Bablu Bablu komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje první kniha od paní Mornštajnové a byla jsem ztracená. Je skvělá!

08.09.2019 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Neuvěřitelně dobrá a smutná kniha, vůbec se mi do ní nechtělo a pak jsem se nemohla odtrhnout. Brzy to bude povinná literatura ve školách.

08.08.2021

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nádherná kniha, doporučuji přečetní.

25.12.2020 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Hodně smutná kniha, obzvláště pokud máte děti. Ale stojí za to si ji přečíst.

08.08.2021 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásná (audio)knížka, velmi zajímavý příběh a skvěle namluvená Simonou Postlerovou, doporučuji k poslechu.

16.08.2017 5 z 5

Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky Romana Suchá

Naše dvouletá dcera tuto knížku miluje, většinu říkanek už za mě dokončuje sama a ráda si jen tak sama prohlíží obrázky.

30.12.2014 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Knížka mě moc bavila, byla opravdu napínavá, četla se jedním dechem.

07.05.2020 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Velmi čtivá kniha, raději mám Hanu a Slepou mapu, ale tohle bylo taky hodně dobré.

08.09.2019 4 z 5

Dráček Drápek a Království ohně Dráček Drápek a Království ohně Barbora Kvasnovská

Knížku jsme zrovna dočetli a děti byly nadšené. Je to snad první kniha která se líbila oběma (3 a 7 let, takže dost velký věkový rozdíl a vkus na knihy) a příběhy dráčka Drápka opravdu prožívali. Doufala jsem, že najdu nějaké pokračování, ale bohužel je to jen jedna kniha od autorky. Třeba se jednou dočkáme...

08.04.2020 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Nečekaně skvělá kniha, líbilo se mi prolnutí dvou časových rovin, i když ta válečná doba byla velmi smutná.

28.01.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Velmi čtivá kniha, člověka pohltí osudy všech postav a nemůže se od ní odtrhnout. Je vtipná a zároveň nakonec i trochu smutná tím, jak rychle ty jejich životy proběhly. Moc ráda si přečtu i druhou knížku autora.

30.12.2014 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Taková klasická detektivka, neurazí ani nenadchne. Na dovolenou dobrá.

08.09.2019 3 z 5

Dívka s jahodami Dívka s jahodami Lisa Stromme

Nečekaně hezká kniha, koupila jsem ve slevě za pár korun a velmi mě překvapila. Určitě si ji přečtu ještě jednou. Hned jsem měla chuť jít se na nějaké jeho obrazy podívat :-)

08.09.2019 4 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Začátek mě moc nebral, říkala jsem si co z toho asi bude, ale nakonec se z toho vyklubala skvělá kniha. Eleanor je výborná, takový trochu Forest v sukních a určitě bych si o ní chtěla přečíst pokračování.

07.04.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Naprosto skvělá romantika! Musím říct, že snad poprvé si nejsem jista, jestli se mi líbí víc kniha nebo film, oboje je perfektní.

28.01.2018

Osm Osm Radka Třeštíková

Skvělá, velmi čtivá kniha.

28.01.2018 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Audiokniha namluvená Simou Postlerovou je skvělá - byla velmi napínavá a byl tam přiměřený počet postav (při poslechu se často ztrácím :-)

16.08.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Napínavá knížka, od které se nedá odtrhnout. Líbilo se mi, že všechny postavy byly trochu divné a každá měla dost velké mouchy a líbilo se mi i přeskakování mezi nimi. Jen mezi daty jsem měla někdy chaos a musela znovu zjišťovat kdy se co vlastně stalo.

03.01.2016 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Od knihy jsem nic nečekala, ale po par stránkách mě úplně pohltila a přečetla jsem ji jedním dechem. Je to tak lidský příběch, chvílemi mě rozesmál a párkrát rozplakal, až mi bylo líto, že jsem ji dočetla. Určitě se k ní ještě někdy vrátím.

23.01.2015 5 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Taková zvláštní detektivka, vlastně ani nevím jestli se to tak dá nazvat. Je to trošku pomalejší styl vyprávění a člověk čeká, kdy to začne. A nakonec začne a docela překvapivě skonči. Každopádně po záplavě severských knih to pro mě bylo skvělé osvěžení.

30.12.2014 4 z 5