bara9550 bara9550 komentáře u knih

nemůžu říct jinak, než že tuhle knihu prostě miluju, jsou tam všechny 3 díly hunger games. rozhodně lepší jak filmy!!!! Moc vás určitě taky potěší skvělý přebal knihy.
naprostá paráda!

05.05.2016 5 z 5

Deník jedné mrchy Deník jedné mrchy Suzanne Hawley

já tu knihu přečetla 2x, jen kvůli tomu, že je naprosto odpočinková a já osobně jsem se u ní nasmála dost.
Je pravda, že někdy jsem hlavní hrdinku chtěla vytáhnout z knihy a takovou jí lískout, jak byla otravná a (pardon) blbá. Ale ten kdo nemá velké očekávání myslím že o nic nepříjde.
Oddechovka pro ženy :)

05.05.2016 3 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Knihu jsem přečetla za skoro den, kdybych měla u postele lampičku, určitě bych to zvládla i dříve. Tak hrozně jsem se nasmála, Konec je vcelku jasný, kdo s kým bude, když sečtěme jedna a jedna dohromady... ale opravdu jí moc doporučuji.
Určitě si ji při další příležitosti přečtu znovu.

05.05.2016 5 z 5

101 mandal pro krásný den 101 mandal pro krásný den Tereza Pecáková

Kreslím mandaly sama a i jsem si koupila pár knih, abych se o nich dozvěděla více... tuto knihu jsem ale bohužel po otevření zase nechala ležet v knihkupectví... prohlédla jsem si stránku po stránce, protože jsem se na ni vážně těšila, ale hrůza, mandaly vypadají strašně. Nekvalitní tisk? nevím, zvláštní kompozice na stránkách, možná zábavné pro děti do mateřské školky. Mrzí mě to, ale ti co se o mandaly alespoň trochu zajímají, se jim kniha určitě nezavděčí.

02.05.2016 1 z 5

Jak přežít kocovinu - Nejlepší rady a tipy Jak přežít kocovinu - Nejlepší rady a tipy Anna Šafránková

dárek pro kamarádku, knížečka je tenoulililinká, že vážně tenší snad být už ani nemůže, roztomilý formát. za mě splnila svůj účel :))

02.05.2016 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

povinná četba na střední škole, která je čtivá a hlavně vybízí člověka aby se zamyslel nad dobou minulou i dnešní.
Nadčasové dílo, tak jak to pak Orwell zkrátka uměl

02.05.2016 5 z 5

Pučálkovic Amina Pučálkovic Amina Jindřich Plachta

Tuthle knihu, a budu si to pamatovat už asi nadosmrti, jsem dostala od "zoubkové víly" za první vytržený zub. Byla jsem nadšená, vtipná, čtivá, jako malou mě moc bavila. Mám ji doma v poličce i se stejným přebalem jako je zde na fotce.
Určitě můžu jen doporučit

Kvak a Žbluňk jsou kamarádi Kvak a Žbluňk jsou kamarádi Arnold Lobel

vzpomínková kniha, kterou jsem četla jako jednu z prvních.
mezi ně patřil medvídek pů, doktor bolíto a pučálkovic amina. zkrátka, skvělá knížka. Ráda vzpomínám

29.04.2016 5 z 5

Doktor Bolíto Doktor Bolíto Korněj Ivanovič Čukovskij (p)

Už jako malá jsem ji zhltla na jeden nádech. Tohle čtení musí bavit nejednoho menšího i většího čtenáře

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

pamatuji si to jako včera, co jsem jí přečetla už 3x a pak ve 4.tříde ZŠ jsme ji předčítali v hodinách čtení.. před spaním jsem si jí pouštěla tenkrát ještě na kazetě a uměla ji celou nazpaměť.

29.04.2016 4 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

kniha z dětství, která bude doufám i knihou mých dětí v dětství :)

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

má první kniha od pana Karla Čapka a také moje nejoblíbenější, vymodlila jsem si jí i u maturity a tak skvěle se o ní povídá, že nebylo možné mít jinak než za výbornou. Stejná je i tato divadelní hra.
Doporučuji a rozhodně pokud máte v povinné četbě, zařadit :)

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Skvělá kniha, nutí člověka popřemýšlet nad sebou samotným

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Naprosto skvělá kniha, chystám se od autora přečíst i další tituly. drží vás napnuté od začátku do konce. pochmurná atmosféra, pro fanoušky detektivek a thrillerů... naprostá bomba

29.04.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

tak jak je to napsané , 50 odstínů pohledem Christiana Graye... je to pravda na 110% je to stejné jako první díl, akorát vám to celé povypráví on..

29.04.2016 2 z 5

Prazákon: Přežití v pekelném ráji Prazákon: Přežití v pekelném ráji Robin Baker

Dostala jsem na knihu doporučení a potom, co jsem zjistila, že v levných knihách ji mají za necelých 40 korun jsem neváhala... neuvěřitelná smršť informací, vyprávění od jedné z osob na ostrově, kterou si oblíbíte a záhy nevíte, čemu věřit, do konce knihy pomalu nevíte co se stane, kdo mluví pravdu a co je vymyšlené, vše do sebe na konci nádherně zapadne a knihu zavřete s pocitem, že to zkrátka není možné :)

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Spisovatelčina dosud nejlepší kniha, tedy pro mne, stihla jsem ji přečíst za 2 dny, četla jsem i přesnoc, stále jsem nevěděla, kdo je vinen. Za mě neuvěřitelná smršť představ a zkrátka, Gillian dokáže vtáhnout do děje!

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Gillian patří mezi mé oblíbené spisovatelky, já naopak musím říct, že mě více bavila Zmizelá a i ostré předměty, ostré předměty hodnotím jako úplně nejlepší.
Zde na konci už bylo poměrně jasné, když si člověk dal 5 a 5 dohromady, jak to cca dopadne.
Kniha čtivá, ale přecejen, chyběl mi v ní šmrnc, které měly předchozí knihy :)
Ale i tak hodnotím velice kladně, pro mě čtivá a nenáročná četba.

29.04.2016 4 z 5

Moře Moře Adam Dvořák

Jedna z mých nejoblíbenějších knih.
Úžasné povídky, které si určitě neprectete pouze jednou.

13.03.2016 5 z 5