BelphegorSara BelphegorSara komentáře u knih

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Tato kniha se mi velmi vryla do paměti. Přečetla jsem ji za pouhých pár hodin a doslova jsem se do ní ponořila. Skvělý příběh, hezky napsáno a Hedrou jsem byla okouzlena! Nemám co vytknout.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Netřeba slov. Úžasné dílo.

23.11.2017 5 z 5

Jediný díl HP který jsem přečetla od začátku až do konce. Neskutečně mě bavil. Když jsem knihu dočetla tak jsem si konečně pustila i 6. díl filmu a byla jsem velmi zklamaná. Kniha je tedy 100x lepší.

Jak jsem plul ke královně Severu Jak jsem plul ke královně Severu Kárlis Skalbe

Od dětství ji miluju.. Nádherná..

25.11.2017 5 z 5

Satanská bible Satanská bible Howard Stanton Levey

Vždy se k ní vrátím když potřebuji vstřebat některé věci. Anton Lavey věděl o čem píše. Nemám co vytknout.

24.11.2017 5 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Skvělá knížka a moc se těším až si přečtu další díly.

23.11.2017 4 z 5

Jedna z mých milovaných knih od Kinga. Nemohla jsem se odtrhnout. Líbí se mi, že je to příběh o něčem co se může stát každému jednomu z nás. Krásně popsané detaily a hezky vyjádřené pocity malé holčičky této knize přidávají.

22.11.2017 4 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Já od toho čekala daleko víc. Knihu jsem měla přečtenou do hodiny a půl. Čekala bych, že bude lepší už podle názvu, ale ten příběh byl uplně o něčem jiném. Trošku jsem se do toho dostala když odjela s tím klukem, ale pak zase zklamání. Hodně slabá povídka.

22.11.2017

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Tuto knihu teprve začínám číst, ale už jsem si nějaký obrázek udělala. Všechny příběhy o Zaklínači mne bavily, ale tenhle je zatím nejslabší. Kniha mne baví, ale délka kapitol a mnoho latinských výrazů působí přehnaně. Snad bude zbytek knihy lepší :)

22.11.2017

Vzkazy ze záhrobí Vzkazy ze záhrobí Felicity Everett

Strašně se mi ta knížka líbí už od první chvíle kdy jsme na ni v knihovně asi ve 13 letech narazila. Přečetla jsem ji asi 5x.

Vítězství nadosah Vítězství nadosah Zuzana Francková

Byla jsem nadšená i když knihy tohoto typu nemusím.

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Celkový dojem vůbec není špatný. Přečetla jsem ji rychle a byla super, ale už bych se k ní nevracela.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Tuto knihu mám velmi ráda. Film je mizerný a celá ta mánie kolem toho taktéž. Já tuhle knihu znala dříve než film a moc mne bavila. Ubírám 2 hvězdičky za klasickou představu upíra jako sexy hezouna. Ach, kam se poděli upíři jako Nosferatu či Drákula?

22.11.2017 3 z 5

Nebuď dlouho vzhůru Nebuď dlouho vzhůru Robert Lawrence Stine

Zajímavý konec a upřímně jsem se místy i trochu bála. Skvělá kniha.

28.11.2017 4 z 5

Kvílející schodiště Kvílející schodiště Jonathan Stroud

Pěkně napsaná a krásná obálka. Příběh se mi moc líbil a těším se až si přečtu další díly.

25.11.2017 5 z 5

Šepot Šepot Isabel Abedi

Čtu ji každý rok a pořád ji prostě miluju. Nemám co vytknout.

23.11.2017 5 z 5

Zajímavý příběh, krásné zpracování a pochmurná atmosféra. Ráda se k ní jednou vrátím.

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Moc pěkná knížka. Pro mladé slečny které baví tajemno ideální a já si u ní skvěle odpočinula :)

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Já se od ní nemohla odtrhnout. Skvěle napsaná, ale až moc pobožná. Jinak jsem bya mile překvapena.

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Krásný a smutný příběh. Nemohla jsem přestat číst. Různé osobnosti střídající se v jedné mladé slečně která si prožila velké trauma mě absolutně ohromily. Nic podobného jsem zatím nečetla.