Fakt "šílenej" rok

Fakt "šílenej" rok https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135187/mid_fakt-silenej-rok-QaN-135187.png 4 60 18

I nemrtví mají city! Pokračování jednoho nesnesitelně vtipného deníku. Jmenuji se Nigel Mullet. Když mi bylo patnáct, proměnil jsem se v upíra. Už navždy zůstanu v tomhle "skvělým" věku a věčně budu bojovat s akné a přeskakujícím hlasem. Teď nám začal další školní rok a já můžu konečně prohlásit, že jsem mezi spolužáky oblíbený. Navíc mám po více než osmdesáti letech holku, svou vysněnou Chloe. Jenže to by nesměl přijít nový spolužák Jason... Chloe mi přebral, dost mi komplikuje život, a to si nenechám líbit. Pomsta bude sladká. Co je vůbec tenhle Jason zač? Za každou cenu chci Chloe získat zpět, ale jak? Deník úúúplně obyčejného upíra – Fakt "šílenej" rok navazuje na titul: Moje "super" rodina... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Prince of Dorkness , 2011

Ešína
25.07.2021 4 z 5

Kniha pro děti... lehce napsaná a čtivá

kamolka
25.09.2020 1 z 5

Tohle už vážně není pro mě. Hlavní hrdnina je neskutečně sobecký a arogantní blbec, který mě vytáčel už pomalu od první věty. Nedotečno.

hogo
07.12.2018

1 díl je výborný a ten je taky dobrý, nikdy by mě nenapadlo, že Chloe je vlkodlak.

Eliška12
30.11.2018 3 z 5

Bylo to v pohodě , ale další díly bych už nečetla , protože upírská tématika mně moc nebaví . Jsem ale ráda , že jsem si tu knížku přečetla , protože jsem si u ní příjemně odpočinula a nemůžu říct , že by mně vůbec nebavila . Myslím ,že by se mohla líbit hodně lidem , ale já jsem z ní nebyla nijak extrémně nadšená .

Orange8knihomol
13.10.2018 5 z 5

No, ani druhý díl mne vůbec nezklamal, ba naopak. Opět velmi vtipné, čtivé a oddechové čtení, které zhltnete jedním dechem, aniž byste to zaregistrovali. VŘELE DOPORUČUJI! A vrhám se na třetí deník od tohoto autora.

Ewilka
05.12.2017 3 z 5

První část knížky mi přišla trochu slabší a lehce předvídatelná, ale ta druhá byla už lepší. Je hodně znát, že je knížka hlavně pro mladší čtenáře.

NymphMaeve
01.11.2017 3 z 5

Rozhodně pro mladší čtenáře, ale i mě (26) se to docela líbilo, byla to oddechovka, za den přečteno, málo textu, krásně graficky zpracované stránky (formou deníku) a kreseb. Občas vtípky, strana 169 je super :D Ale jinak nehodlám další díly tohoto díla číst :) Četlo se rychle, místy suché a jakoby nijaké, ale pobavilo.

SmallLucia
17.09.2017 3 z 5

Oddechovka pro mladší čtenáře.

Netopyr07
16.02.2017 4 z 5

Knihu mi vybral náš knihovník na Čtenářskou výzvu. Dost jsem se ale pobavila. Je to sice pro mládež, ale jako oddechovku to může přelousknout každý. Trampoty mladého upíra jsou místy vážně k popukání. Zvláště mě rozesmála strana 200. Určitě přečtu i další díl (resp. první).

Beatrisie
28.10.2016 4 z 5

Nasmala jsem se u toho, cteni na jeden den :D oddechovka :)

Nicol13
24.08.2016 2 z 5

Taková oddechovka pro zasmaní.

Liliana2006
08.04.2016 5 z 5

snad lepší než 1 díl

zralok.av
26.09.2014 4 z 5

Úžasná knížka, která dokáže pobavit, první díl byl sice lepší,ale tenhle byl taky skvělé.

jajaja136
31.12.2013 5 z 5

Mně se ta knížka líbila protože byla vtipná a těším se až si přečtu i ostatní díly.

Mishwaa
28.08.2013 2 z 5

Ačkoli mě první díl extra nebavil, zkusila jsem i dvojku. Ta mě bavila ještě méně než předchozí díl. Za moc nestojí, celou dobu jsem se modlila, abych to konečně dočetla. Nic moc.
Za ilustrace a snahu 2/5

sabanka
01.07.2013 3 z 5

Celkem dobrá knížka ,ale přijdou mi knížky tohoto autora na jedno brdo nebo takové skutečně jsou ?

bibi.r
30.11.2012 4 z 5

Souhlasím, lepší než jednička.

Rose18
30.11.2012 3 z 5

Miloučká kniha na oddech :) Rozhodně lepší, než první díl.

Tim Collins
britská, 1975