barborelka barborelka komentáře u knih

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

ZKLAMÁNÍ!!!!! Kniha měla dobře našlápnuto svým obsahem....láska mezi vládcem podsvětí a obyčejné dívky a ono to bylo ve finále katastrofa. Děj absolutně plochý, nezáživný prostě o ničem. Hlavní postavy prázdné až hloupé. Takže dávám 2 hvězdy. Jednu za krásnou obálku a druhou za to, že Meg je určitě dobrá autorka, ale ne pro mě! Absolutní ztráta času :-/

19.04.2015 2 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Za mě bohužel zklamání :-/...... bylo to zdlouhavé a ani jeden z hrdinů mi k srdci nepřirostl. To co bylo krásné v předešlém díle tady nějak ztrácelo své kouzlo......

10.04.2015 3 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Moooooc dobrý!!!! Miluju mafiány a hodně mi to připomnělo Katku Petrusovou a její sérii Bavettovi. Oba hrdinové mi přirostli k srdci hned a četlo se to úplně samo. V ringu se mi třeba taky moc líbilo, ale pokračování už tolik ne......tohle bylo prostě skvělý ;-)!

05.04.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

První část knihy byla výborná. V druhé už příběh začal pokulhávat, resp. chování Layken mi dost vadilo. Co mě opravdu chytlo za srdce byla báseň pro Eddie tu jsem ořvala ;-). Takže nebylo to úplně špatné, ale Bez naděje bylo o dost lepší ;-) Uvidíme jaký bude další díl ;-)

14.03.2015 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Štěstí, že to nebyla moje první zkušenost s Katkou. Ptže pokud by byla určitě bych od ní nic jiného už nečetla. Něco bylo sem tam vtipné ( Adolfa, zmrzlina....) ale to je tak asi vše. Hrdinka se chovala jako trubka!

14.03.2015 2 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Pro mě lehké zklamání :-N ...na Nabíječe to nemá ani omylem. Možná to bylo tím, že jsme se na knihu moc nesoustředila, ale za mě nic moc :-/ Caroline bych nejradši propleskla :-D

22.02.2015 3 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

Moc hezké / smutné čtení. Čekala jsem sladkou červenou knihovnu a ono se nic z toho nekonalo. Příběh hodně uvěřitelný. Super bylo,že jedna kapitola byla ze současnosti a druhá z minulosti. Ten konec no páni!!!!! To jsem fakt nečekala.
Určitě knížku doporučuji! A od autorky si moc ráda ještě něco přečtu.

22.02.2015 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

NÁDHERNÁ!!!!! Úžasná, skvělá a dokonalá kniha. Jsem z ní úplně totálně vedle :-D

Celá tato série je díl od dílu lepší. První o Avery a Camovi mě moc nezaujal, druhý byl velmi povedený a tenhle absolutní TOP!!!!!

Kdybych mohla četla bych jí znova a znova. Krásně silný a uvěřitelný příběh. Velmi sympatičtí hrdinové a ta bonusová kapitolka ólala :-D boží zakončení.

Určitě se k ní někdy vrátím a zařazuji ji k velmi oblíbeným knihám ;-)

17.01.2015 5 z 5

On On Carey Heywood

Tak to byla pěkná kravina. Hlavní hrdinka neuvěřitelně hloupá a hrdina taky nic moc...ztráta času

05.01.2015 2 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Vůbec se mi nelíbil autorčin styl.....

04.01.2015 2 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Už dlouho jsem se takhle u knížky nezasmála :-D některé hlášky si budu pamatovat už na furt ;-)

Příběh moc hezký, uvolněný...čte se to velmi příjemně.
Jen co mě trošku zaskočilo bylo to se se stalo Matoušovi- to jsem opravdu nečekala :-/ a co by mě osobně zajímalo jak velký věkový rozdíl mezi Klárou a Kopřivou :-D byl !!! Jinak Káta je opravdu machr ;-)

04.01.2015 5 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Tenhle díl byl masakr (ostatně jako každý další :-D), napínavé jak kšandy, nečekané zvraty!!!
Ze začátku jsem měla chut Adriana proplesknout, že opět upadl do alkoholového zapomnění a chvíli S. nehledal!

To co alchymisté dělali Sydney no tvl na to nemám slov. Takové zvrácenosti!!!

Jediné co mě trošku mrzí, že nebyla rozvinutá linka co se stalo s ostatními lidmi z nápravného centra- třeba s Chantal nebo Duncanem?!

Já už fakt nevím jak to Richelle dělá!!!! S každým dílem si říkám, že už to FAKT nejde, aby byla ještě lepší, ale ona to zase dala!!!!

02.01.2015 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Pěkné moc pěkné x-) Krásná obálka, fajn hrdinové. Jediné co mě trošku tahalo za uši bylo Kylerovo věčné "Kotě.." Ale jinak fakt povedené a těším se na další knihu od této autorky

28.12.2014 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Nebylo to nejhorší rozhodně lepší než 2.díl Šance, ale jednička byla TOP a tu nic nepřekoná

28.12.2014 3 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Moc pěkné!!! Čekala jsme klasiku o ono to bylo úplně jiné- neotřepané. Určo doporučuji

28.12.2014 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Stále nic o ničem- bohužel!

14.11.2014 2 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Jaká škoda, že příběh nebyl delší......kdejaká kniha o ničem má x pokračování a tahle je tááááák krátká. Jinak moc pěkný a milý příběh...snad se autorka umoudří a přidá nám ještě něco ze světa Drakijů ;-)

28.09.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

noooooo, takt o bylo něco tohle :-D....nečekala jsem tak dobrý příběh

Ze začátku jsem si říkala, to bude sladký románek, ale ono to mělo fakt hloubku, ufff......když jsem se blížila k datu na první stránce byla jsem napnutá jak kšandy.
Celý příběh byl famózní...
MALINKATÝ SPOILER jen na konci jak Sky přemýšlela zda někoho potrestat za to co udělal, tak to mi přišlo mimo za to bych toho dotyčného netrestala, ale naopak mu poděkovala!!!

27.09.2014 5 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Přečteno, ale že by to bylo tak úžasné to bohužel ne......

27.09.2014 3 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Jelikož jsem byla poučená z předešlého dílu, že nemám čekat zázraky tak to kupodivu docela šlo. Líbila se mi mnohem víc než 1.díl

18.09.2014 3 z 5