Nechci lásku nebeskou

Nechci lásku nebeskou https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360883/bmid_nechci-lasku-nebeskou-XMz-360883.jpg 3 134 41

Svižná romantická komedie britského střihu. Emma nemá zrovna šťastné období. Zjistí, že neplánovaně otěhotněla s přítelem, který není právě ideální materiál na otce roku, z práce ji vyhodí, když je drzá na šéfa, a ještě přijde o všechny úspory. Naštěstí zdědí starý dům na venkově, takže má aspoň střechu nad hlavou. To ale netuší, že s novým domovem přijde velká spousta změn, z nichž nejpřekvapivější (a nejvíc sexy) je nový nájemník, který se jedné noci neplánovaně octne na jejím gauči. Emmě se daří postupně se postavit zpět na nohy, jen jednu věc si zásadně zakázala: Zamilovat se…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

How Not to Fall in Love, Actually , 2016

SSTknihy
12.10.2019 3 z 5

Docela příjemná oddechovka ve stylu Bridget Jonesové. Děj sice není nijak nápaditý a od začátku je jasné, kam se bude ubírat, ale pokud se chcete jen pobavit a užít si happyend, není to špatná volba.

majinka
04.10.2019 3 z 5

Musím říct, že jsem se začetla snad až ke konci knihy. Jinak mi přišla taková tuctová.

Janča88
10.07.2019 4 z 5

Oddechové čtení, na letní dovolenou ideální :)

krevetka79
20.06.2019 5 z 5

Vtipná oddechovka

laura
31.05.2019 3 z 5

Ale jo :) Příběh, kterých už jsem četla spousty, okořeněný humorem, který je mi blízký, takže jsem se často řehtala nahlas, a všechny postavy, které se tam mihly, mě bavily... Hlášky Archieho nebo Sinead mě slušně odbourávaly. Vtipné, lehce romantické, spíš ze života, situace, které prožíváme a které se vždycky stávají v reálu, ale ve filmech a knihách se o nich taktně mlčí... Prostě, tohle se mi líbilo, oddechovka, která vás naplní smíchem, pohodou a vírou, že i když se vám v životě pokazí, co může, je naděje, že někde, ve chvíli, kdo to vlastně už ani nečekáte, najdete to maličké, hřejivé, rozcuchané štěstí, které byste možná minuli, kdyby se váš život vyvíjel jinak, bez pohrom a facek...

eliska1523
21.05.2019

Proč ne.... oddechové čtení na 2 jarní volné dny.Neco mě i rozesmálo, někde jsem přeskakovala... nenáročné čtení na dovolenou nebo do postele při nemoci. Je to taková slabší Bridget Jones

LucyBooks
05.05.2019 4 z 5

Knížka se mi líbila, jako oddechovka fajn. Zasmála jsem se u ní, jen mi občas přišly některé části zbytečně zdlouhavé.

itulenka
12.03.2019 5 z 5

Přesně tohle jsem teď potřebovala. Čtivá oddechovka. Některé pasáže mě rozesmály, konec vyloudil i slzu, přestože byl takový závěr předem jasný :-) Dobré se četla.

Litocha
08.03.2019 3 z 5

Zpočátku jsem byla z Emmy nadšená, protože se jevila jako asertivní osoba se smyslem pro humor. Bohužel se z ní postupně stávala natvrdlá sebestředná nána. Děj se vlekl, postavy působily mnohdy jako karikatury a po slibném začátku mi pak velká část situací ani nepřipadala vtipná. Další věcí jsou ty pitomoučké básničky - budu ale doufat, že se na nich podepsal překlad. A začínám být alergická na postavy, které se prostě nedokáží vyžvejknout.

domina
13.02.2019 5 z 5

Mě se kniha moc líbila a dobře se mi četla. Možná i proto, že jsem sama podobný příběh prožila.

frohlichová.s
08.02.2019 4 z 5

Na začátku se mi kniha moc nelíbila, ale po pár stránkách jsem se do knihy začetla.
Líbilo se mi, že žádná z postav nebyla 100% kladná nebo záporná. Knihu bych doporučila pro osoby, kteří v knihách hledají odpočinek.

MakiMel
19.01.2019 3 z 5

Trochu jako Bridget Jonesová, ale poněkud slabší. Některé části mě vyloženě nebavily, ale torzo příběhu bylo fajn, konec očekávatelný. Oddechové čtení.

veronika8042
19.12.2018 1 z 5

Pro mě byla tato kniha zklamání, ale musím podtrhnout, že se dobře četla, jen obsah nebyl pro mě úplně ten pravý ořechovy. Některé pasáže z natáčení jsem přímo trpěla, a přeskakovala jsem, což se mi dlouho nestalo. Kniha sice přečtena, ale už se k ní znovu nevrátím.

alnahu
03.12.2018 4 z 5

Oddechová kniha ve stylu B. Jonesové. Příběh Emmy - jejího neplánovaného těhotenství a dalších katastrof v jejím životě a přísného zákazu se znovu zamilovat a přesto je vše jinak. Četla se dobře .

oluskace
13.11.2018 5 z 5

Nemám slov. Krásný příběh, který ve mě vzbudil mnoho emocí. Na konci knihy jsem si i pobrečela. Do hlavní hrdinky jsem se okamžitě vžila a prožívala to s ní. Jen doporučuji. A určitě knihu budu číst vícekrát

If_odkolka
22.10.2018 4 z 5

Milá, vtipná oddychovka, v které se leckdo aspoň trochu najde. Doporučuji.

HoneyBunny
17.10.2018 5 z 5

Jedna z nejvtipnějších knih, ve stylu Bridget Jones. Všechny postavy jsem si ihned oblíbila, včetně neotřelýho prostředí-natáčení filmu o kočičích zombie čivavách:)

martinka07
07.10.2018 5 z 5

Báječná oddychovka.

Arianne
01.09.2018 4 z 5

Žádné veledílo, ale příjemná oddychovka na deštivý den volna. Styl psaní mě bavil, při některých scénách jsem se zasmála a nikdo, především hlavní hrdinka, nebyl dokonalý, o to celý příběh nabral na důvěryhodnosti. Za mě počin, k němuž se člověk může vrátit během nějakého toho líného dne, kdy po něm nikdo nic nechce a nic nemusí.

Dashmo
20.05.2018 4 z 5

Také pohodové čítaníčko.Milá, vtipná, pekná kniha plná lásky a také ja môžem

přátelství rodina romantika neplánované těhotenství

Catherine Bennetto
novozélandská
2018  68%Nechci lásku nebeskou
2024  0%Bez důvodu

Kniha Nechci lásku nebeskou je v