barborelka barborelka komentáře u knih

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

No, jsem po pravdě rozpačitá... Na knihu jsem se moc těšila, byla jsem ráda,že autorka něco opet napsala ale řady mi to nějak nesedlo...řekla bych že to prostředí asi....že mladí studenti, nevím no .... Spíš mi k Whitney sedí příběhy alespoň nad 30+ jako v jejich minulých dvou knihách.

13.04.2022 3 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Velmi povedený neotrepany příběh a poslední stránka me rozsekala ....už se nemůžu dočkat druhého dílu jak tahle propleteny chaos dopadne....

31.01.2022 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Příjemné čtení na víkend ;-) novela Baby šéf už být nemusela....

18.03.2019 4 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

krásně zakončení serie ;-)

24.06.2018 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Mafiáni....jooo vic takový knih...jako nebylo bůhví jaké veledílo, kvůli kterému bych nemohla spát a musela číst do 3 ráno a mít divoké o Lucovi

09.11.2017 4 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Prvně jsem byla zklamaná! Alkoholismus nemám rada a hlavně u ženské ne! Takže za mě zklamání

21.01.2016 3 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Za mě zklamání teda :-/ téma domácího násilí je ožehavé a to jak tiše hrdinka snášela rány kvůli mladším příbuzným jsem nechápala.....ano pokud by byla malé dítě a nemohla se bránit tak jo,ale v 16-ti letech....ale kdo ví.....jak člověk na tuhle situaci zareaguje.....konec byl zvláštní a teda nevím jestli se mi chce číst 2.díl :-N

13.12.2015 3 z 5

London Road London Road Samantha Young

Další skvělé čtení ;-) Kniha se mi moc líbila ;-)

28.09.2015 4 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

:-D :-D :-D knihovník překvapil :-D pěkné oddechové čtení ;-)

05.08.2015 4 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Nenadchne a neurazí ....nevím co víc k tomu napsat :-/

10.05.2015 3 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

ZKLAMÁNÍ!!!!! Kniha měla dobře našlápnuto svým obsahem....láska mezi vládcem podsvětí a obyčejné dívky a ono to bylo ve finále katastrofa. Děj absolutně plochý, nezáživný prostě o ničem. Hlavní postavy prázdné až hloupé. Takže dávám 2 hvězdy. Jednu za krásnou obálku a druhou za to, že Meg je určitě dobrá autorka, ale ne pro mě! Absolutní ztráta času :-/

19.04.2015 2 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

První část knihy byla výborná. V druhé už příběh začal pokulhávat, resp. chování Layken mi dost vadilo. Co mě opravdu chytlo za srdce byla báseň pro Eddie tu jsem ořvala ;-). Takže nebylo to úplně špatné, ale Bez naděje bylo o dost lepší ;-) Uvidíme jaký bude další díl ;-)

14.03.2015 3 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Pro mě lehké zklamání :-N ...na Nabíječe to nemá ani omylem. Možná to bylo tím, že jsme se na knihu moc nesoustředila, ale za mě nic moc :-/ Caroline bych nejradši propleskla :-D

22.02.2015 3 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

NÁDHERNÁ!!!!! Úžasná, skvělá a dokonalá kniha. Jsem z ní úplně totálně vedle :-D

Celá tato série je díl od dílu lepší. První o Avery a Camovi mě moc nezaujal, druhý byl velmi povedený a tenhle absolutní TOP!!!!!

Kdybych mohla četla bych jí znova a znova. Krásně silný a uvěřitelný příběh. Velmi sympatičtí hrdinové a ta bonusová kapitolka ólala :-D boží zakončení.

Určitě se k ní někdy vrátím a zařazuji ji k velmi oblíbeným knihám ;-)

17.01.2015 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Vůbec se mi nelíbil autorčin styl.....

04.01.2015 2 z 5

Remy Remy Katy Evans

Nebylo to nejhorší rozhodně lepší než 2.díl Šance, ale jednička byla TOP a tu nic nepřekoná

28.12.2014 3 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Moc pěkné!!! Čekala jsme klasiku o ono to bylo úplně jiné- neotřepané. Určo doporučuji

28.12.2014 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Stále nic o ničem- bohužel!

14.11.2014 2 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Nevtáhlo mě to úplně, ale dalo se....bohužel mi přijde většina dnešních knih dost podobná tématem a dost často za pár dnů nevím o čem vlastně kniha byla nebo jak se vlastně jmenovala...

14.09.2014 3 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Bastard super, Cizinec slabota a Hráč drhlo to, ale šlo to...... Ale ke konci už jsem přeskakovala a vyhlížela konec.

27.08.2014 3 z 5