bezzink Online bezzink komentáře u knih

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Uzasna knizka. Tak uzasna, ze prehlednu i naprosto silene spojeni - podrbat svrbeni. To je ale asi vazne jedina moje vytka. Jinak za me dokonalost. Tenhle rypavy humor a slovni prestrelky naprosto zboznuju.
Bonusova kapitola z pohledu Hayese - ach. :)

31.01.2024 5 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

No, co k tomu rict? Zacatek jeste usel, ale jakmile se to prehouplo do fyzickeho kontaktu, slo to susem dolu. Pribeh byl vazne dost zvlastni. Vlastne stale nevim, co si mam myslet o Olive? Prisla mi v podstate uplne mdla, nijaka, nezajimava, trapna, o nicem, povahove uplne plocha. Co na ni Jason videl krome toho, ze byla teda nadherna a mela nadherne zelene oci?
Kvuli nekterym vyrazum v knize jsem si skoro musela vypichat oci. Mega prehnane rolovani kondomu a 4 orgasmy behem jednoho sexu, to jako really?! Prvni polibek a skorosex na podiu pred lidmi je ok?
A proboha, jaky naklepavani? Nebo lizani dolicku? Ten preklad je absolutni skandal!
Sakra, proc tu neni k dispozici smajlik, co prevraci oci?

30.01.2024 2 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Falesny snatek, sexy mrzout, ubrebentene slunicko jako protipol, zhave slow burn, laska az za hrob, lzi, neha, dramaticnost - to vsechno a mnohem vic v jedne jedine knize.
Bylo to skvele. Ano ty okolnosti snatku ponekud nerealne, ale je to porad jenom pohadka pro dospele. Smirim se s nerealnosti snatku, kdyz zbytek pribehu a city jsou realne az az. Hlavne se mi libilo, ze Rose byla nohama na zemi a zadna prehnane trucovita nanynka po tom, co se dozvedela pravdu. Takovou lasku proste nezahodis, ac zacatek byl pokriveny. Staci ho jen zase narovnat. :)

24.01.2024 5 z 5

Osamělý vévoda Osamělý vévoda Christi Caldwell

Boze jak ja miluji tyhle mracici se brucouny, kteri potrebuji to nejvetsi trestidlo, aby se probilo tou jejich samotarskou hradbou. Diky spojitosti se Sam doma se tahle knizka aspon trochu odlisuje od klasickych historickych romanci. Jo a taky jednoznacne vybocuje diky mega dlouhym souvetim. :))

22.01.2024 4 z 5

Tajomný cudzinec Tajomný cudzinec Martina Jakubová

(SPOILER) Zajimavy pribeh, ktery jde do extremu. Kazdopadne ta moznost, ze se to jejich druhe setkani stane takhle se v realnem zivote musi rovnat skoro nule. Ty veci, ktere se tam staly, to kdybych si precetla v anotaci, tak se do toho vazne nepustim. Nicmene, je to napsano ctive, vtahne to do deje a kdyz clovek primhouri oko nad temi okolnostmi, tak je to dobra romantika.

18.01.2024 4 z 5

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

(SPOILER) Evie Dunmore pise opravdu fantasticky! Hattie je jednoznacne hrdinka sve doby. Skandal neskandal. To silene znevyhodneni zen, ktere jsou jen majetkem muze. Zena nemuze pit alkohol, ani se chytit za ruku muze, natoz ho polibit nebo se vubec vydat do parku bez garde! Prvni sex az pri svatebni noci. Ale muz muze absolutne vsechno. A opravdu se mi moc libilo, ze si to Hattie nenechala libit. Ac jednoznacne mela svobody a podpory od manzela dost, dokazu pochopit, o co ji slo. Kazdopadne ta blbost s Matthewsem byla strasne zbytecna. To bych uplne vypustila a nahradila to vice rozvinutym koncem. Ale souhlasim, ze treti dil je i za me nejlepsi.

