101 mandal pro krásný den

Mandala, v sanskrtu मण्डल znamená kruh, nebo dokonce magický kruh. A právě v téhle knížce najdete 101 takových magických obrazců, které čekají na vaši fantazii a hromadu barevných pastelek či fixů. Vybarvěte si každý den jednu a vtiskněte jí docela jinou tvář! Doveďte je k dokonalosti a svou duši vstříc harmonii. Jakými obrázky se tato kniha bude nakonec hemžit, je jen a jen na vás. Taková mandala se pak může stát mapou celého vašeho duševního světa… A pokud se vám některá mandala obzvlášť zalíbí, můžete si ji díky perforovaným stránkám pohodlně vytrhnout! Přejeme hodně trpělivosti a pečlivě ořezané pastelky :)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/226138/101-mandal-pro-krasny-den-226138.jpg 424
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, CooBoo

bara9550
02.05.2016

Kreslím mandaly sama a i jsem si koupila pár knih, abych se o nich dozvěděla více... tuto knihu jsem ale bohužel po otevření zase nechala ležet v knihkupectví... prohlédla jsem si stránku po stránce, protože jsem se na ni vážně těšila, ale hrůza, mandaly vypadají strašně. Nekvalitní tisk? nevím, zvláštní kompozice na stránkách, možná zábavné pro děti do mateřské školky. Mrzí mě to, ale ti co se o mandaly alespoň trochu zajímají, se jim kniha určitě nezavděčí.

ziv
19.03.2016

Ačkoliv to pro mě nemá ten antistresový účinek jako takový moc se mi líbí nápad. S mladší setřičkou si vždycky mandalu okopírujeme . Pak si jí každá vymalujeme a následně porovnáváme... Úžasné je , že jsme se sestrou tak spojené , že ikdyž při vymalovávání nejsme u sebe nakonec máme vymalováno skoro identicky...

Natique
18.12.2015

Zajímavým nápadem tahle kniha určitě je, nicméně hrozně zklamala. Mandaly jsou (řekla bych) špatně vytištěné - roztáhlé na celou stránku, bez okrajů. Místo toho, abyste vybarvovali nějaký ucelený vzor, vybarvujete víceméně jeho střed, který je navíc roztažený do příšerné velikosti (aby pokryl celou A4). Výsledkem jsou obrovské plochy určené k vymalování, které tak samozřejmě nemají (alespoň pro mě) ono antistresové a relaxační poslání. Spíše vás z toho začne bolet ruka :-(

TerkaM
06.07.2015

Tyhle mandaly mám opravdu moc ráda, a i když je nevybarvuji každý den (vlastně jsem je naposledy vybarvovala před hodně dlouho dobou), hodnotím tuto knihu mandal jako skvělý nápad. :)

Lumine
25.03.2015

Některé mandaly jsou doopravdy pěkné, ale je jich málo. Hodně krát se setkáte s něčím, co ani není kruh a obrazce jsou ostré a mají tenoulinkaté, nebo zase hodně tlusté čáry.
Dále jsou některé mandaly špatně natisknuté a celý ten dojem prostě kazí, protože musíte hledat aspoň nějakou, která vás uklidní.
Zůstanu u tisknutí mandal z internetu a do dalších "mandalových knížek" už se pouštět nebudu.

Alisce
21.01.2015

Parádní věc. Je to nádherný relax. Velice pozitivní a to já mám ráda. :-)

Lauralex
02.01.2015

Tohle mě prostě baví, dokážu u toho sedět hodiny a vypustit úplně všechno. Bezvadnej nápad. :)