bezzink bezzink komentáře u knih

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Citlivy, mily, prijemny pribeh. Nezaznamenala jsem zadna hlucha mista, proste to tak hezky plynulo. Cetla jsem to s usmevem na rtech. Nepohrdla bych s trosku detailnejsim popisem sexu. Ale to neni nic bez ceho bych se neobesla. Pochopila jsem, ze jdou ted autorky jinou cestou. Takze zaverem doporucuji.

15.03.2023 4 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Eh, tik tok senzace? Cetla jsem to co ostatni? Kde vzala tahle kniha takovy hype?
No nic, za me podprumer. A to tak, ze hodne velkej. Nelogicke chovani obou hlavnich postav, neustale vymlouvani se, mlceni, pripadne lhani, pravda jen kurzivou v hlave. Proc? V pulce knihy jsem uz mela sto chuti s tim prastit - kdyz ji slysel v kavarne a ona mu zas zalhala. Jako proc? To je jim 10? Vubec to nechapu.
Eroticka scena bylo co? Leskla, pripadne napuchla cica?! To nekomu prijde jako bezva popis? Boze, tyhle preklady me fakt jednou zabijou. Navic Olive a jeji neustale otazky, absolutne mimo. Trapnost misto vzruseni.
Psani ve treti osobe tomu uz jen zasadilo posledni hrebicek do rakve.
Sorry jako.

13.03.2023 2 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Wau, proste jen wau! Tohle neni zadna oddechova cetba, ale zivot sam. Neskutecne hluboke, emocne silne, moje srdce krvacelo. Krvacelo pro Eleanor, pro Greye, pro Karlu, pro Lorelai. Pres slzy se mi nedalo cist. Nevim jestli jsem dostatecne silna na dalsi knihu od Brittainy, asi ne ted. Musim sahnout po nejake strestene blaznivine, abych se trochu vzchopila. Taky musim obejmout svoje deti a manzela. Nesmim zapominat jake stesti v nich mam.

13.03.2023 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Hmm, PROKLATE! To byl ale preklad! AVSAK a VSAK miliardakrat. Prdi si na rty?!
Proc chlap ma klasicky penis, ptaka, pero a zena musi mit perlicku, muslicku, jeskynku, cicinku a cicu?!! To nekomu prijde sexy? Nechapu.
A ted jeste ten popis, Jax je samozrejme alfasamec, krasny, vymakany, sexy.
No a co Stella? Ta je porad cervena, ruzova, zrudnuta, spocena s vecne spocenym zatylkem a vlhkymi vlasy. Fakt si ji predstavuju jen jako chodici rajce.
Pribeh slaby, chemie diky otresnym popisum nulova.
Za me ne. Dalsi dil snad nekdy.

12.03.2023 1 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Pekne slow burn. Celou knihu jsem si myslela, ze dam plny pocet, ale za ten konec musim hvezdu ubrat.
Mam rada kdyz se i literatura tohoto zanru snazi byt realisticka. Coz ten konec fakt nebyl. Uz me unavuje tadyto tradicni schema lasky a pritazlivosti jako tram a najednou BUM, zapletka jak hrom (pritom v tomhle pripade uplne debilni a v podstate vykonstruovana v zajmu zachovani tradice - vytvorit problem), aby to doslo k obrimu usmireni. Tady tomu jeste nasadila autorka korunu tim pribehem za 10 let, ktery tam byl jaksi uplne navic a zbytecny. Uz jsem narazila na par knih kde zadny problem v posledni tretine nenastal a i presto to byly vysoce hodnocene romantarny.

10.03.2023 4 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Krasna slow burn romantika. Netradicni pribeh. Muj styl humoru. Vubec nevadilo, ze to nemelo klasickou drama zapletku, i tak to melo stavu. Konec byl sladoucky, no a co? :)) S konceptem knihy se naprosto shodoval.
Obalka je ulet. Jak je mozny, ze tohle spatri svetlo sveta? To to nikdo nekontroluje? Proc nema Ronan kostky a proc ma v ruce vino? A bryle mel snad Ronan a ne Blair. Fakt uplne mimo. To neni poprve, ze se obalka neshoduje s obsahem. Proste nechapu.