05.01.2024 5 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Lucy Score umi. Vtipna, hasteriva, drza, zhava romantika, ktera krasne plyne a nenudi. Ani prepaleny “napinavy zaver me nedonuti jednu hvezdu stahnout. :) Sice mam radsi drsnejsi holky ala Sloan nebo Linu, ale to si budu muset jeste chvili pockat.
Jedine co mi vadilo, byl Knox a jeho duvod. Tohleto presne v knihach a filmech fakt nesnasim. Takhle vazne nekdo uvazuje v realnem zivote? Vzdyt to nema logiku. On se boji, aby nebyl jako jeho tata, kdyby doslo na nejhorsi, takze teda “logicky to vsechno sabotuje. Takze napriklad kdyz nekdo zazije v detstvi tyranii, tak radsi nebude mit deti, aby nedelal to same?! Boze vzdyt tohle je prece kazdeho volba. Nechces to tak delat, tak to tak nedelej. Zkratka tyhle duvody mi prijdou fakt strasne na silu vymyslene.
No nic, uvidime s jakymi demony se bude potykat Nash, ale spis se tesim na Luciana, to bude asi celkem dark cetba. :)

02.01.2024 5 z 5

Má to háček Má to háček Tessa Bailey

Mysleli jste si, ze neexistuje knizka, ktera ma vice vnitrnich monologu nez prime reci? Tak zde jednu takovou mame prosim pekne.
Pokud vas bavi cist si myslenky hlavnich hrdinu, ktere se opakuji dokolecka dokola, nuti vas obracet oci v sloup a preskakovat ne sloupce, ale klidne skoro cele stranky, tak potom smele do toho. Ale ctenarum, kteri uprednostnuji taky trochu nějaké akce, hastereni, vybuchujici chemie a trochu toho pribehu, tak tem nemuzu tohle dilo doporucit. Jakoze vubec.
A to pritom jednicka byla vazne skvela. Je to skoda.

30.12.2023 2 z 5

Ještě jsme se nepotkali Ještě jsme se nepotkali Sophie Cousens

Jaktoze tahle knizka nema vice 5ti hvezdickovych hodnoceni? Za me to bylo fakt strasne prijemne cteni, melo to uplne vsechno, co od romantiky ocekavam. Pribeh byl uveritelny, dokonce se obesel bez miliardare, tunou sexu a sprostych slov. Bylo to zkratka jako ze zivota, zaroven to v sobe melo vtip, hloubku a moudrost. A to, ze bylo ocividne kam to vsechno smerovalo, to je snad jasne vzdycky u takoveho zanru, no ne? Jinak Jaspera jsem uplne videla jako Justina Timberlaka ze Zkazene uci. :)

11.12.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

(SPOILER) Bohuzel kniha byla prumer. A to s odrenyma usima. Christopher byl namysleny urazlivy debil.ek a Hayden proste fakt nezajimava, nevtipna, zvlastni. Vubec jsem jim tu “chemii neverila. Tak on potrebuje v sexu dve zeny a najednou mu staci nemozne nevinna skoropanna? Wtf!
A uz vubec se mi nelibilo, jak Hayden hanila Londyn. Boze, logicky se clovek neciti v novem miste, kor kdyz nepracuje a nema zadne kamarady. Fakt veda tyjo. :)) Dokazu pochopit, ze neni mestsky typ, ale to se dalo jednoduse vyresit, coz se pozdeji taky stalo. Anglie prece neni jenom Londyn, vime? A to, ze tam tak extremne prsi je jenom mytus! Proste na Anglii mi nesahejte! :)
Aspon ten Eddie byl uplny zlaticko.
No nic, pokud se neco dalsiho chysta, nehazim flintu do zita. Pokud ne, je to nestastne zakonceni serie.

PS: Uplne souznim s hodnocenim od Ketfl. Prej vypatlanec. :D No ale fakt byl, zrovna treba kdyz odhalil svou totoznost na uplne nejvic nejposlednejsi moznou chvili.

