Jak přežít kocovinu - Nejlepší rady a tipy

Jak přežít kocovinu - Nejlepší rady a tipy https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72459/jak-prezit-kocovinu-nejlepsi-rady-a-tipy-72459.jpg 4 26 8

Jak vyzrát na kocovinu a další užitečné manévry vás naučí příručka nejen pro milovníky večírků, ale i pro zvídavé teoretiky. Zadní kolečka předem, Během akce, Dostat se domů, Za dveřmi domova, Z domácí lékárničky, Po ránu, Další užitečné manévry, Doplnit správně tekutiny, Dieta při těžké kocovině, Dieta při odeznívání kocoviny, Co ještě spraví chuť, Dodatek pro zvídavé teoretiky: jak tělo zpracovává alkohol.... celý text

Fani
11.03.2021 3 z 5

Takový útlá blbinka prectena za pár minit, ne ze bych kocovinu mela nejak casto ale občas se hodi par rad. Navic to bylo vtipné.

KejmlP
04.12.2017 3 z 5

Útlá kniha s pár radami pro krušná rána. Není to nějaký vyčerpávající elaborát, spíš takové čtení pro zábavu, které se občas může hodit. Přečteno za pár minut, ale pobavilo, obsahuje pár povedených vtipů, a věřím, že i jako vtipný dárek se může hodit.

Vidlička
08.11.2017 4 z 5

"...krámy Yettiho mámy..." :-)))))))

PavlineCZka
17.08.2017 3 z 5

Občas docela vtipná knížečka, vhodná jako dárek pro notorické alkoholiky, občas spíše jako návod pro nákup v lékárně...
"Během popíjení co nejvíce jezte, ale zase ne tak, abyste praskli nebo vás chytil žlučník. Jestli to snesete, vybírejte si slané a spíš mastnější pochutiny. Dopřejte si kaviár a uzeného lososa (pokud ho nebudete muset zaplatit),..."

Romanka89
03.12.2016 4 z 5

Vtipná a užitečná knížečka, některé rady se mohou hodit, ale stejně, když to přeženete, nepomůže Vám prostě vůbec nic, než jenom přežít :D

bara9550
02.05.2016 5 z 5

dárek pro kamarádku, knížečka je tenoulililinká, že vážně tenší snad být už ani nemůže, roztomilý formát. za mě splnila svůj účel :))

Pawlisman
28.08.2014 4 z 5

Člověk přečte, ale pak zapomene, chce mít po ruce, či si udělat výtah pro dobu, kdy člověk rady užije. Jinak myslím užitečná malá knížka, stejně tak dobrá jako dar.

Honey0105
19.09.2011 4 z 5

Jen jsem se tak toulala po Levných knihách a padla mi do oka tahle knížečka. Říkala jsem si, že když maj teď všichni ty osmnáctiny, tak mě 39 korun nezabije. Koupila jsem to a sama přečetla (s ohledem na počet stránek to nebyla žádná námaha). Určitě se najdou velice dobré rady a řekla bych, že i já jsem si možná pár těch triků zachovala v hlavě a nevím.. Třeba se budou hodit.

2010  89%Síla česneku
2011  70%Jak přežít kocovinu - Nejlepší rady a tipy