Bellsinka Bellsinka komentáře u knih

Stoprocentní matky Stoprocentní matky Aimee Molloy

Kniha byla hezky napsaná, zajímavá, občas jsem měla chvíle kdy mě štvala některá z postav.. Neočekávala jsem od knihy moc a proto jsem s ní byla asi i spokojená :))

29.04.2022 4 z 5

Nechci lásku nebeskou Nechci lásku nebeskou Catherine Bennetto

Na začátku knihy jsem si nebyla úplně jistá zda to bude to pravé ořechové, ale po pár stránkách jsem se začetla a knížka mě vytáhla do sebe.. Knížku doporučuji! Je vtipná, romantická, prostě úžasná oddechovka.:)

28.01.2022 5 z 5

Nejtemnější kouty Nejtemnější kouty Kara Thomas

Perfektní, napínavý a nečekaný konec Young adult thrilleru.. Kniha mě ze začátku úplně nenadchla ale nehodlali jsem Ji odložit a dobře jsem udělala. Mohu doporučit , myslím že mladší čtenáře zaujme, a krásně je zavede do příběhu do kterého se vžijí!

03.01.2022 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Na začátku jsem se nemohla v knize pořádně zorientovat.. Ale po pár stránkách mě kniha pohltila a naprosto nadchla. Tolik různých osudu které se proplétají, tragické, humorné i láskyplná tajemství.. Knihu mohu jedině doporučit a těším se že si od autorky pořídím další knihu.

29.10.2021 5 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Skvělé pokračování které mohu jedině doporučit!
I když je kniha delší, přijde mi že to vůbec nevadí možná i naopak , při čtení jsem měla různé pocity a domněnky kdo je asi vrahem a nenechala mě klidnou.

05.10.2021 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Knihu mám moc ráda, je čtivá, smutná, citlivá a tom že se život může změnit z minuty na minutu .. Doporučuji!
Filmové zpracování se mi také líbilo.. Ale kniha jr kniha..

27.09.2021 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihu mám mnohem raději než film.. Je to hezký, vtipný, zamilovaný a zároveň velice smutný příběh..U kterého jsem brečela jak želva.

21.09.2021 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Mně kniha pohltila od začátku do konce, přečetla jsem jí za 2 dny, a to jsem se musela přemlouvat abych ji nepřečetla najednou! Moc se mi líbila a doporučuji..

21.09.2021 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Tato kniha patří do žebříčku mých oblíbených knih.. Probrečela jsem jí od začátku do konce! Krásně napsaná, dojemná, vtipná a lásky plná.. Asi je to spíš čtení pro puberťáky.. Ale já si jí i dnes moc ráda přečtu..

24.08.2021 5 z 5

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Krásná, dojemná kniha.. Trošku oddechovka.. Osobně se mi kniha moc líbila, takže ji doporučuji))

24.08.2021 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Tak jako první díl, jsem přečetla na jeden zátah... A mohu doporučit. Styl psaní se mi moc líbí a už čtu další pokračování! ️

08.08.2021 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Film jsem viděla první, ale kniha byla lepší popisovala vše krásně do detailu před autorem klobouk dolu... A doporučuji všem komu se film líbil..

21.07.2021 5 z 5

Tančila jsem s démonem Tančila jsem s démonem Bohunka Nováková

Knihu jsem přečetla za jeden den, zajímavá, četla se velice snadno a rychle.. Lepší by bylo více detailu ale i tak se mi líbila a doporučuji)

21.07.2021 3 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Na to že krimi úplně nečtu, jsem se do knížky naprosto ponořila a užila jsem si jí! Přečtenou jsem jí měla za 2 dny.. I když musím uznat že jsem jí nepřečetla hned jak jsem si ji koupila.. Musela jsem na ní dostat prostě chuť..Ale doporučuji a určitě si koupím další knihu z této série..

21.07.2021 5 z 5

Vlčí ostrov Vlčí ostrov Lajla Rolstad

Taková oddechovka pro mě... Občas jsem se ztrácela v tom jak se pořád hlavní postava seznamuje s někým novým ale celkově se mi kniha líbila ..Ale teda konec mě překvapil a zaujal ..

16.05.2021 4 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Za mě osobně je kniha skvělá! Já se smála od začátku do konce a určitě doporučuji. Kdo se chce zasmát ať sáhne právě pro ni.

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Tohle je taková srdcovka..Moje nejoblíbenější kniha od Johna Greena. Poprvé jsem jí četla když mi bylo asi 13-14 let a naprosto jsem jí milovala!
A i teď s odstupem času jí mám pořád moc ráda.. A vždy si jí ráda přečtu.
Smích, pláč a hodně emocí

Vrány Vrány Petra Dvořáková

(SPOILER) Knihu jsem měla přečtenou docela rychle.. I jsem se do ní dost vžila.. A každou stránku dost prožívala ve smyslu “sakra holka neboj se říct o pomoc!” Po celou dobu jsem měla hrozný vztek na rodiče, hlavně na matku a přála si aby všechny problémy Bára někomu řekla..
Ale nic takového se nestalo..A i konec mě úplně neuspokojil ..

17.04.2021 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Všechny malé zázraky, mám moc ráda.. Je to smutný, silný a krásný příběh.. A myslím si že stojí za to si ho přečíst.

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Moje milovaná knížka!
Už jsem si jí přečetla tolikrát a stále mě moc baví..