Bramhr Bramhr komentáře u knih

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Tleskám! Opravdu skvělá kniha. Zamotaná, přitom jednoduchá. Četla se sama. Chytla od začátku do konce. Zápletka a rozuzlení zajímavé. Ač jsem pachatele uhodila dříve, vůbec to nevadilo.
Oceňuji také psychologické a hloubavé a soucitné přemýšlení detektivky nad obětí. Dělá to z ní více člověka. Míň stroj bez emocí.
Oba detektivové mi byli sympatičtí a moc se těším na hlášku z knihovny o dostupné knize pokračování Vesnice.

25.07.2022 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tento zanr vubec nectu, ale kvuli vyzvy jsem do ni sla.
Docela mne mile prekvapila, zajimave vtahla a budu se tesit na pokracovani.
Ac ve spouste recenzi chvalite,ze se nesnizila autorka k romantice, moje dusicka v koutku bude doufat,ze Ilan v dalsim dile uvidime i zamilovanou....jen presne nevim,do ktereho z petadvacitky

29.07.2017 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Skvělé, skvostné, napínavé!!! Troufám si říct, že to je nejlepší autor detektivek.
Při čtení je to jako koukat na seriál, úplně slyšíte tu napínavou hudbu, tu gradaci.
Po přečtení pár prvních dílů jsem si musela dát pauzu, protože někdy je to maso, ale teď začnu asi doplňovat mezery....

26.11.2021 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Zdalo se, že to bude další lehký románek a přitom to je silná kniha. Moc pěkná.

20.04.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Skvělá kniha, přečtena za dva dny. Málem jsem ani nedychala, přitom popsala vlastně tolik let. Osudu tolik lidi.

20.02.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Dlouho jsem jiz necetla nic tak silneho. Chytla jsem se asi na pate strance a uz nepustila,ac posledni cast cetla skoro s husi kuzi hruzy.
Sklanim se az na zem nad propracovanosti a propletenosti celeho pribehu.

17.07.2017 5 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Opravdu skvělá kniha, maximálně propracovaná. Sýrové vyprávění. Téměř 500 stran ubíhá jakoby nic.
Prychologicky podložené, člověku by až bylo Bell líto, až by si odůvodnil její činy.
Bavilo mně také moc střídání vypravěčů, pohled z více stran, vyprávění od dětství.

05.07.2022 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Po Dívce v ledu jsem jeho k knihám moc netihla. Nebyla špatná, jen ji něco chybělo.
Do posledního dechu bylo něco jiného.
Mrazivé, šokující, propracované.

11.11.2018 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Za mně teda pecka. Musím říct, že možná nej. Některé knížky jsou prostě své, takové prostě "Shenovky", ale tahle super, ač námětem podobná jako Ramsay Mii Sheridan.
Přečetla jsem takřka za jeden den.

Spoiler!!!
Akorát nechápu, že ho fakt nepoznala.
Tolikrát zmiňované osobité ledové modré oči a ona nic...

I tak mně kniha moc bavila a s hvězdičkou zařazuji mezi oblíbené a rozhodně ne naposledy čtené

29.01.2023 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Dlouho jsem nečetla knihu, která nepustí. Krátké kapitoly a napětí. Z krátkého poctenicka před spaním, bylo držím a nepustím než přečtu poslední stránku.

12.08.2021 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Tak to byla jízda. Ten začátek mně stál hodně soustředění, aby mi nic neuniklo a ono se ukáže, že každý detail daval smysl a nic bych v knize nezměnila!!!!

08.06.2019 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Skvely, propojeny, promysleny, strhujici, tahajici presne cilene za nitky me pozornosti.

15.01.2017 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Ze zacatku jsem se nemohla moc zacist a oba hrdinove mi byli az protivni. Take zapletka,kdy naoko chodil se sestrou...ouvej,mela chut zarvat,co to hraji?!
Az jsem se zakousla,u scen,kdy umirajj vsichni kolem ni,mi samovolne odteklaly slzy a jiz nikdy nevymazu predstavu umirajici sijici matky a pohrbivani sestry do ledu...
Take laskyplne pasaze jsem hltala a po precteni,ano,musim uznat,tato bichle mne dostala a tesim se na dalsi dily.

12.03.2016 5 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Možná těch krutosti bylo až moc...

03.04.2020 4 z 5

Mlsná huba Mlsná huba Magda Váňová

Typická Magda Váňová, prostě její styl mám ráda.

01.04.2020 5 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Silná kniha s krásnou obálkou.

20.02.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Precteno za 5hodin. Muj osobni rekord. Kniha mne vtahla a uz nesla odlozit.

31.12.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Umorne cteni :-( nemohla jsem docist

14.03.2015 odpad!

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Tak to byla jízda. Kniha se mi líbila moc. Co se že začátku zdálo jako hodně příběhu se nakonec propletlo.

16.12.2020 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Miluju jeji styl psani. Ty flashbacky prolinajici se s pritomnym dejem,ktere mi zpusobuji,ze mi mozek jede na plne obratky dvakrat tolik.

29.11.2015 5 z 5