Nechci lásku nebeskou

Svižná romantická komedie britského střihu. Emma nemá zrovna šťastné období. Zjistí, že neplánovaně otěhotněla s přítelem, který není právě ideální materiál na otce roku, z práce ji vyhodí, když je drzá na šéfa, a ještě přijde o všechny úspory. Naštěstí zdědí starý dům na venkově, takže má aspoň střechu nad hlavou. To ale netuší, že s novým domovem přijde velká spousta změn, z nichž nejpřekvapivější (a nejvíc sexy) je nový nájemník, který se jedné noci neplánovaně octne na jejím gauči. Emmě se daří postupně se postavit zpět na nohy, jen jednu věc si zásadně zakázala: Zamilovat se…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360883/nechci-lasku-nebeskou-XMz-360883.jpg 3.840

How Not to Fall in Love, Actually (2016)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Nechci lásku nebeskou

itulenka

Přesně tohle jsem teď potřebovala. Čtivá oddechovka. Některé pasáže mě rozesmály, konec vyloudil i slzu, přestože byl takový závěr předem jasný :-) Dobré se četla.

Litocha

Zpočátku jsem byla z Emmy nadšená, protože se jevila jako asertivní osoba se smyslem pro humor. Bohužel se z ní postupně stávala natvrdlá sebestředná nána. Děj se vlekl, postavy působily mnohdy jako karikatury a po slibném začátku mi pak velká část situací ani nepřipadala vtipná. Další věcí jsou ty pitomoučké básničky - budu ale doufat, že se na nich podepsal překlad. A začínám být alergická na postavy, které se prostě nedokáží vyžvejknout.

domina

Mě se kniha moc líbila a dobře se mi četla. Možná i proto, že jsem sama podobný příběh prožila.

frohlichová.s

Na začátku se mi kniha moc nelíbila, ale po pár stránkách jsem se do knihy začetla.
Líbilo se mi, že žádná z postav nebyla 100% kladná nebo záporná. Knihu bych doporučila pro osoby, kteří v knihách hledají odpočinek.

MakiMel

Trochu jako Bridget Jonesová, ale poněkud slabší. Některé části mě vyloženě nebavily, ale torzo příběhu bylo fajn, konec očekávatelný. Oddechové čtení.

veronika8042
19.12.2018

Pro mě byla tato kniha zklamání, ale musím podtrhnout, že se dobře četla, jen obsah nebyl pro mě úplně ten pravý ořechovy. Některé pasáže z natáčení jsem přímo trpěla, a přeskakovala jsem, což se mi dlouho nestalo. Kniha sice přečtena, ale už se k ní znovu nevrátím.

alnahu
03.12.2018

Oddechová kniha ve stylu B. Jonesové. Příběh Emmy - jejího neplánovaného těhotenství a dalších katastrof v jejím životě a přísného zákazu se znovu zamilovat a přesto je vše jinak. Četla se dobře .

oluskace
13.11.2018

Nemám slov. Krásný příběh, který ve mě vzbudil mnoho emocí. Na konci knihy jsem si i pobrečela. Do hlavní hrdinky jsem se okamžitě vžila a prožívala to s ní. Jen doporučuji. A určitě knihu budu číst vícekrát

If_odkolka
22.10.2018

Milá, vtipná oddychovka, v které se leckdo aspoň trochu najde. Doporučuji.

HoneyBunny
17.10.2018

Jedna z nejvtipnějších knih, ve stylu Bridget Jones. Všechny postavy jsem si ihned oblíbila, včetně neotřelýho prostředí-natáčení filmu o kočičích zombie čivavách:)

martinka07
07.10.2018

Báječná oddychovka.

Arianne
01.09.2018

Žádné veledílo, ale příjemná oddychovka na deštivý den volna. Styl psaní mě bavil, při některých scénách jsem se zasmála a nikdo, především hlavní hrdinka, nebyl dokonalý, o to celý příběh nabral na důvěryhodnosti. Za mě počin, k němuž se člověk může vrátit během nějakého toho líného dne, kdy po něm nikdo nic nechce a nic nemusí.

Dashmo
20.05.2018

Také pohodové čítaníčko.Milá, vtipná, pekná kniha plná lásky a také ja môžem

MrsHenush
04.03.2018

Celkový dojem z knižky mám dobrý. Emma nie je nič moc, skôr by som ju dala ako vedlajšiu postavu. Veľmi sa mi páčila jej mama Diana a strýkova manželka s deťmi. Pri tých scénach som sa naozaj zasmiala. V budúcnosti neplánujem po tejto knižke už siahnuť, ale keby vyšla kniha "Ďalšie dieťa tety Sinead" tak to by som si kúpila ihneď! :D Prečítaním knižky nič nepokazíte, ale ani neupadnete od nadšenia do mdlôb.