bezzink Online bezzink komentáře u knih

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Knizka byla samozrejme skvela, ale pro me ne tak uzasna jako nektere jeho predchozi tituly. Napeti se nedalo zrovna krajet. :D ale i tak se to cetlo jednim dechem.

30.12.2013 4 z 5

Nechtěj nic vědět Nechtěj nic vědět Lisa Jackson

Je pravda, ze se kniha tak trochu vymyka typickemu psani Lisy Jacson, nicmenne urcitou jeji sablonu v tom vidim. Co se tyce udajne prekombinovanosti, to bych ani nerekla. Podle me jsou vsechny zavery jejich knih prekombinovane..:D Spis me moc nebavily ty vzpominky a vracejici se pamet Avy roztazene na 300 stran. To pro me fakt nebylo nijak zavratne ctive, ale pak uz se to pochopitelne rozjelo, jak je u autorky zvykem.

16.11.2013 3 z 5

Zrozena k smrti Zrozena k smrti Lisa Jackson

Dobra kniha..sice ten konec byl nepatrne prekombinovany, ale celkovy pozitivni dojem to vubec neovlivnilo...

23.09.2013 4 z 5

Hadí doupě Hadí doupě Agatha Christie

Skvělá detektivka...rozhodně doporučuju...kdo má rád Agathu, tato kniha ho rozhodne nezklame, tentokrát byl vrah vazne hodně nečekanej :)

03.08.2013 5 z 5

Nultá hodina Nultá hodina Agatha Christie

Knizka se cetla skvele. Ostatne jako jakakoliv jina kniha od Agathy..:) Vraha jsem odhalila, ale motiv byl prekvapujici...

29.07.2013 5 z 5

Na prahu smrti Na prahu smrti Lisa Jackson

Ctivy, napinavy, barvity pribeh s tradicne necekanym rozuzlenim.. I když jsem tentokrat vraha odhalila postupnou vylucovací metodou v průběhu cteni…Coz se mi stalo poprve u Lisy, ze jsem se trefila :) To ale nic nemeni na tom, ze kniha byla skvela a rada si ji zarazuji do knihoteky..

19.07.2013 5 z 5

Carte Blanche Carte Blanche Jeffery Deaver

Ach jo..tohle bylo ale utrpeni..poprve, co me mrzelo, ze jsem si koupila Deavera...na to jak ho zeru a zboznuju, tak tohle teda nebyl muj salek caje...nedocetla jsem ani do pulky, obrovske zklamani..ale proti gustu...je fakt, ze bonda nemusim obecne...

13.07.2013

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Lovec me dostal..:) i pres to, ze J.D. pise sablonovite a jeho zvraty na posledni chvili uz kazdy ocekava, vzdy bude moji srdcovkou :)

13.07.2013 5 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Diky teto knizce jsem si zacala kupovat Lisu Jackson..Proste me to strasne bavilo..:) Kniha na me vykoukla v mem oblibenem knihkupectvi vedle meho milovaneho J.Deavera a prebal a nazev me zkratka dohnaly ke koupi..urcite doporucuji..

13.07.2013 5 z 5

Utrpení knížete Sternenhocha Utrpení knížete Sternenhocha Ladislav Klíma

Cetla jsem jeste na gymplu a v mych sladkych 17-ti letech me tato kniha dost vydesila..Prekvapilo me, ze to byla povinna cetba..:D Na druhou stranu, kdyz opomenu uchylarny, zvrhlosti, zvracenosti a ostatni zajimavosti knihy, ktere donutili me spoluzaky prestat spat a hrat piskvorky a poslouchat muj referat a uryvek z knihy s pusou dokoran, tak musim uznat, ze to melo smrc..Pamatuju si, ze jsem se u toho bud smala nebo kroutila hlavou..Rozhodne stoji tato silenost za precteni :)

13.07.2013 4 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Lisu Jackson mam nactenou...Necetla jsem zatim jen 2 tituly...kazdopadne tato kniha me moc nezaujala...je to sice klasika od Lisy, co se tyce stylu psani a napinavosti, trochu te romantiky, ale zkratka se mi nelibilo tema..bylo tam na me az moc jeptisek :D ale melo to zajimavy konec ( jako vzdy) a jeste zajimavejsi epilog, ten me potesil, rekla bych, nejvic z cele knihy :D

13.07.2013 3 z 5