Beni Beni komentáře u knih

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA S KOUZLY

Dočteno. Jedním slovem - úžasné. Moc se mi líbilo, jak byla kniha propojená s předchozími díly. Trochu toho "nadpřirozena" tomu dalo tu pravou šťávu :-)
Doufám, že toho vydají v ČR více od této autorky :-)

05.07.2015 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Lidičky zlatí, ono to má ještě čtvrtý díl :-) vyjde v originálu v září 2015

27.04.2015

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ VÁS ROZBREČELA

...... Úžasná kniha od začátku do konce... brečela jsem dvakrát....
Poprvé, když se Kelsey poprvé setkala s Trentovo rodičema.. (v tu chvili se mi totiž potvrdilo moje podezření, jenž jsem měla od dob, kdy mu vyprávěla, co se jí stalo).
Podruhé při "párové" terapii.

Pokud bude druhý díl stejně nebo podobně tak dobrý, budu si muset autorku přidat do oblíbených autorů :-)

19.03.2015 5 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Čtenářská výzva 2015 - TRILOGIE (2. díl)

Zde musím dát 5 *, příběh byl lepší než v prvním díle a navíc mi přišlo, že se autorka i méně opakovala :-) Oba hrdiny jsem si velice zamilovala :-) Večer se hned vrhnu na třetí díl, Tatovi bych nakopala už teď, ale je mi jasné, že tak nějak (po přečtení) změním názor :-D

17.02.2015 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Čtenářská výzva 2015 - ZAKÁZANÁ KNIHA

Upřímně jsem se do knihy nemohla moc začíst (prostě jen z důvodu, že to není můj šálek čaje), i když je tenoučká, tak jsem ji četla asi 3 večery.
Na druhou stranu se mi kniha líbila - to jak situaci G.O. vykreslil na zvířatech (a tím ztvárnil dobře pochopitelnou "pohádku").

To jak jsou někteří schopni manipulovat druhými lidmi (zvířaty), je prostě .... ani nevím, jak to vyjádřit. Mám z knihy rozporuplné pocity, ale určitě ji doporučuji přečíst.

04.02.2015 4 z 5

Stmívání: grafický román. Díl 1 Stmívání: grafický román. Díl 1 Stephenie Meyer

Čtenářská výzva 2015 - GRAFICKÝ ROMÁN

Úžasné... grafika Kim je prostě skvělá a spolu s příběhem od Stephenie je výsledkem naprosto dokonalá spojitost... beru to jako rychlý příběh stmívání, když nemám čas na celou knihu :-)

30.01.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

!!!!MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!!

Po dočtení knihy jsem měla děsně melancholickou náladu :-( Ale stejně si ji určitě ještě několikrát přečtu... Slzy tekly proudem, ale jak řekla hlavní hrdinka Lake - "Člověk si oči nevypláče. Když člověk brečí hodně dlouho, pak z toho usne"

Byla to naprosto úžasná kniha od první stránky až do té poslední. Naprosto úžasné bylo i to, že jsme se dozvěděli něco bližšího o vedlejších postavách (myslím tím Eddie) :-)
Jen jednu chybičku bych vytkla (možná dvě): 1. překlepové chyby, za které můžou v tisku, občas mi to rušilo dojem. 2. Rozsáhlost knihy - prostě jsem po dočtení chtěla takových 150 stran na víc, kde by už ti dva byli konečně spolu!!! :-D

Doufám, že toto není samostatná kniha a že bude mít pokračování o jejich dalším životě a vzájemném soužití!!

13.11.2014 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Znáte ten pocit, kdy se ráno probudíte, kouknete se na knížku a řeknete si, dneska ji doklepnu? (i když vám zbývá 500 stran, protože jste začali minulý večer s tím, že tentokrát budete číst pomalu). No nebudu to zbytečně protahovat. Po celodenním střídání knihy se seriály (co taky jiného dělat, když máte angínu, že?) s hrůzou o půlnoci zjistíte, že vám zbývá tak 250 stran.... TO PROSTĚ DÁM...Zhasínala jsem přesně ve 4:11 ráno!!! ALE DOČETLA JSEM JI !!

