Barik05 Barik05 komentáře u knih

Cesta do středu Země Cesta do středu Země Jules Verne

Za mě nuda. Rozhodně jsem čekala něco víc.

21.06.2019 1 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Rozhodně ji řadím mezi nejlepší knihy jaké jsem kdy četla. Pověst tuto knihu předchází a musím říct, že ta pověst rozhodně není přehnaná. Zamilovala jsem se do ní hned u prvních řádků a bez dechu četla až do konce. Byla to vážně jízda. Masakr, ale jen v tom nejlepším slova smyslu. I když jsem si některé věty musela přečíst dvakrát, než jsem jim porozuměla. Už se těším na další díl, snad bude taky tak úžasný.

16.06.2019 5 z 5

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Četla jsem už i lepší, ale nebyla špatná.

10.06.2019 4 z 5

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Super odpočinkové čtení s nádhernou atmosférou. Drahokamy nebo Knihy snů sice nepřekoná, ale stejně byla opravdu úžasná.

05.06.2019 5 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Příběh jsem si neuvěřitelně oblíbila a nápad mě velmi zaujal. Nasmála jsem se taky dost. Rozhodně moc povedená kniha, doporučuji ji.

16.05.2019 5 z 5

Múza nočních můr Múza nočních můr Laini Taylor

Skvělé, ale konec mě trochu zklamal.

04.05.2019 5 z 5

Kompletní příručka přežití pro holky Kompletní příručka přežití pro holky Christina De Witte

Skvělé a sympatické, a hlavně praktické! Rozhodně doporučuji všem dívkám.

21.04.2019 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Skvělé, milé, vtipné. Těším se až si přečtu další díly a podívám se na filmy. Doporučuji.

18.04.2019 4 z 5

Elusion Elusion Claudia Gabel

Zajímavá zápletka a poutavý děj. Nápad skvělý, ale zpracování virtuálního světa mohlo být trochu propracovanější, ale to je jen taková drobnost. Kniha mě v knihkupectví zaujala na první pohled a rozhodně nelituji že jsem si ji koupila. Doporučuji a doufám že náš svět opravdu v blízké budoucnosti nebude vypadat tak jak ho autorka popisuje.

11.04.2019 4 z 5

Přízrak Alubenu Přízrak Alubenu Iva Kaspa

Lepší než jsem čekala, dobře napsané a zajímavá zápletka. Jen mi strašně vadila vazba knihy, špatně se držela. Jinak dobré.

06.04.2019 4 z 5

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

Skvělé, překvapivý děj a hlavně konec. Velmi mě navnadil na další díl.

02.04.2019 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Super, splnilo očekávání.

27.03.2019 5 z 5

Pomsta jednooké letkyně Pomsta jednooké letkyně Philip Reeve

Zase skvělé, Tom i Hester jsou skvělí. Určitě doporučuji, je to napínavé, čtivé, akční, zábavné a je tam i nějaká ta romantika ????. Takže to má všechno co by to mělo mít. Všechny hvězdičky.

24.03.2019 5 z 5

Tým v nemilosti Tým v nemilosti Sophie Hénaff

Super, ze začátku mi to přišlo trochu zmatečné. Ale pak se to pořádně rozjelo a ja si knihu zamilovala. Má milou odlehčenou atmosféru a jako oddechovka s detektivní zápletkou je to ideální.

17.03.2019 4 z 5

Husité - Ve znamení kalicha Husité - Ve znamení kalicha Veronika Válková

Hlavní hrdinka mi přišla, s prominutím, blbá. Řekněte mi kdo v šesté třídě neví co jsou to husité a církev? Ale jinak kniha byla hezky napsaná a dobře se četla.

13.03.2019 3 z 5

Loď mrtvých Loď mrtvých Rick Riordan

Zase skvělé, sérii jsem si velmi oblíbila a můžu jedině doporučit.

10.03.2019 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Lepší než první díl, ale no nevím, mojí oblíbenou knihou se to asi nestane

28.02.2019 2 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Čekala jsem od knihy mnohem víc a celkem mě zklamala. Hlavní hrdinka mi byla strašně nesympatická a s dalšími postavami jsem na tom byla podobně. Ale jinak nápad dobrý a styl psaní byl taky v pořádku. Sahám po dalším dílu a doufám že se mi bude líbit víc.

19.02.2019 2 z 5

Síla přílivu Síla přílivu Tanya Stewner

Dobré, ale předchozí díly se mi líbily víc

15.02.2019 3 z 5

Serafína a roztrieštené srdce Serafína a roztrieštené srdce Robert Beatty

Podle mě asi nejslabší díl, ale užila jsem si ho.

27.01.2019 4 z 5