Bellsinka Bellsinka komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Ze začátku jsem se nemohla zorientovat, (nějak jsem přehlížela DATUM u každé kapitoly)… Ale nakonec? Jsem si ke knize udělala obrovský vztah. A dostala se mezi mé nejoblíbenější. Kniha je napínavá,čtivá,láskyplná! Takže jestli Vás ze začátku úplně nezaujala nevzdávejte to a podle mě Vás mile překvapí !DOPORUČUJI VŠEM

22.06.2022 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Mně kniha pohltila od začátku do konce, přečetla jsem jí za 2 dny, a to jsem se musela přemlouvat abych ji nepřečetla najednou! Moc se mi líbila a doporučuji..

21.09.2021 5 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Kniha se mi líbila autor skvěle vytvořil napětí a rozplétal tajemství pomalu .. To se mi na tom líbilo. I slza ukápla. Doporučuji

04.02.2024 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu mám mnohem raději než film.. Je to hezký, vtipný, zamilovaný a zároveň velice smutný příběh..U kterého jsem brečela jak želva.

21.09.2021 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha se mi líbila, občas mi přišla lehce zmatená, celkový dojem? Doporučuji přečíst.. Konec mě trošku zklamal, přišel mi že je hrozně narychlo dokončený .. Ale jinak zápletka originální:)))

23.09.2023 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

(SPOILER) Knihu jsem měla přečtenou docela rychle.. I jsem se do ní dost vžila.. A každou stránku dost prožívala ve smyslu “sakra holka neboj se říct o pomoc!” Po celou dobu jsem měla hrozný vztek na rodiče, hlavně na matku a přála si aby všechny problémy Bára někomu řekla..
Ale nic takového se nestalo..A i konec mě úplně neuspokojil ..

17.04.2021 4 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Tohle je má 3 kniha od R.S., a jsem naprosto nadšená! Zase nezklamal, ba naopak mě utvrdil ještě víc v tom že miluju jeho knihy, jeho styl psaní, a to jak dokáže čtenáře dostat do děje a zatáhnout ho tak hluboko že musí člověk číst a číst a knihu nejde pomalu odložit.. Nutí Vás přemýšlel a na konec Vám dá odpovědi po kterých toužíte.Mohu jedině doporučit a jdu se vrhnout na další jeho knihu!

23.02.2023 5 z 5

Mezi krásou a ošklivostí Mezi krásou a ošklivostí Bryn Greenwood

Miluju tu knihu, a po devíti letech obsadila 1.místo v mém seznamu nejoblíbenějších knih. Pro mě je to naprosto úchvatná kniha, nemohla jsem se odtrhnout. Kniha je nabitá emocemi, chápu že není pro každého ale mě si získala …Nevím proč ale tyhle “divnoknihy” (myslím to jen v dobrém) prostě zbožňuju..(např. Kde zpívají raci, Charlieho malá tajemství) a jsem šťastná že jsem tuhle úžasnou knihu našla čirou náhodou a mám ji doma

04.01.2023 5 z 5

Smrtící vzdělání Smrtící vzdělání Naomi Novik

Na knihu jsem narazila úplnou náhodou a jsem za to vážně ráda! Fantasy moc nečtu vlastně naposledy asi když mi bylo 9 let a o to více jsem byla překvapená jak moc super kniha to je! A nebudu lhát už se těším na pokračování.

28.11.2022 5 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Skvělé pokračování které mohu jedině doporučit!
I když je kniha delší, přijde mi že to vůbec nevadí možná i naopak , při čtení jsem měla různé pocity a domněnky kdo je asi vrahem a nenechala mě klidnou.

05.10.2021 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Tato kniha patří do žebříčku mých oblíbených knih.. Probrečela jsem jí od začátku do konce! Krásně napsaná, dojemná, vtipná a lásky plná.. Asi je to spíš čtení pro puberťáky.. Ale já si jí i dnes moc ráda přečtu..

24.08.2021 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Film jsem viděla první, ale kniha byla lepší popisovala vše krásně do detailu před autorem klobouk dolu... A doporučuji všem komu se film líbil..

21.07.2021 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Na to že krimi úplně nečtu, jsem se do knížky naprosto ponořila a užila jsem si jí! Přečtenou jsem jí měla za 2 dny.. I když musím uznat že jsem jí nepřečetla hned jak jsem si ji koupila.. Musela jsem na ní dostat prostě chuť..Ale doporučuji a určitě si koupím další knihu z této série..

21.07.2021 5 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Za mě osobně je kniha skvělá! Já se smála od začátku do konce a určitě doporučuji. Kdo se chce zasmát ať sáhne právě pro ni.

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Tohle je taková srdcovka..Moje nejoblíbenější kniha od Johna Greena. Poprvé jsem jí četla když mi bylo asi 13-14 let a naprosto jsem jí milovala!
A i teď s odstupem času jí mám pořád moc ráda.. A vždy si jí ráda přečtu.
Smích, pláč a hodně emocí

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Moje milovaná knížka!
Už jsem si jí přečetla tolikrát a stále mě moc baví..

Pod Ďáblovým mostem Pod Ďáblovým mostem Loreth Anne White

Po knize jsem sáhla když jsem měla čtenářskou krizi a nemohla jsem udělat lépe! Kniha mě od začátku nadchla a hned mě vytáhla do děje a takhle to bylo po celou dobu až do konce.. Za mě super kniha plná, akce, napětí a nutí Vás číst dál a dál.. Určitě doporučuji!!

26.01.2024 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Moje druhá kniha od autora a musím říct že jsem z knihy nadšená! Líbí se mi autorův styl psaní. A teď k samotné knize. Nemohla jsem se odtrhnout a hltala jsem stránku po stránce (hlavně v závěru) kdy konečně přijdou odpovědi na všechny mé otázky.. Nejdřív jsem si říkala že téma jako letní tábor a strašidelné historky a podobně mě asi úplně nenadchne ale opak je pravdou! Bylo to úžasné čtení a já můžu jedině doporučit!️

30.01.2023 5 z 5

Malá tajemství Malá tajemství Jennifer Hillier

Za mě naprosto úžasná a napínavá kniha! Nemohla jsem se odtrhnout.
Je to má první kniha od autorky a rozhodně není poslední! Můžu jedině doporučit!

28.11.2022 5 z 5

Nechci lásku nebeskou Nechci lásku nebeskou Catherine Bennetto

Na začátku knihy jsem si nebyla úplně jistá zda to bude to pravé ořechové, ale po pár stránkách jsem se začetla a knížka mě vytáhla do sebe.. Knížku doporučuji! Je vtipná, romantická, prostě úžasná oddechovka.:)

28.01.2022 5 z 5