08.03.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

V ramci zanru hodnotim celkem vysoko. Spis bych dala tak 3,5 hvezdy, ale diky mega ctivosti necham 4. Knizku jsem precetla za den. Plus na prvotinu je to fajn.
Ted par vytek. Rozhodne bych jejich prvni sex nepopsala jako sexualni obtezovani, ale o dost hur! A celkove to bylo strasne narychlo. Proste divne, pardon.
Nelibil se mi ten neustaly rev. Bylo mi za nej az trapne. Manzel je taky ve vedeni a nepotrebuje rvat jak magor, aby si zjednal respekt.
No a nakonec prehlsel sexualnich scen ma za nasledek jejich preskakovani. Ale musim uznat, ze byly napsane vazne vasnive, za to kloboucek.
Ale jinak to melo stavu, dej, chemii, nevadilo mi ani to ohrane klise. Tesim se na dalsi dil. Ze by o Richardovi? :))

08.03.2023 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Hmm. Ale jo, proc ne? Pekne to bylo. Jen v podstate bez pribehu. A ty jakoze lekce, to co bylo? Proc to takhle trapne kamuflovat, proste kamarad taky rad.
Na konci se Olivie predvedla jako pekna kacena. Skoda ze tu neni smajlik s ocima v sloup.

06.03.2023 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Wtf was that? Omlouvam se vsem plne bodujicim, ale jakoze coze? Co to bylo za nerealnej zvast? Co je komu v nejaky firme do toho, jakej je jeho osobni zivot? To za prvy! Za dalsi uz jsem jenom cekala, kdy ti falesni manzele dostanou nejaky odznacek nebo rovnou medaili za sve vykony pred sefem a spolupracovniky. Libaji se, osahavaji, lezou po sobe a sef souhlasne kyve hlavou a kolegynky se chichotaji? WTF! No a za treti ten rostouci cukrkandl uz jsem nedala. Bohuzel u 32. kapitoly s tim sekam. Nejde to, fakt ne.
Jednu hvezdu za ctivy zacatek.

28.02.2023 1 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krasne, srdceryvne, hluboke. Ale toho sexu bylo proste zbytecne moc. Zrovna u takoveho pribehu to vazne nebylo nutne.

27.02.2023 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

No tak slow burn asi nebude uplne mym salkem kavy. Protoze to bylo fakt hodne, hodne slow. A burn pak je mysleno tech poslednich par stranek? AHA.
Nepochopim, ze pro Sal je to nejlepsi kamarad asi tak 450 stranek a nevidi na nem nic romantickeho a pak si uvedomi, ze ho vlastne miluje a jde se na vec?
A Ray jako v pohode no, ale asi mi nestaci hadat co si mysli jen z toho, ze zatl celist nebo uhnul pohledem, pripadne zaklel po nemecky.
Fakt se rada vratim ke knizkam, kde je to pekne z obou stran.

26.02.2023 2 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Tohle bylo silne! Zadna prastena oddechova romantarna ale zivot sam. Humor mi neskutecne sednul, oblecky pro pejska v topu! :)) Josh je samozrejme chlap snu vsech zen, to je bez debat. Vtipnej, krasnej uvnitr i navenek, zadnej tradicne chladnej previt, ale normalni chlap se srdcem na dlani. Na druhe strane Kristen tady prebira oteze tech tradicne chladnych previtu z romantickych knih. Ta teda umi ublizit. Kvuli vlastnimu strachu a sobeckosti. Je mi jasne, ze ta diagnoza je strasna a nedovedu si predstavit cim zena pak prochazi psychicky, ale vazne se to podoba tomuhle? Ona nema pravo rozhodovat za druhe, skladat jakesi obeti bez vedomi druheho. To mi prislo prehnane, ale treba se pletu a tohle je bezne.
Kazdopadne jsem mela uz vsech tech jejich chladnych postoju a ublizovani tak plne zuby, ze jsem udelala neco, co jsem nikdy, nikdy neudelala. Podivala jsem se ve slabe chvilce (tesne pred tim nestestim) na konec knizky! Autorka me tak dokonale zmatla, ze jsem si rikala, jestli nahodou nectu poprve v zivote romantarnu, ktera nema happyend.
No pak prisel ten sok, kterym si to u me autorka rozhazela. Jeji motiv k tak drastickemu reseni byl jasny. Malicherny, ale jasny. Vlastne jeste jeden motiv to melo, predpokladam, a to ze druhy dil bude o Sloan. Nevim teda jak z toho smutku pak vybrusli, ale podle toho jak moc skvela je tahle knizka, se ji to asi podari bez problemu. Jsem na to kazdopadne zvedava a tesim se.
Takze ve vysledku ta knizka byla dokonala, pribeh byl dokonaly, prosla jsem si vsemi emocemi, od vzteku, pres nastvani, smichu, dojeti, smutku a slz az ke klidu a miru. :)
Doporucuji moc!
PS: Nenechte se odradit tou smesnou obalkou.

