BlogKnihotání - Komentáře

CaravalCaravalS. Garber

Tato kniha mi přišla opravdu kouzelná, sice měla pár nedostatků, ale ty jsem nakonec přehlédla. Autorka měla rozhodně zajímavý nápad, možná mohla některé věci lépe promyslet, ale třeba se vše vyjasní v dalším dílu.

Probuzení Simona SpieraProbuzení Simona SpieraB. Albertalli

Na tuhle knihu jsem se neuvěřitelně těšila a musím říct, že mě doopravdy nadchla. Kniha mi přijde jednoduše dokonalá. Je vtipná a pojednává o aktuálním tématu. Klidně by mohlo být více knížek takového typu.

Strážci příběhůStrážci příběhůM. Gläser

Knížka se mi velice líbila. Byla vtipná a čtivá, sice spíše pro mladší čtenáře, ale já ji i tak velice doporučuji. Autorka měla celou knihu velice dobře promyšlenou.

Hlavně to nikomu neříkejHlavně to nikomu neříkejM. Varáčková

Knihu rozhodně doporučuji, hlavně čtenářům ve věku 14-15 let. Autorka napsala kniho o velmi vážném tématu- šikaně. A do jakých rozměrů může přerůst, když se neřeší. A předává poselství, že komu se něco takového děje, tak by rozhodně neměl mlčet.

Kouzelné přáníKouzelné přáníC. Colfer

Opravdu milá knížka, která mě velmi bavila. Celá kniha byla správně pohádková a autor měl též skvělý nápad.

Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růžíS. J. Maas

Tato kniha se mi velmi líbila, musím říct, že mě Maasová opět nezklamala. Pokud máte rádi fantasy a Sarah J. Maas, tak byste si knihu neměli nechat ujít.

20.10.2016

Křišťálový mečKřišťálový mečV. Aveyard

Musím říct, že na tuhle knihu jsem se těšila od té doby, kdy jsem dočetla Rudou královnu. Sice začátek knihy byl malinko pomalejší a moc mě nebavil. Postupně se to zlepšilo. A ten konec, to bylo něco. Už bych si přála mít v ruce třetí díl.

21.10.2016

Včelí královnaVčelí královnaL. Ruby

Když jsem přečetla anotaci, měla jsem o této knize jisté představy, ale kniha ani jednu moji představu nesplnila. Byla úplně něco jiného než jsem čekala. Ale i tak nebyla zase tak špatná, některé věci byly velmi originální.

Něco vícNěco vícP. Ness

Od autora jsem četla už „Volání netvora“ a „My ostatní tu prostě žijem“ , obě knihy se mi moc líbily. Od knihy „Něco víc“ jsem tedy tohle opravdu nečekala, ale byla jsem velmi mile překvapena. Já tedy sci-fi moc nečtu, ale i tak se mi kniha opravdu líbila, má velmi zajímavou myšlenku... Určitě stojí za přečtení.

KorunaKorunaK. Cass

Oddechové a klidné zakončení celé série. Něco takového jsem čekala.

Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvuS. J. Maas

Konečně jsem se dočkala! Kniha se mi opravdu líbila, autorka nezklamala. Kniha patří k mým nejoblíbenějším vůbec a opravdu jí nemám, co vytknout. Možná, že jen některé scény si autorka mohla odpustit a nechat jen náznaky, než popisy.

Paní půlnociPaní půlnociJ. Rumelt

Od autorky jsem předtím nic nečetla, což je jistě škoda. Takže jsem si nebyla úplně jistá, co od knihy čekat. Nakonec jsem se v celém světě lovců stínu poměrně úspěšně zorientovala. A musím říct, že se mi kniha líbila. Emmu i Juliána jsem si celkem oblíbila, ale Emma mi přišla až příliš dokonalá.

Alenka v říši zombiíAlenka v říši zombiíG. Showalter

Na knihu jsem byla vážně zvědavá, jelikož mám ráda Alenku v říši divů. Od knihy jsem měla jistá očekávání, ale bohužel knihy byla jiná než jsem čekala. Ale jsem ráda, že jsem si knihu přečetla, byla to milá oddechovka.

Nejchladnější dívka ve Městě chladuNejchladnější dívka ve Městě chladuH. Black

Knihy o upírech mám ráda, takže když jsem na tuto knihu narazila, musela jsem si ji hned přečíst. A mně se opravdu moc líbila, sice měla na mě trochu pomalejší začátek, ale jinak mi přišla velmi originální.

Spící obřiSpící obřiS. Neuvel

Po dlouhé době sci-fi, která se mi líbila.