15.11.2023 2 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Uf diky Zomy, ze nejsem jedina, co musi dat max 3 hvezdy. Napsala si to absolutne presne tak, jak to citim i ja. Fakt do puntiku. Vubec nechapu tady to celkove hodnoceni. Za me to presne bylo az moc jednoduche a v podstate bez deje, bez chemie, podivne slovni interakce. Vubec mi k sobe ti dva nesli a zase mi prislo, ze si nejak poradne ani nerozumneli v komunikaci (skoro podobne jako Jack a Riley, i kdyz tam to bylo o dost horsi).
Tento pribeh se zkratka odehraval jenom na povrchu, bez hloubky, bez vetsich emoci, nic se tam vlastne nedelo a najednou byl konec.
Uvidime, co prinese dalsi dil, pokud je v planu.

14.11.2023 3 z 5

Atlas: Otcův příběh Atlas: Otcův příběh Lucinda Riley

Dustojne zakonceni, to ano, ale ctive? Az do strany cca 250 jsem se nemohla zacist. Ani nevim, cim presne to bylo. Ale dost mi vadilo, ze uz si nepamatuji detaily z predchozich knih. Verim, ze kdybych cetla vsech 8 knih najednou, melo by to pro me uplne jiny dosah.
Nektere veci byly nedomyslene nebo prehnane. Hlavne nektere duvody adopce.
Jinak pribeh je to bohaty a urcite zajimavy, ale vazne doporucuji precist najednou, at z toho ma clovek lepsi pozitek.

11.11.2023 3 z 5

Navždy buď mou vévodkyní Navždy buď mou vévodkyní Amalie Howard

Pekne, moc pekne. Az na ten prepaleny zaver. Proto musim jednu hvezdu strhnout. Kazdopadne ale vse jiz bylo receno pode mnou. Je to ctive, vtipne, zhave. Eroticke sceny jsou vazne sexy, chemie a napeti by se dalo krajet.
Za me palec nahore a doporucuji.

20.10.2023 4 z 5

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

(SPOILER) Za me prumer. V historickych romancich se daji najit lepsi skvosty. Urcite je to zajimave pojato, ale nemyslim si, ze by se clovek s nekym vyspal po 10ti minutovem rozhovoru a urcite ne v te dobe v Anglii. To je vazne tak skandalni, az je to nerealne. A samozrejme vyrazy jako “lacny nastroj a “muslicka dokazou pohrbit veskerou erotiku.
Jinak ale pribeh je urcite ctivy a se zajimavym dejem. Takze jako oddechovka, proc ne.

07.10.2023 3 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

(SPOILER) Pokud srovnam tento mily pribeh s jinymi podobnymi, pak nemuzu dat ani 3 hvezdy. Tohle za me nemelo ani poradny pribeh, ani spad nebo jiskru. Linka s Markem byla vazne nerealna a nudna. Tam to bylo jasne, ze to nikam nepovede, ani vlastne nevim, proc se v te lince tak na silu pokracovalo. Spis se mohla autorka vice zamerit na vyvoj vztahu mezi Ninou a Lennoxem. Nemam rada, kdyz se hlavni postavy v knizce malo potkavaji, malo spolu komunikuji a pak najednou BUM. Behem 20ti stran strasna laska, nemuzou bez sebe byt a the end. Presne jak pise Etule.
Taky ta jeji kamaradka byla prinejmensim divna. Porad Ninu jen kritizovala a v nicem ji nepodporila. Tak si tedy pratelstvi nepredstavuji.
A pokud si mam vybrat mezi snilkem Markem nebo skotskym brucounem Lennoxem, mam jasno v sekunde. Pro me je vzdycky zajimavejsi vasen, hastereni, provokovani - zkratka model hate to love. Bohuzel ale tady se to zrovna moc nepovedlo.