24.02.2023 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Jedno klise za druhym, podivne prezdivky, lez x pravda, zrada x nadeje, laska x nenavist, litost, litost a zase LITOST! - nekdy az moc, ale co se da delat, i tak musim dat ctyri hvezdy. Bylo to totiz ctive, melo to spad, pribeh, milion emoci a jeden pohadkovy happy end. Za me dobry. :)

22.02.2023 4 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Po dlouhe dobe jsem oprasila taky trochu toho YA zanru a musim si priznat, ze uz asi vazne nejsem cilovka. :)) Ale knizka je to kvalitni a v mych nactiletych letech bych ji primo zrala. Jen nepochopim, ze nekdo kolem sebe rok krouzi a nevyjasni si hned, jak se veci maji. Ale holt lidi jsou ruzni a tak to ma asi byt.
Jinak komu dalsimu pripominal Lennon Ephrama a Brett Brighta z Everwoodu? :))

21.02.2023 4 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Mam ke knize nekolik vytek, i tak ale musim dat plny pocet! Cestina nebyla z nejdokonalejsich, jak to rict? Proste byla jednodussi a trochu me to rusilo. Konec uspechany, ale uvidime zda se k tomu autorka vrati v druhem dile.
Ted k postavam: Liliana me trosku iritovala tim neustalym brecenim. Ale chapu, sebevedomi mela na nule. No Ben byl odporna parodie na chlapa. Fakt hnus, co prestiz a prachy s clovekem umi udelat. Jsem toho svedkem i v realnem zivote. Alex byl roztomilous a drson zaroven, kapitoly psane z jeho pohledu byly velmi osvezujici a muzne. Fakt typek. Jsem zvedava na Jacka, trochu si to u me pokazil tim jeho rvanim na zenu. No uvidime.
PS: Jason Momoa haka. Mmmmmm blaho! Pustte si ;)

21.02.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Asi takhle - WTF?! Kdyz pominu absolutni nerealnost celeho pribehu, tak navic ta radoby mafiansko “detektivni” linka byla hodne velka ubohost. Plus nejsem fandou pornosexu a povelum jak pro psa. Za me je to ponizujici a ne sexy. Absolutne toxicky gauner je taky ok? Typek klidne muze byt chladny, ale co je moc, to je moc. Jestli je tohle bestseller, tak buh s nama.
Jednu hvezdu aspon za relativni ctivost.

15.02.2023 1 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Prekrasny pribeh. Dechberouci. Krasna cestina a neskutecna ctivost. Obrovska laska a nenavist, bolest a nadeje. Fakt to melo emocni hloubku. A hlavne se me to osobne dost dotykalo vzhledem k tomu, ze jsem zazila neco podobneho. Konec byl nadherny, neudrzela jsem slzy. Moc vsem doporucuju.

13.02.2023 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Hate to love linka kterou na techto knizkach tak miluju. Kdyz se ti dva spickuji, jsou sarkasticti, sebevedomi, arogantni, vzrusujici. Sexualni napeti by se dalo krajet. A presne tohle tento pribeh splnuje. Za 2 dny sfouknuto. Jak je mozny, ze to pise stejna spisovatelka, ktera napsala Fakt silena jako ja, coz byl za me mega propadak. A pak napise takovou pecku jako je tahle kniha? Ktera je neskutecne ctiva, vtipna, silene sexy? Nechapu to, ale kazdopadne tuhle od Jo Watson proste miluju a doporucuju.
PS: Zboznuju tyhle sexy zhyrale arogantni sefy. Co mi doporucite? :)

11.02.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Do tretice vseho dobreho. Nebo spatneho? Chemie mezi Elarou a Noahem byla nulova. Nechapu, co Noah na Elare videl? Vlastne ani poradne nevim, jak oba vypadali nebo co citil Noah k Elare? Je to vzdy skoda, kdyz jsou city a pocity vykreslene jen z jedne strany. Erotika tam byla takova zadna. A zjevne, pokud chlapec nema kondom, je treba se zase oblect. Ocividne nic jineho nez zasun neexistuje. Celkove to bylo cele povrchni a nudne.

09.02.2023 2 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Hmm tak tohle bylo velky spatny. Prekombinovany, az hruza. Do toho milion mafianskych vrazd. Detektivka co ma zase dojem, ze bez ni se to zbori. Ostatni ji musi nutit, aby sla spat. Vsem a vsemu unikne a nikdo a nic neunikne ji. No proste zase takova klasicka supermanka.

06.02.2023 2 z 5