnohem více, kdyby ke každé bajce nebyly na konci komentáře od Brumbála. Ty mě vyloženě štvaly. Ale jinak moc hezké čtení.

22.01.2018 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Místy nezajímavé, místy jsem se nemohla odtrhnout. Naštěstí zajímavých kapitol bylo více. Konec hodně napínavý.

21.01.2018 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Páni... nádherná kniha. I když strašně smutná. Člověk se díky knize dostal do úplně jiného prostředí. Ale znovu ji asi číst nebudu. Nerada brečím

05.01.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Skvělá kniha. Moc ráda se k ní vrátím znovu :-)

03.01.2018 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Pro mě lepší kniha než Netopýr. Jen ze začátku pro mě bylo těžké se zorietnovat, proto dávám jen 4 hvězdy.

30.12.2017 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

První kniha, kterou jsem od Nesba četla. Ze začátku jsem se nemohla začíst, nudila jsem se a myšlenky mi utíkaly jinam. Přeskakování z jedné události na druhou mě dost mátlo, chvílemi jsem nevěděla, čí příběh zrovna čtu a musela jsem se vracet. Díky tomu jsem postavu vraha zaregistrovala až na konci a nemohla si vybavit, jaká zmínka o něm byla ze začátku. Za mě trochu zklamání, musela jsem číst s přestávkami a moc se mi k pokračování vracet nechtělo. Pořádně jsem se začetla až na konci, kdy se to začalo číst už lépe.

16.12.2017 3 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Na můj vkus až moc náhod. Nechce se mi věřit, že by se někomu povedlo tolikrát utéct smrti. Navíc pasáže o Sextonovi a jeho politikaření mě moc nebavily... Ale bavil mě příběh Rachel a Michaela, proto jsem se nakonec rozhodla pro čtyři hvězdičky

27.11.2017 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Povídky se pěkně četly, ale na pět hvězdiček to není.

19.11.2017 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Zajímavá kniha. I když ze začátku trochu nuda, ale neustále mě něco nutilo číst dál a zamýšlet se spolu s hlavním hrdinou nad velkým Možná.

11.11.2017 3 z 5