Nechci lásku nebeskou

Svižná romantická komedie britského střihu. Emma nemá zrovna šťastné období. Zjistí, že neplánovaně otěhotněla s přítelem, který není právě ideální materiál na otce roku, z práce ji vyhodí, když je drzá na šéfa, a ještě přijde o všechny úspory. Naštěstí zdědí starý dům na venkově, takže má aspoň střechu nad hlavou. To ale netuší, že s novým domovem přijde velká spousta změn, z nichž nejpřekvapivější (a nejvíc sexy) je nový nájemník, který se jedné noci neplánovaně octne na jejím gauči. Emmě se daří postupně se postavit zpět na nohy, jen jednu věc si zásadně zakázala: Zamilovat se…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360883/big_nechci-lasku-nebeskou-XMz-360883.jpg 3.5118

Vydáno: , Ikar (ČR)

How Not to Fall in Love, Actually, 2016

Kniha Nechci lásku nebeskou

*-*Kleny*-*

Oddychovka u které se sem tam pobavíte a u které nemusíte zase tak moc přemýšlet. Spíš bych to nazvala jako příběh čerstvě dospělé ženy, která se snaží vyrovnat se všedními problémy, které jí přichází do života (včetně neplánovaného těhotenství).
Kniha nemá tak úplně hlavní zápletku a zvrat, zápletky přicházejí a vyřeší se během celé knihy. Místy to bylo trochu zdlouhavé. A tak nějak jsem čekala, že se Ned s Emmou na konci k sobě vrátí.
Trochu mě deprimovalo, jak je hlavní hrdinka těhotná po celou knihu a potom mi tam chybělo trochu více toho rodinného života, který přišel po porodu. Zachraňovala to Harriet s Brutem a Joe. Nejlepší byla ta scéna, kdy je Emmina máma na stromě a dívá se jim z okna do pokoje, to jsem se moc nasmála xD.

Bellsinka

Na začátku knihy jsem si nebyla úplně jistá zda to bude to pravé ořechové, ale po pár stránkách jsem se začetla a knížka mě vytáhla do sebe.. Knížku doporučuji! Je vtipná, romantická, prostě úžasná oddechovka.:)

Janík511

Milá odpočinková kniha. Nízké hodnocení nechápu...

Gugu

Na mě tahle knížka měla pomalé tempo, nijak zvlášť mě neuchvátila, takové klidně čtení, nemastné, neslané, podruhé bych po knížce nesáhla.

vera5841
08.08.2021

Emma neprožívá zrovna šťastné období - ztráta práce, rozchod s přítelem, který ji vezme všechny peníze, smrt milované babičky a do toho zjistí, že je neplánovaně těhotná - na jednoho je to až až. Když k tomu připočteme, že Emma je na svůj věk značně nedospělá musí nám vyjít, že kniha je plná různých příhod, kdy se Emma snaží svůj život zvládnout a postavit se na vlastní nohy a povětšinou se jí to moc nedaří. Naštěstí má kolem sebe rodinu a přátele, kteří ji rádi pomůžou.
Příjemná oddechová kniha, kde láska není úplně na prvním místě. Ovšem na tento žánr mi přišlo, že je tam až mnoho vulgarit

Marcik7
11.05.2021

Kniha o přátelství a lásce - trošku zdlouhavé, ale nebylo to špatné. I jsem se zasmála.

golaska
02.05.2021

Libilo se mi to, mam moc rada Anglii a jeji autory, ta “britstina” je tam hodne znat Nic preslazeneho, misty fakt vtipne, prijemna oddychovka, co se skvele cetla.

princesse
31.03.2021

Nejdřív jsem si myslela, že ne, ale nakonec se to hezky rozjelo a ani humor nechyběl. Některým hláškám jsem se opravdu zasmála a i když jsem dopředu tušila kterým směrem se děj bude ubírat, tak to nebylo vůbec špatné. Oddechovka pro tyto, počasím sice krásné, ale událostmi již méně pěkné, dny.