Autorce bych ráda vzkázala, ať kouká pokračovat ve své činnosti. Kniha mě neskutečně bavila a Aaron je prostě...úžasnej! Těším se na další knihy :-)

18.09.2014 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Jsem naprosto nadšená!!!
Mám ráda knihy, kde je příběh vyprávěn jednou z pohledu jednoho a druhý díl z pohledu druhého. Tohle bylo ale naprosto skvělé, kapitoly „minulost“ (které jsou vlastně už jednou psané v knize V ringu a Šance), jsou prokládaní kapitolami „přítomnost“, což mě naprosto nadchlo. Je tam totiž i určité pokračování, takže si každý přijde na své. Navíc kapitoly „minulost“ mají spád, rychle se čtou a za jednu kapitolu uběhne tak čtvrtina prvního dílu této série (aspoň mi to tak přijde).... Ano, kritikům musím uznat, že na každé stránce je prakticky stejná věta – Chci ji. Je moje.

....ale mám i pár negativ.... ten skok převyprávění knihy Šance... odvezl jsem Jiskřičku do Seattlu, protože hrozí, že potratí. Najednou skok a je poslední den šampionátu... TO JAKO VÁŽNĚ!!!! Prostě mi tu chybí tak 100 až 200 stran :-) Vážně jsem čekala více rozvinuté části knihy, kdy má Remy "černo" a ono to spíš bylo přeskočeno :-(

Podtrženo, sečteno:
Kniha se mi velice líbí a jsem vděčná, že byla vydána :-) Je to prostě krásné doladění příběhu a uvítala bych volné pokračování ve formě příběhu Melanie a Rileyho nebo Nory a Peata :-D

09.08.2014 5 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Skvělá kniha, která přesně vystihuje, jak manipulativní zmetek je schopen zničit sebevědomou, milou, duševně krásnou ženu. A že žena je pro lásku vážně schopna udělat cokoliv - například potlačit samu sebe... ale i ženy mají své dno... děkuji za šťastný konec:-)

01.08.2014 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Skvělé pokračování, hned jsem se do Jo a Camerona zamilovala :-) Jo je vážně moc silná osobnost, když to takto vše zvládala... víc neprozradím. Všem doporučuji přečíst!!! :-D

10.07.2014 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Nádhera! Prostě WOW! Nejdříve se četla jako e-book, ale po dočtení ve 3 hodiny ráno, jsem si ji hned v 8 musela koupit i s druhým dílem v knihkupectví a jsem prostě nadšená!!! Jen tak dál :-)

15.06.2014 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Nedočkavě jsem ji zhlta, hned jak vyšla v elektronické podobě... ale stejně se mi nejvíce líbil první díl :-)

Ty Hanniny otázky na tělo :-) :-D a následné reakce Willa ... bez komentáře :-) Skvělé :-)

04.06.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Naprosto úžasná kniha... vytáhnu ji vždy, když mám volný večer... pokaždé ji přečtu na jeden zátah :-D
Mohu jen doporučit, takže 5*

15.05.2014 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Další skvělá kniha, která mne pohltila :-) Těším se, až se budu moct pustit do druhého dílu :-)

26.09.2016 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTEROU JSTE ZAČALI, ALE NIKDY JSTE JI NEDOČETLI

Nemohu si pomoct, ale byla to zase nuda. Vůbec jsem se nemohla začíst... Možná to bude tím, že jsem nejdřive viděla seriál..

30.11.2015 1 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Autorka opět nezklamala .. další skvělá kniha, která se sice nečte tak snadno, ale o to více vás zaujme - polepší se, půjde na léčení nebo se to jen tak přejde...?
Nemohu se dočkat dalších autorčin knih :-)

10.11.2015 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Čtivá jednohubka na dlouhý, podzimní večer :-) Milé zpracování, určitě jsem nečetla naposledy :-)

06.11.2015 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTEROU VÁM DOPORUČIL KAMARÁD

Úžasná kniha se silným příběhem. Vím, že jsem ji určitě nečetla naposled, protože kniha si zasložila čestne místo v mé knihovne.. Káji, musím ti poděkovat, žes mi doporučila zrovna tuhle

02.10.2015 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTERÁ MÁ V NÁZVU ČÍSLO

Tak... prostě a jednoduše - Právě jsem si přidala autorku do oblíbených autorů :-) Tahle kniha byla snad ještě lepší než první díl... u tohoto dílu jsem se prostě neudržela a smála se od začátku až téměř do konce (než se Livie vrátila do Miami, pak už to bylo vážnější).

Nedočkavě vyčkávám na vydání dalšího dílu (Čtyři vteřiny rozhodnou), protože tahle série mne vážně baví :-)

VŠEM VŘELE DOPORUČUJI!!

02.07.2015 5 z 5