bibi.r bibi.r komentáře u knih

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Tohle byl absolutně nejslabší díl.

05.03.2013 odpad!

Zdislava a ztracená relikvie Zdislava a ztracená relikvie Vlastimil Vondruška

Líbila se. A nejlepší bylo, že Ota poprvé uvažoval o svatbě, on má prostě slabost pro ženy, ale nejvíc pro ty bystré a chytré, to se mi líbí :).

05.03.2013 4 z 5

Záhada zlaté štoly Záhada zlaté štoly Vlastimil Vondruška

Tahle mi přišla taky trošku slabní, nějak překombinovaná.

05.03.2013 3 z 5

Znamení rožmberské růže Znamení rožmberské růže Vlastimil Vondruška

Tahle se mi zdála trošku slabší, občas mi vadí, když Vondruška kombinuje více detektivních zápletek v jednom příběhu.

05.03.2013 3 z 5

Olomoucký bestiář Olomoucký bestiář Vlastimil Vondruška

Úžasné zasazení do krajiny, kterou znám a kterou jsem si takovýmto způsobem ještě nepředstavovala. Krom toho Oto je stále můj favorit :).

04.03.2013 5 z 5

Tento tíl je naprosto fantastický. Nejlepší ze všech :). Tajemno, humor, naděje, zklamání, hrdost, radost... to všechno v jedné malé knížce.
A právě tady jsem si nejvíc zamilovala Famfrpál a je velká škoda, že se boj o famfrpálový pohár nevešel do filmu.

27.02.2013 5 z 5

Adventní kletba Adventní kletba Vlastimil Vondruška

tahle byla super... záhady mám ráda :)

26.02.2013 4 z 5

Dýka s hadem Dýka s hadem Vlastimil Vondruška

Tenhle díl se mi zdál trošku slabší.

18.02.2013 3 z 5

Román o růži Román o růži Vlastimil Vondruška

Ženatý Oto? To by byla tragédie pro všechny ženy :D.

18.02.2013 4 z 5

Krokodýlí slzy Krokodýlí slzy Anthony Horowitz

Docela zklamání. Vím, vím je to v podstatě Bondovka a tak je to odtrženo od reality, ale zloduch to tentokrát až neúměrně prodlužoval. Je mi jasné, že musel Alexovi všechno vysvětlit, jako proč dělá to či ono, ale tohle už bylo vyloženě prodlužováno až za hranici logičnosti. Měl mu to prostě říct a pic mezi oči, akorát že to by se Alex nestihl zachránit.

02.01.2013 2 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Příběh mi přišel zbytečně překombinovaný. Jediné plus za rozšíření o Johna a Xhex.

29.12.2012 2 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

John a Xhex se mi ze všech postav líbili nejvíc :)

29.12.2012 4 z 5

Ostrov Ostrov Robert Muchamore

Poslední věta: -James věří, že bude žít šťastně až do smrti.- Já Jamese prostě miluju :).
Je moc velká škoda, že nakladatelství zatím nemá zájem vydat další autorovi knížky, ve kterých bychom se seznámili se zakladateli organizace Cherub (Henderson's boys) nebo ty s novými hrdiny.

25.12.2012 4 z 5

Uzly a pomeranče Uzly a pomeranče Iva Procházková

Procházková to prostě umí :)

23.12.2012 5 z 5

Fakt "šílenej" rok Fakt "šílenej" rok Tim Collins

Souhlasím, lepší než jednička.

Gabrielova žena Gabrielova žena Robin Schone

Ten konec mi přišel nějak hrozně moc překombinovaný.

30.11.2012 3 z 5

Extáze: Extáze / Spoutaný a odhodlaný / Temné touhy / Dámská rozkoš Extáze: Extáze / Spoutaný a odhodlaný / Temné touhy / Dámská rozkoš Susan Johnson

Jen kvůli Robin Schone.

Milenec Milenec Robin Schone

Robin Schone umí napsat krásné erotické scény.

Předčítač Předčítač Bernhard Schlink

Kniha mě dostala, něco tak úžasného jsem dlouho předtím ani potom už nečetla.
Ač by někdo mohl namítnout, že takový vztah dospělá žena přes třicet a patnáctiletý mladík je nechutný, tak v příběhu je to nádherně něžné, živé a pravdivé.
A konec? I když jsem to obrečela, jiný konec být nemohl, kdyby ano, tak by to bylo divné.

30.11.2012 5 z 5

Prima sezóna Prima sezóna Josef Škvorecký

Výborná, vtipná, svižná i osobní.
Četla jsem ji v autobuse, a měla jsem takový záchvat smíchu, že se po mně lidi ohlíželi :D.
Přičemž seriál se mi vůbec nelíbil a ani jsem ho nedokoukala.

28.11.2012 5 z 5