badinka4 badinka4 komentáře u knih

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Při prvním dílu Netopýr, jsem nevěděla jestli budu pokračovat dál, a jsem ráda ,že jsem to nevzdala,každý další díl mě baví víc a víc. Harry Hole mi prostě přirostl k srdci. Spasitel úžasná knížka.

03.04.2017 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Skvělá kniha, jedna z nejlepších co jsem od Nesba četla, jsem zvědavá jak dopadne filmové zpracování .

25.07.2017 5 z 5

Povolání: Zaklínačka Povolání: Zaklínačka Olga Gromyko

Je to odpočinková kniha, která rozhodně nezarmoutí, v několika momentech příjemně potěší, ale na druhou stranu také nijak přehnaně neohromí. Když se totiž člověk odpoutá od řady veselých scén provázených Volžinými důvtipnými poznámkami , zjistí, že se po většinu knihy vlastně vůbec nic neděje. Detektivní pasáž, v níž hlavní hrdinka řeší tajemné vraždící stvoření, se totiž smrskla na třicet stránek před koncem.

08.09.2014 3 z 5

Dotek kouzla Dotek kouzla Teresa Medeiros

Moc hezky se četla,líbila se mi víc jak první díl Tajemná nevěsta

14.12.2013 5 z 5

Maso od šibenice Maso od šibenice Petr Hudský

Příjemné překvapení, přečteno jedním dechem.

09.04.2014 5 z 5

Dar lásky Dar lásky * antologie

Povídky docela ušly až na povídku od J.O´Brien.

14.02.2014 4 z 5

Skrytá Skrytá Kristin Cast

Souhlasím,už by se serie měla ukončit je to zdlouhavé a též se začínám v tom ztrácet

11.12.2013 3 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Přečetla jsem několik knih na toto téma, viděla i filmové zpracování, a jen díky čtenářské výzvě jsem se pustila do této knihy. A můžu říct jen jediné ÚŽASNÁ. I když tento příběh zná snad každý nazpamět,přesto mě knížka pohltila a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

09.01.2017 5 z 5

Mělké hroby Mělké hroby Jeffery Deaver

Po přečtení série Lincoln Rhyme,mě tato detektivka připadala taková oddechová mírně šestáková.
Ze začátku jsem se nemohla do knížky začíst,ale konec to trochu zachránil.

10.09.2015 4 z 5

Osudová volba Osudová volba Cynthia Harrod-Eagles

Tento díl mě moc nezaujal.

19.01.2015 3 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Já to prostě žeru!!!!!!!,jdu na třetí díl. :-)

25.10.2014 5 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Asi jsem byla ovlivněna seriálem,ale kniha byla pro mě zklamání,zvláštní styl autorky ,který mě nedokázal vtáhnouit do děje.Přečetla jsem spoustu knížek ,které měly filmové zpracování,a vždy byla lepší knížka, bohužel tady je lepší seriál.Velké zklamání, do dalších dílů se pouštět nebudu :-)

16.09.2014 2 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Jako první mě dostal seriál a ted jsem se konečně dostala i ke knize,která mě též uchvátila. I když vím jak bude děj pokračovat ,přesto mě to baví číst.Knihu jsem si chtěla přečíst hlavně proto, abych poznala rozdíl mezi knihou a serálem,kde se většinou přesně nedrží knižní předlohy.Musím ,ale uznat ,že tento seriál je skoro věrnou kopií knižní předlohy.(teda u 1. dílu , druhý budu teprve číst) :-)

27.07.2014 5 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Deaver nezklamal,kniha mě bavila od začátku až do konce,pro mě lepší než " Prázdné křeslo".

19.05.2014 5 z 5

Hudba meče Hudba meče Julie Garwood

Přečetla jsem celou sérii Zemani z vysočiny, krásné oddechovky, od kterých se jen těžko odtrhuje.

07.04.2014 5 z 5

Dvorní dáma Dvorní dáma Cynthia Harrod-Eagles

Souhlasím s kometářem beat.ea,při prvním dílu jsem dlouho uvažovala jestli začnu číst další,jak mě nebavil, ale tento díl se mi líbil více.Doufám, že mě další díl nezklame.

06.03.2014 4 z 5

Dědictví otců Dědictví otců Robert Merle

Přečetla jsem jen proto,že jsem neměla co číst,ale vůbec mě nebavila.Druhý díl jsem odložila někde v půlce,asi to nikdy nedočtu.

24.02.2014 3 z 5

Zakladatelka rodu Zakladatelka rodu Cynthia Harrod-Eagles

Dávám jen 3 hvězdičky,kniha popisuje podrobný popis rodokmenu(výhodné sňatky,porod,porod,svadba , smrt, porod,svadba atd.),k tomu zběžně přidadáno co se histiricky dělo v té době.Samej Jindřich,Edvard,Edmund ... asi v tý době velmi populární,ale díky tomu
jsem se v tom občas ztrácela.Žádný příběh co by mě stáhl do děje jako některé knihy,prostě nuda.Dám šanci 2.dílu a uvidíme :-) .

22.02.2014 3 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Deaver opět nezklamal

01.02.2014 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Skvělá knížka,lepší než film,těším se na další

19.12.2013 5 z 5