barusak1 barusak1 komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Námět byl dobře zvolen, ale prostě takový předvídatelný. Kniha se mi líbila, ale bestseller si prostě představuji jinak. Tahle kniha místo v mé knihovně mít nebude

27.05.2017 3 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Co k Chrisovi napsat ... kniha zase úžasná, skvělá zápletka a pokud on sám není trochu psycho, tak má úžasnou představivost

20.04.2017

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Ač mi chvílemi přišlo, že se to táhne, tak nakonec jsem byla unešená a nadšená. Konec byl šokující, skvělý, rychlý. Prostě skvělá kniha a těším se na další od autora

05.04.2017 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Co napsat, kniha má docela zajímavý příběh, ale to je asi tak všechno. S druhým dílem už nebudu ztrácet čas ...

28.03.2017 1 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Skvělá kniha, čtená jedním dechem. Určitě jsem jí nečetla naposled

10.03.2017 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Tak jsem nakonec dala knize druhou šanci a jsem za to ráda. Ač ze začátku mi přišla nudnější, tak v polovině nastal zlom a příběh se četl sám.

06.03.2017 4 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Co napsat ... jako vždy super čtení, těším se na další díl.

06.03.2017 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Kniha se mi líbila, ale chvílemi jsem se ztrácela v postavách rodinného klanu. Ale s chutí si přečtu další díl

28.02.2017 3 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Kniha se mi líbila, a i když dávám přednost jinak psaným kriminálkám, tak jsem si s chutí přečetla. Čtivě napsaná, zajímavá zápletka. A jelikož mě i zajímá jak dopadne její sestra, tak si přečtu i další díly s chutí

12.02.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

I když jsem měla obavy z pokračování, tak jsem byla mile překvapená.Kniha se dobře četla, příběh krásný i když mírně přitažený za vlasy. I přesto si jí ráda přečtu časem zase

12.02.2017 4 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Moje první kniha autora a musím říct, že pro mě bomba. Čtivá, napínavá kniha. Se skvělou zápletkou. Konec mě dostal. Jdu najít další knihu od autora

03.02.2017 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Krásný příběh, který mě nutil k zamyšlení

02.02.2017 5 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Na knihu jsem se moc těšila a i když jsem se nemohla ze začátku začíst, kniha se mi líbila. Konec mě překvapil a moc se mi líbil. Super bylo vracení se do minulosti a samostatný příběh Nilse

30.01.2017 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi moc líbila. Sice vraha jsem tušila, ale ani tak mi to nevzalo požitek z knížky, Sice hlavní vyšetřovatelka byla sem tam na facku a o vedení ani nemluvím, ale i tak se těším na další díl

11.01.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

První kniha s touto tématikou a nebude poslední. Krásná čtivá kniha.

04.01.2017 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Co napsat? Naprosto souhlasím s komentářem od Zuzka222 ... děkuji za komntář i když já e na třetí díl hrozně moc těším. I přes těch pár negativ mě tento díl zaujal a jsem ráda, že ho mám v knihovně

30.12.2016 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Skvělá kniha, můj nový oblíbený autor ...

06.12.2016 5 z 5

Když padne noc Když padne noc Jenny Milchman

Kniha se mi moc líbila. Dobře se četla, i když hlavní hrdina vydržel jak terminátor :-)

01.12.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha se skvělé četla, příběh byl krásný. A i když takové knihy nečtu, byla jsem nadšená a brečela jsem snad od poloviny knihy. Takže je jasné, že si opět s velkou chutí přečtu knihu od autorky

01.12.2016 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen