Áža707 Online Áža707 komentáře u knih

Pouto Pouto Anna Todd

Poslední díl jedním slovem ÚŽASNÝ. Neodtrhla jsem se od něj. Sice díl nejkratší, ale mělo to svůj důvod, aby neztracel na svižnosti. Skvělý ukončení celé série. Rozhodně doporučuji.

24.04.2019 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Další skvělý pokračování a rozvíjení příběhu mezi Tessou a Hardinem. Prostě je to reálný a je naprosto jasný, že život není jednoduchý. Líbí se mi jak se Hardin učí ovládat a Tessa, jak s ním pracuje. Docela jsem se bála, že bude holka, co si nechá vše líbit, ale ne, je to velká bojovnice. Příběh se mi strašně moc líbí a rozhodně mi to nepřijde nudný a jednotvarný. Vývoj postav i děje a ten konec, bomba!! Už se těším na poslední díl.

23.04.2019 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Skvěle pokračování. Život jako na houpačce - jednou se daří a podruhé spadneš na dno. Líbilo se mi, že zde byly časti i podle Hardina. Líbí se mi, že postavy se výrazně nemění, člověk by se bál, že z Hardina bude najednou svatoušek, ale není tomu tak. Už se těším na další díl a jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

22.04.2019 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Zajímavý příběh, který je čtivý a svižný. Doopravdy oddechovka a běžný dívčí čtení, ale i přes to se mi velmi líbilo vykreslení postav. Tessa i po delší době stále naivní a její naprostý protiklad u kterého nevíme, co čekat. Závěr byl nečekaný a jsem ráda, že příběh není jen plný úspěchů a šťastného zamilovaného páru, kdy by se Hardin lusknutim prstů změnil na hodného člověka. Jak tomu v podobných knihách bývá.
(kniha přečtena během jednoho dne)

21.04.2019 4 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

Naprosto skvělý závěr úžasné trilogie. Člověk se začetl a od bojů se nemohl odpoutat! Prostě bomba! K této sérii od Kotlety jsem se vrátila již podruhé a rozhodně ne naposledy! :) už se těším na další Kotletovi knihy :)

20.04.2019 5 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Další skvělý příběh! Stále neztrácí svou hodnotu a krásně rozvíjí příběh dal. Gerhard je prostě boží. Zasmála jsem se při jejich slovních přestřelkách. A ten konec? Nutí hned otevřít další díl :)

19.04.2019 4 z 5

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Začala jsem dneska ráno číst tuhle knihu a už jsem se neodtrhla. Než jsem se začetla, chvilku mi trvalo se orientovat, kdo je kdo, ale to bylo jen chvilku. A pak už to jelo! Hltala jsem příběh a skládala dohromady celou skládačku. Některé věci mě napadli, u některých jsem očekávala jiné vyústění. Za mě doopravdy bomba kniha, která je čtivá a napínavá.

17.04.2019 4 z 5

Čtivé a vtipné :) člověk pozná Anglii z jiného pohledu, než když tam je týden na organizovaném výletě. Opravdu jsem se od srdce zasmála!! Když zrovna sedíte ve vlaku do autorčina rodiště a celý kupé na vás kouká jak na blázna, to nemá chybu :)

16.04.2019 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Kotleta bomba, jako vždy. Nejen naprosto neobvyklý styl psaní, ale i se člověk pobaví. Už se těším na další díl :)

05.04.2019 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Skvělý pokračování předchozích dvou knih. Je trochu neobvyklé zvyknout si na pohled dvou hlavních postav. Všechny tři díly čtu již podruhé, takže doopravdy doporučuji. Akorát mě trošičku zklamal konec - rozhodnutí Tris. Poslední kapitola podle Tobiase je velmi smutná. Jinak krásné čtení.

28.03.2019 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Skvělé pokračování. Znova přečtené jedním dechem, protože příběh vás vtáhne do děje. Nejen příběh hodnotím velmi kladně, ale i vývoj postav, protože kdo by to od Caleba čekal? A Tris a Čtyřka se nemusí shodnout ve všem, na to bych mohla číst nějakou romantiku. :D takže doopravdy doporučuji :) napínavé, deh beroucí

26.03.2019 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Tuto knihu jsem četla už po druhé. Má velmi napínavý děj. Krásné se čte, člověk se snadno vcíti do hlavní postavy Tris. Kniha má skvělou gradaci a nepostrádá špetku lásky, která se v příběhu vyvíjí. Doopravdy doporučuji. :)

25.03.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Krásně napsané, opět velmi silný příběh. Doopravdy doporučuji přečíst.

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Zajímavý pohled z druhé strany :)

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Velmi silný a zajímavý příběh.

Země věčného léta Země věčného léta Lee Carroll

Super!

Černá labuť vzlétá Černá labuť vzlétá Lee Carroll

Super, miluju fantasy a tohle bylo napínavý ????

Černá labuť vzlétá Černá labuť vzlétá Lee Carroll

Super, miluju fantasy a tohle bylo napínavý ????