05.10.2023 2 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Vcelku se ztotoznuji s komentarem Holly.W pode mnou, ale necham 4 hvezdy za zajimavy pribeh a ctivost. Kazdopadne vnitrni monology Poppy byly kolikrat vazne unavujici, naivni, zbytecne dlouhe. Do toho mi vadila obe jmena hlavnich hrdinu, nesedela mi na ne.
Chemie a hastereni mezi nimi bylo ale super a ten zvrat jsem opravdu necekala. Osobne mam rada ve fantazy spis elfy, carodeje a vily, ale nakonec proc taky nezkusit neco jineho. :) Dalsi dil mozna, podle hodnoceni v nem dale pokracujou monology Poppy a snad se i prohlubujou. To me docela odrazuje, ale uvidime.

05.10.2023 4 z 5

Miláčkové z metra Miláčkové z metra Kate Spencer

Tak ja nevim, kdyz ctu tady ta hodnoceni pode mnou, ale me tahle knizka strasne moc bavila. Precetla jsem ji za dnesni den. Sice typicka love story s poradnym klise na konci, ale ohromne ctiva se skvelym sarkastickym humorem.
Je to rozhodne krasne slow burn a celkem se mi libi, ze Hayes je sice bohac, ale neni to v knize davano okate najevo. Ani to neni zadny arogantni, temny nebo dokonce toxicky alfasamec, ale proste normalni chlap. Mozna trochu neobratny, ale zato aspon vypada vic lidsky a uveritelne. Taky nikdo nikomu nerika devko a dokonce se v knize nevyskytuje ani zadny obri ptak nebo leskla jeskynka apod.
Ja vim, netryska z knihy tuna vasne nebo silene chemie, ale nejak mi to u tohoto pribehu ani nechybelo.
Orizka knihy je nadhera.

18.09.2023 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Moc jsem se na tento dil tesila. Abby pise ohromne ctive a hlavne! realisticky. Ta laska je krasna, cista. Pribeh je uveritelny, zapletka neni umele vykonstruovana, ale je to zivot sam. Verim, ze zivot muzikanta muze byt docela podobny tomu, jak to vykresluje Abby a to je pro vztah vazne hodne komplikovane. A Jason je zlaticko. Takoveho muze do kazdeho vztahu ze? Uff jeste ze jednoho podobneho mam doma. :)
S cim jsem mela malinkaty problem, byla postava Sloan. Na me az moc krehka stydliva kvetinka, kterou je treba opecovavat a chranit. Radsi mam rozhodne, razne a silne zeny. Ale to je ciste muj subjektivni nazor.
Jinak moc a moc doporucuji, stejne jako prvni dil! Tesim se na treti. Snad se dockame i dilu o Lole nebo Zane.

30.08.2023 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

V ramci zanru je to za me prumer. Nedalo se mi zacist, prokousavala jsem se tim nekolik dni. A to kolikrat prectu romantarnu za den. Eden byla dost nesympaticka, chladna a jeste ke sve divne povaze navic vykreslena jako nehezka seda myska bez boku a zadku, takze nejak nevim, co presne na ni Paul videl? Nemam rada, kdyz je (vetsinou zena - proc?) jedna z postav popsana negativne, osklive a druha postava je v totalnim opaku naprosto dokonala, bozska.
Eden byla porad v nejakem zaporu, porad neco bylo spatne, neverila tomu a onomu, nechtela to a ono, branila se cokoliv citit a najednou voila! Miluji te a nemuzu bez tebe zit.
Zachranuji to aspon vedlejsi postavy a hlavne Moby. :)

28.08.2023 3 z 5

Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jenni Fletcher

Zabavne cteni. Kniha je protkana sarkasmem skrz naskrz, coz kvituju. Sice trochu detinska, ale neni se cemu divit, kdyz je hrdinum pouhych 18 let. I kdyz teda zase na tu dobu, uz to byl vek na vdavani. Kazdopadne mam radsi o neco starsi hrdiny.
Vecna skoda, ze zde neni pohled z obou stran. Domyslet si, co si Aiden mysli z jeho rezignovanych nebo obdivnych pohledu, popripade z barvy jeho oci (na muj vkus trochu moc menicich se barev na jedny oci ;)) bylo trochu neprakticke.

24.08.2023 4 z 5